UPLINER

Výškovo prestaviteľný písací stôl – s UPLINER zostanete flexibilní!
Sedieť alebo stáť? Upravte svoje kancelárske pracovisko ergonomickejšie a striedajte písací stôl na prácu posediačky a vysoký stôl. Viac k osobitostiam a rozdielom modelov UPLINER sa dozviete tu.

V kategórii UPLINER Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 14
UPLINER – klenot medzi písacími stolmi
Výškovo prestaviteľné písacie stoly sa pri zariaďovaní profesionálnych a ergonomických kancelárskych pracovísk tešia stále väčšej obľube. V našej skupine VARIETY preto predstavujeme variabilný kancelársky nábytok. S UPLINER-om Vám teraz online ponúkame písací stôl, ktorý sa už osvedčil v mnohých kanceláriách. Za týmto pracovným stolom môžete pohodlne sedieť a zdravo stáť. Písací stôl UPLINER presviedča predovšetkým svojimi ergonomickými výhodami, pretože ten, kto dlho sedí v kancelárii, vie, aké to môže byť niekedy pre chrbát nezdravé. Výškovo prestaviteľný písací stôl sa postará o to, že niektoré činnosti môžete pre zmenu vykonávať v stoji. Napriek zmene výšky budete mať všetky pracovné pomôcky ako zvyčajne na svojom mieste a môžete tak v sede, ako aj v stoji pracovať stále efektívne. Odporúčanie je vykonávať hlavne telefonáty a mítingy v stoji a písacie práce v sede, ale rozhodnutie o tom, ako v konečnom dôsledku písací stôl s možnosťou prispôsobenia použijete, závisí od individuálnych prípadov.

UPLINER v rôznych verziách
Model UPLINER je FSC produkt, ktorý sa ponúka v rôznych vyhotoveniach. Pracovný stôl si môžete teraz objednať s manuálnym prestavením výšky pomocou kľuky alebo s elektrickým prestavením výšky. Okrem toho je výškovo prestaviteľný model k dispozícii aj v rôznych veľkostiach, s rôznou nosnosťou a s rôznymi odstupmi vo výškovej prestaviteľnosti. Keď si vyberiete vhodný stôl pre seba alebo svojich zamestnancov, môžete sa pri tomto produkte navyše rozhodnúť, či chcete zaoblený alebo hranatý stôl a či vhodná farba ladí so zvyšným zariadením kancelárie. Opticky sa stoly UPLINER harmonicky začlenia do každého kancelárskeho dizajnu a vhodné pojazdné kontajnery si môžete hneď priobjednať online v zložke Kombinácie. Písací stôl je prestaviteľný nielen pri modele UPLINER. V našej online predajni nájdete aj iné výškovo prestaviteľné písacie stoly. V jednoduchom vyhotovení je napríklad na výber model FINO. Nástupca modelu UPLINER, UPLINER 2.0, môže bodovať rozšírenými funkciami a dodatočnými farebnými variantami. V našich sériách kancelárskeho nábytku nájdete zaručene vhodný produkt, ktorý bude dokonale vyhovovať Vašim požiadavkám.