Nože na kartóny, rezače fólií

Bezpečné, efektívne a presné: nože na kartóny a rezače fólií sú praktické rezacie zariadenia. Obalové materiály s nimi otvoríte za okamih – tieto modely bez problémov rozrežú aj plasty alebo kožu. Od ostrých vysúvacích nožov cez nože na koberce až po nože na kartóny s bezpečnostnou funkciou – objavte celý sortiment v internetovom obchode kaiserkraft!

V kategórii Nože na kartóny, rezače fólií Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: COBA, MAUL, KS Tools, LISTA.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 21

Rezače fólií a nože na kartóny: efektívne rezacie zariadeniaČi už pri príjme tovaru alebo v podateľni: rezače fólií a nože na kartóny sú v logistike nevyhnutnými nástrojmi. Vďaka nim vaši zamestnanci v okamihu otvoria balíky alebo efektívne uvoľnia prieťažné fólie z paliet. Ostré vysúvacie nože sú tiež užitočnými pomocníkmi pri rezaní kartónov. S produktmi z nášho sortimentu môžete zefektívniť pracovné procesy v rôznych oblastiach.Bezpečnostné funkcie ostrých vysúvacích nožovNože na kartóny a rezače fólií sú vybavené ostrými čepeľami z ocele alebo keramiky. Ľahko prerežú fólie, kartóny, koberce a kožu. Chytré bezpečnostné funkcie znižujú riziko poranenia. Čepele sú upevnené v rukoväti noža a chránia ruku počas rezania.Pri bezpečnostných nožoch rezná čepeľ nikdy nezostane otvorená. Automatické zasúvanie čepele navyše minimalizuje riziko poranenia. Vďaka ergonomickej rukoväti a protišmykovej povrchovej úprave nože na koberce a rezače fólií vždy bezpečne padnú do ruky. Väčšina modelov je tiež vhodná pre ľavákov aj pravákov.Nože na kartóny kúpite na kaiserkraftNiektoré rezacie zariadenia v našom sortimente sú jednorazové výrobky. Keďže sa v sklade používajú vo veľkom množstve, oplatí sa kúpiť nože na kartóny a rezače fólií v celej súprave. Takto budete mať pre svojich zamestnancov vždy dostatok príslušných modelov na sklade. U nás si môžete zakúpiť súpravy pozostávajúce z piatich, desiatich alebo 25 jednorazových ostrých vysúvacích nožov.Hľadáte okrem nožov na kartóny aj iných praktických pomocníkov na prepravu a skladovanie? Či už ide o zmršťovacie fólie alebo ďalšie obalové materiály: Náš priateľský servisný tím vám rád poradí a podporí vás pri výbere. Jednoducho nás kontaktujte .
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Otočné stohovacie nádoby | Drevené palety | Lepiaca páska na mokré lepenie | Páskovacie stroje | Priemyselné palety | Oväzovacie pásky HSM