UPLINER 2.0

Technicky optimalizovaný UPLINER 2.0
Upliner 2.0 bol ako elektricky výškovo prestaviteľný písací stôl technicky optimalizovaný tak, že teraz sa môžu v pevnej pamäti uložiť 4 individuálne zadané výšky. Ako vám modely UPLINER spríjemnia vašu prácu pri pracovnom stole, si prečítajte tu.

V kategórii UPLINER 2.0 Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Druh prestavenia výšky
  Farba
  Hĺbka
  Rozsah prestavenia výšky
  Séria
  Šírka
  Tvar dosky
  Vlastnosť
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 15
  UPLINER 2.0 – pretože rozvíjať dobré nápady sa skutočne oplatí
  UPLINER 2.0 je konzekventným pokračovaním vývoja modelu svojho predchodcu. Zdedil po ňom množstvo užitočných funkcií, ktoré sú pri ergonomicky perfektne zriadenom pracovisku nevyhnutnosťou. Výškovo prestaviteľný písací stôl je neodmysliteľnou súčasťou zdravého kancelárskeho pracoviska. UPLINER 2.0 a jeho predchodca presviedčajú príjemnou funkciou elektrického prestavenia. Funkcia elektrického prestavenia je nevyhnutným predpokladom na prispôsobenie písacieho stola individuálnym požiadavkám a telesnej výške. Tento výškovo prestaviteľný písací stôl sa môže preto používať v sede, ako aj v stoji. Písacie stoly UPLINER patria na základe týchto rozmanitých možností využitia do skupiny VARIETY. Na rozdiel od svojho predchodcu má UPLINER 2.0 štyri pamäťové stupne, takže môžete uložiť rôzne výšky sedadla a rôzne výšky státia a nastaviť ich jediným stlačením tlačidla. Písací stôl UPLINER sa potom pohybuje pomocou integrovaných motorov s rýchlosťou zdvihu 35 mm/s samočinne až do požadovanej výšky. Pracovný stôl môžete pritom nastaviť do výšky medzi 625 mm a 1275 mm. Písací stôl je veľmi stabilný a má dlhú životnosť. Na jednej strane chránia funkcia tlmeného rozbehu a funkcia tlmeného zastavenia, ako aj ochrana proti kolízii pred rýchlym opotrebovaním, na druhej strane je robustná oceľ na podstavci a ráme zárukou dlhej životnosti. Vďaka tomu dosahuje rohový písací statickú nosnosť až do 150 kg. Písací stôl v obdĺžnikovom tvare unesie záťaž do 100 kg.

  UPLINER 2.0 – vyberte si vhodné vyhotovenie
  Či obdĺžnikový písací stôl alebo rohový stôl, UPLINER 2.0 sa môže ako model jeho predchodcu vo farbách svetlošedá, vzor buk a vzor javor opticky dobre integrovať do rôzneho kancelárskeho prostredia. Vďaka čistým farbám, jasným líniám, štvorcovým zdvíhacím stĺpikom a plochým lyžinám získava stôl UPLINER puristický dizajn. Písací stôl má strieborné nohy, ktoré zabezpečia stolu UPLINER kvalitný vzhľad s možnosťou prispôsobenia. Pracovný stôl sa štandardne dodáva s vyklápacou káblovou vaňou, takže v kancelárii je poriadok aj pod stolom a káble sa navzájom neprepletajú. Písací stôl UPLINER takto prispieva k vytvoreniu opticky oslovujúceho kancelárskeho dizajnu a zvyšuje pohodu zamestnanca na jeho pracovnom mieste. Ďalším dôležitým prínosom pre UPLINER 2.0 je proces výroby. Písací stôl je FSC produkt (Forest Stewardship Council®), čo znamená, že je vyrobený z certifikovaného dreva, ktoré bolo získané systémom zodpovedného obhospodarovania lesov.