O nás

EUROKRAFT

Vlastná značka s novým konceptom a novou realizáciou, v osvedčenej kvalite.

Kto to vlastne povedal, že tradícia a pokrok nepatria k sebe? Že etablované značky sa nedajú nanovo vynájsť? Kde stojí napísané, že všetko musí zostať tak, ako to vždy bolo? Nikde!

Presne tak. EUROKRAFT sa nedá zaškatuľkovať, preto by ani naše myslenie nemalo byť obmedzené. A preto sme pre vás našu vlastnú značku trochu zmenili: Sila a spoľahlivosť zostali, kvalita a trvanlivosť takisto. EUROKRAFT vás preto bude s množstvom známych a ešte väčším množstvom nových produktov aj naďalej ako zvyčajne sprevádzať a podporovať so všetkou svojou silou počas bežného pracovného dňa. Samozrejme ako doteraz s výborným pomerom ceny a spokojnosti.

TERAZ PRÍDE NEJAKÉ ALE – ALE BUDE DOBRÉ

Ale my sme dali značke EUROKRAFT novú tvár pre moderný, svieži a výstižný dizajn – a novú štruktúru značky pre vyšší komfort a prehľadnosť. Teraz nájdete všetky produkty našej vlastnej značky v celom sortimente KAISER+KRAFT. Od dielne cez sklad až po kanceláriu a podnik, všade stojí sila EUROKRAFT – a čaká len na to, aby ste ju objavili.

EUROKRAFTbasic

Dobre pracovať sa dá aj jednoducho – podstatou sú správne produkty.

Aby sme vám ponúkli to najlepšie z najlepšieho, začíname vždy tam, kde to tlačí: pri podstate. Preto sme pri EUROKRAFTbasic odstránili všetko, čo je nadbytočné a koncentrujeme sa na funkčný úžitok: Je produkt vhodný pre prax? Odolá väčším zaťaženiam? Dá sa dobre ovládať? A vydrží, čo sľubujeme?

Odpoveď? Jednoznačne áno! EUROKRAFTbasic ponúka so svojimi solídnymi spoľahlivými produktmi v základnej kvalite presne to správne riešenie v základnom segmente pre menšie projekty a úlohy. A presviedča ovládateľnosťou, použiteľnosťou a vhodnosťou na každodenné používanie. Bez zbytočností a príkras. A to platí aj pri cene: Produkty EUROKRAFTbasic ponúkame za atraktívnu základnú cenu, skvelá nálada zaručená.

Prečo je EUROKRAFTbasic vašou solídnou základňou pre takmer všetky projekty:

 • Spoľahlivá základná kvalita za férovú cenu
 • Široký sortiment na každodenné používanie
 • Rýchla dostupnosť
 • 3-ročná záruka
 • Vyvinuté podľa štandardov KAISER+KRAFT
Vlastné značky 251

EUROKRAFTpro

Top produkty pre profesionálov – vrátane 100% záruky spokojnosti.

Naša vlastná značka EUROKRAFTpro je prísľubom. A síce prísľubom najvyššej kvality a spoľahlivosti. V tomto novom sortimente sme pre vás spojili koncentrovanú kompetenciu našich produktov Office Akktiv, EUROKRAFT a EUROKRAFT Active Green. Výsledky tohto mimoriadneho spojenia sa dajú ľahko opísať jedným slovom: viac. Viac funkcií, viac flexibility, viac prémiovej kvality a viac záruky. EUROKRAFTpro vám tak ponúka top produkty, ktoré pre vás urobia veľa, obzvlášť pri každodennom intenzívnom používaní. Pretože sú silné a praktické, ergonomické a bezpečné. A ak to ešte nestačí pre dobrý pocit: na želanie sú dokonca zahrnuté špeciálne ponuky, záruka minimálne 10 rokov a mnoho so šetrením zdrojov vyrobených, a preto udržateľných produktov od Active Green.

V krátkosti: EUROKRAFTpro prestavuje produkty, ktoré budete jednoducho milovať. Pretože s menej ako 100% by ste sa tu nemali uspokojiť.

Prečo je EUROKRAFTpro vaším profesionálnym partnerom pri práci:

 • Vysokokvalitne vyhotovené produkty
 • Kontinuálne vysoké kvalitatívne štandardy
 • Záruka minimálne 10 rokov
 • 5-ročný servis na dokupovanie dielov
 • Veľa flexibility vďaka príslušenstvu a možnostiam kombinovania
 • Excelentné zásobovanie náhradnými dielmi
 • Individuálne špeciálne vyhotovenia pre zákazníkov umožňujú jedinečné riešenia
 • Active-Green-Label ako ocenenie udržateľných produktov
Vlastné značky 254

Rozoznáte zelené produkty na prvý pohľad?

Teraz určite áno - so značkou activeGreen.

Odteraz sú všetky produkty v našom sortimente, ktoré spĺňajú kritériá trvalej udržateľnosti, označené značkou activeGREEN.

Pod touto značkou nájdete mnoho EUROKRAFTpro produktov, rovnako ako aj veľa produktov iných značiek a výrobcov. A bude ich stále viac - nakoľko našim plánom je podiel "zelených" produktov stále zvyšovať. Pre Vás. Pre nás. Pre všetkých.

Vlastné značky wt$

Investujte teraz do spoľahlivosti, bezpečnosti a trvanlivosti. A do dvoch silných značiek. S EUROKRAFTbasic a EUROKRAFTpro prichádza všetko, čo je pre vás dôležité, a vždy presne tam, kde je to dôležité: u vás.

Ale to je ešte len začiatok, už čoskoro sa môžete tešiť na mnoho ďalších nových produktov vlastných značiek v prvotriednej kvalite KAISER+KRAFT. Zostaňte informovaní na kaiserkraft.sk!