Flipcharty

Riadite živú diskusiu a Vaši kolegovia sa predbiehajú v uvádzaní faktov, nápadov a hesiel. Čo spravíte? Správne, jednoducho sa obrátite ku svojmu flipchartu a všetko usilovne zapisujete! Takto zostane všetko podchytené, a porada mala zmysel. My by sme to vyjadrili športovo: 1:0 pre naše flipcharty!

V kategórii Flipcharty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MAUL, magnetoplan, DURABLE.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 28

Flipcharty – dajte svojim myšlienkam štruktúruAj keď ako rečník formulujete svoje myšlienky jasne a odvodzujete rozumné závery, neznamená to, že vám publikum venuje pozornosť. Najlepšie je, ak si vezmite na pomoc vizuálnu pomôcku. V ideálnom prípade nemusí byť touto pomôckou hneď počítač, ale postačí aj osvedčený flipchart. Dôvod je jednoduchý.Prečo sú flipcharty ideálne na prezentáciu a prednášanie?Predovšetkým vtedy, ak vo vašej prezentácii nejde len o výsledky, ale o vývoj, je lepšou voľbou kombinácia papiera a značkovača. Ak chcete napríklad spoločne s účastníkmi workshopov rozvíjať nové produktové myšlienky, zachyťte svoje návrhy na flipchart tak, aby boli dobre viditeľné a pomocou rôznych farieb a popisovačov môžete vytvoriť spojenia alebo skupiny.


A pretože môžete počas toho písať aj rozprávať, je zhromažďovanie myšlienok oveľa živšie – a čo je napísané, zostane v pamäti dlhšie. Okrem toho sa takto vzniknutý obrázok následne nestratí v digitálnom priečinku, ale dá sa zavesiť na dobre viditeľnom mieste.Preto sú flipcharty aj na workshopoch obľúbenejšie ako napríklad biele tabule, ktoré sa nedajú presúvať tak jednoducho, vziať so sebou a znova usporiadať. Aj moderačné kartičky majú oproti flipchartu jednu nevýhodu: musia sa vždy jednotlivo pripínať.Viac z týchto tipov od profesionálov nájdete aj v našom Poradcovi Prezentácia a na našej stránke s prehľadom Prezentácia a prednášanie.V akých formátoch sú flipcharty dostupné?So štandardným formátom s veľkosťou plochy na písanie približne 680 x 970 mm je väčšina našich flipchartov v sortimente vhodná obzvlášť pre workshopy a semináre s prehľadným počtom účastníkov. Ak chcete využiť mimoriadnu formu prezentácie a prednášania v celkom malom kruhu účastníkov, máme pre vás v ponuke aj stolové flipcharty vo formáte DIN A4.V prípade ďalších otázok k vybaveniu a k ponuke nás môžete kontaktovať.