Premietacie plátna & projekčné vozíky

Dovoľte, aby sme Vám predstavili: Naši mobilní pomocníci a sprievodcovia pre Vašu nasledujúcu prezentáciu. Vozíky pre beamery a projektory dopravia Váš beamer a ostatné projekčné zariadenia presne tam, kde ich potrebujete. A veď to poznáte, je to dobrý pocit, keď sa na svojho asistenta môžete spoľahnúť.

V kategórii Premietacie plátna & projekčné vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MAUL, Dataflex, magnetoplan, DURABLE.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 12

Projekčný vozík – nezávislá prezentáciaJe už vaša zostava služobných vozíkov kompletná? Mali by sme pre vás ešte niekoľko modelov na vnútropodnikové využitie. Projekčné vozíky od kaiserkraft sú zaručene tiché a ekologické. Predovšetkým však prispievajú k tomu, aby ste si pri každej prezentácii vychutnávali mimoriadne ostrý obraz.Projekčný vozík: Zabezpečte mobilitu pre vaše projekčné zariadeniaVšetci napínavo čakajú na prednášku, ale potom zostane premietacie plátno biele a vy sa musíte vydriapať na stoličku, aby ste zistili, čo sa deje s projektorom? Míting bol náhle preložený, ale v novej miestnosti nie je žiadne projekčné zariadenie a žiadne vhodné miesto, kam ho umiestniť?So stolom na projektor budú tieto a ešte aj mnohé iné problémy minulosťou. Jednoducho postavte zariadenie na vozík, presuňte na požadované miesto, hotovo. Ideálny na mítingy v často sa meniacich miestnostiach, veľtrhy a konferencie, školenia a všetky ostatné príležitosti, pri ktorých chcú osoby podčiarknuť svoje slová obrazom. A keď kvalita obrazu nie je taká, aká by mala byť, máte zariadenie je vždy na dosah ruky a môžete vykonať nápravu.Projekčné vozíky: Naše vozíky pre dobrý obrazNajjednoduchšie vyhotovenie projekčného vozíka je vyrobené z dosky na umiestnenie zariadenia, nosnej konštrukcie a štyroch koliesok. Jednoduché, priestorovo úsporné a užitočné. Ak potrebujete viac priestoru, odporúčame vozík na projektor s viacerými úrovňami. Na ňom si nájdu svoje miesto okrem projekčného zariadenia aj laptop, vaše podklady a laserové ukazovalo. S výškovo prestaviteľnými projekčnými vozíkmi bude projektor nielen v správnej vzdialenosti, ale aj v správnej výške od premietacieho plátna.Okrem toho u nás nájdete konferenčné troleje na používanie flexibilných konferenčných systémov a troleje na zadávanie údajov pre mobilné pracoviská. A máme pre vás, samozrejme, aj široký výber projekčných stien, aby mala vaša prezentácia tú správnu formu. Mimochodom, pre zaručenie vašej nezávislosti pri prezentácii ponúkame projekčné steny aj v mobilnom variante.