Šatníky

Detaily sú dôležité! Preto by ste nikdy nemali podceniť šatníkový priestor, pretože ten je často prvou z vecí, ktorú si návštevníci, zákazníci a hostia vo Vašom podniku všimnú. Ako dobre, že tu nájdete široký výber rôznych šatníkov.

V kategórii Šatníky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, MAUL, hofe, eurokraft basic, Kongamek, Tojo, Wolf.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 83

Šatníky: úschovňa odevov a uvítací prvokMiesto na kabát, klobúk a dáždnik, ale aj na pracovný odev: šatníky sú neodmysliteľnou súčasťou premysleného podnikového zariadenia. Okrem toho sú uvítacím prvkom pre návštevníkov a obchodných partnerov. V konečnom dôsledku prezentujú, že vám záleží na každom detaile vydarenej návštevy.Aké šatníky sú vhodné na jednotlivé miesta?Náš sortiment šatníkov je taký všestranný ako rôzne požiadavky, ktoré sú kladené na uschovávanie odevu v podniku.  • Klasické vešiakové stojany sú priestorovo úsporná možnosť, ktorá presvedčí aj opticky a dá sa flexibilne umiestniť. Hodia sa do čakacích priestorov, kancelárií s výskytom zákazníkov alebo rokovacích miestností.

  • Nástenné šatníky s ramienkami na šaty a odkladacím miestom na klobúky nezaberú žiadne miesto na podlahe a vždy vyzerajú upratane. Hodia sa do šatníkových rohov v kancelárii, ktoré slúžia ako fixné miesto na bundy a kabáty.

  • Šatníkové lišty a nástenné šatníky s háčikmi ukazujú svoje silné stránky pri zariadení sociálnych miestností a v prezliekárni pre zamestnancov. Každý zamestnanec dostane svoj vlastný háčik, najlepšie rozumne umiestnený nad šatníkovou lavicou. Dvojité vyhotovenia zabezpečia napríklad správne uschovanie ochrannej prilby a pracovnej bundy.

  • Mobilné stojany na odev a radové šatníkové stojany sú neodmysliteľnou súčasťou seminárov, kongresov a veľkých podujatí. Ideálny prípad je, ak vymenujete osobu zodpovednú za šatník a použijete označovací systém.

  • So šatníkom do čistých priestorov splníte vysoké požiadavky v tejto citlivej pracovnej oblasti.


V akej výške by mali byť namontované šatníky?Aj keď máme rôzne telesné výšky, šatníky by ste nemali montovať na stene príliš nízko. Tým zabezpečíte, že aj dlhšie kusy odevu budú visieť bez pokrčenia. Zásadne je ideálnym kompromisom výška medzi 1,80 a 1,90 metra.Ako sa zavesia jednotlivé druhy odevu?Nezáleží na tom, či chcete zavesiť jemné kabáty alebo intenzívne používaný pracovný odev: všetky textílie potrebujú miesto na odvetranie a vysušenie. Šatníkový meter by ste preto nemali kalkulovať príliš natesno. Kabáty a bundy si zaslúžia ramienko, pretože inak sa môžu látky natiahnuť. Robustný pracovný odev by mal visieť na háčiku tak, aby sa neprekrývali dva kusy odevu.Radi vám pomôžeme pri podnikovom zariaďovaní aj pomocou iných neodmysliteľných detailov, ako sú úzke skrine a uzamykateľné priehradky. Pozrite sa do nášho sortimentu alebo nás oslovte.