Malé vybavenie

Po vytvorení koncepcie fitnes na pracovisku je čas prejsť k detailom. Patrí sem starostlivo vybrané drobné vybavenie.

V kategórii Malé vybavenie Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VLUV, meychair ergonomics.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 41

Drobné vybavenie: Tajný fitnes trik profesionálovCrossový trenažér, posilňovacia stanica a bežecký pás patria k základnému vybaveniu firemnej posilňovne alebo tréningového priestoru. Ak chcete svojim zamestnancom ponúknuť rôzne športové výzvy, mali by ste myslieť aj na drobné vybavenie. Nenápadné nástroje nielenže zvyšujú kondíciu na vyššiu úroveň, ale často sú aj niekoľkými tréningovými zariadeniami v jednom.Samozrejme, naše malé vybavenie pre fitnes sú ideálne aj do domácej kancelárie – stačí ich vyskúšať!
Čo je malé vybavenie pre fitnes?Väčšina výrobkov, ktoré sú dnes uvedené v kategórii malé vybavenie pre fitnes, sú naši starí známi z hodín telesnej výchovy: švihadlo a medicinbal, žinenka alebo balančné zariadenia sú tu už mnoho rokov.A to z dobrého dôvodu: stoja málo, nezaberajú takmer žiadne miesto a niekedy majú obrovský účinok. Moderné fitnes štúdio sa však nespolieha len na klasiku, ale rozširuje svoju ponuku, napríklad o:  • Malé činky ako jednoručné činky dumbell, kettlebelly, gymnastické činky, krátke činky na voľný silový tréning

  • Odporové pásy na voľné cvičenia a ťahové cvičenia, ako slučky alebo posilňovacie pásy

  • Podložky na jogu alebo penové valce na uvoľňovacie cvičenia a väčšiu pohyblivosťAko používať malé vybavenie pri firemnom športovaní?Zatiaľ čo fitnes zariadenia, ako sú crossové trenažéry alebo bežecké pásy, môžete zakúpiť raz a dať ich k dispozícii všetkým zamestnancom, menšie zariadenia potrebujete v niekoľkých súpravách – napríklad na dokonalé vybavenie hodiny pilatesu počas obedňajšej prestávky.Okrem toho mnohé varianty podliehajú väčšiemu opotrebovaniu. Napríklad fitnes pásy časom strácajú pružnosť a je potrebné ich vymeniť. Pri činkách je veľmi dôležité, aby ste ponúkali niekoľko váhových kategórií. Najlepšou voľbou je poskytnúť sadu činiek pre skutočných vzpieračov a ľahšie fitnes činky s hmotnosťou 0,5 až 4 kg na aerobik a tréning s vlastnou váhou.Každé cvičebné zariadenie, ktoré pri spotenom tréningu prejde niekoľkými rukami, sa musí medzitým dôkladne vydezinfikovať. Na tento účel musia byť v telocvični k dispozícii nielen návody na použitie, ale aj vhodné čistiace pomôcky.V neposlednom rade by ste mali mať na pamäti, že športovanie vašich zamestnancov je spojené s rizikom zranenia a nehody. Je dôležité vytvoriť vhodné právne rámce a vzdelávať zamestnancov o ich osobnej zodpovednosti pri manipulácii s malým vybavením, príslušenstvom a fitnes zariadeniami.