Elektrické prepravné zariadenia

Presviedča e-mobilita najmä na diaľnici? Vôbec nie! V podnikoch naše exkluzívne elektrické prepravné zariadenia dostávajú do formy bilanciu a jednotlivé procesy.

V kategórii Elektrické prepravné zariadenia Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, HelgeNyberg, MATADOR.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 39

Elektrické prepravné zariadenia: nový pohon pre vašu podnikovú logistikuPrepravné zariadenia môžu byť akokoľvek obratné, akokoľvek ergonomické a akokoľvek premyslene skonštruované: Pri plnom naložení a na dlhé vzdialenosti je ich presúvanie značne namáhavé, niekedy až nehospodárne.V našom obchode však máme riešenie tohto problému: elektrické prepravné zariadenia! Elektrické prepravné zariadenia dopĺňajú naše známe vozíky pre dielne, remeselný a priemyselný sektor o výkonný a multifunkčný elektrický pohon, ktorý prepravné zariadenia premiestňuje rýchlo a bezpečne bez toho, aby vaši zamestnanci museli vynaložiť veľkú námahu.Využite aj vy výhody elektrických prepravných zariadení, pretože tieto uľahčujú prácu vašim zamestnancom a ťažké bremená premiestňujú rýchlo, ľahko a predovšetkým cielene. Únava? Preťaženie? Strata času? Na to môžete zabudnúť!
Miesta používania elektrických prepravných zariadeníMiesta, kde sa elektrické prepravné zariadenia používajú, sú rovnako rozmanité ako je ich funkcia. Používajú sa v skladoch, dielňach, supermarketoch, predajných priestoroch alebo jednoducho na miestach, kde sú k dispozícii väčšie množstvá materiálu, napríklad v externých skladovacích alebo zásobovacích zónach. Tu všade uľahčujú prácu s ťažkým tovarom a materiálom. Prečo veci komplikovať, keď môžu byť jednoduché? Kúpte si elektrické prepravné zariadenia hneď teraz!
Aké sú výhody a nevýhody elektrických dopravných vozíkov alebo elektrických prepravných zariadení?Väčšina produktov e-mobility je určená na prepravu osôb. Elektrické dopravné vozíky alebo elektronické dopravné zariadenia sa však viac oplatí využívať v podnikoch s vysokým podielom nákladnej prepravy. Kompaktné lítium-iónové akumulátory v našom E-Module NEO poskytujú dodatočnú dávku energie a uľahčujú pohyb a manévrovanie. Okrem toho zaručujú obsluhu bez akejkoľvek únavy. Bez námahy je možné premiestňovať bremená s hmotnosťou až do 500 kg. Ak chcete prevádzkovať vozový park, jednoducho prepojte viacero vozíkov prostredníctvom funkcie Bluetooth.V porovnaní s bežnými dopravnými zariadeniami pre dielne a priemyselný sektor majú elektrické verzie vyššiu obstarávaciu cenu a potrebujú pravidelné dopĺňanie energie. Vďaka systému výmenných akumulátorov sú však vždy plne pripravené na použitie. Cena sa rýchlo vráti vďaka plynulejšej logistike a menšiemu počtu zdravotných sťažností vašich zamestnancov.
Ktoré produkty si môžete zakúpiť?Budúcnosť riadime najradšej sami: Náš sortiment dopravných zariadení s elektrickým pohonom vám ponúka neustále sa rozširujúci výber produktov od spoločnosti EUROKRAFTpro. S našou prémiovou vlastnou značkou získate hotové elektrické prepravné zariadenia od plošinových, montážnych, policových a skriňových vozíkov až po vozíky na skrine. Vďaka širokému spektru použitia, kvalitnému spracovaniu a dobrej manévrovateľnosti sú tieto varianty mimoriadne obľúbené.S našou sériou elektrických ťahačov TAKKTOR môžete presúvať rady vozidiel a prívesy s nákladom do 1 000 alebo 2 000 kg – bez špeciálneho vodičského preukazu, pritom s maximálnou flexibilitou. Navyše nájdete v našom obchode aj naše vlastné špeciálne vyvinuté spojovacie systémy, okrem štandardnej čapovej spojky aj špeciálne spojky na prepravu pojazdných kontajnerov a manipulačných vozíkov Corlette.
Elektrické súpravy na dodatočné vybavenie existujúcich dopravných vozíkovDopravný vozík už máte? Skvele! Naša súprava EUROKRAFTpro E-modul NEO sa hodí pre väčšinu dopravných vozíkov EUROKRAFTpro a bez väčšej námahy ich premení na moderné elektrické rýchle vozidlá. Na jedno nabitie získate až osem hodín elektrickej podpory. Ktorý vozík bude pre vás najlepší? Stačí sa pozrieť na odporúčanie na stránke príslušného produktu. Alebo kontaktujte náš zákaznícky servis – sme tu pre vás.
Potrebujem pre elektrické prepravné zariadenia špeciálnu nabíjaciu infraštruktúru?Lítium-iónové batérie pre elektrické prepravné zariadenia nepotrebujú spravidla žiadnu špeciálnu nabíjaciu infraštruktúru. Ak je však váš podnik na ceste k bezemisnej budúcnosti, oplatí sa vybaviť ho Wallboxmi a nabíjacími stĺpmi pre rôzne typy akumulátorov. Ak sa vozový park elektrických vozidiel rozrastie a do hry vstúpia aj elektrické kolobežky a elektrické autá, s konceptom infraštruktúry si ušetríte zmätok s pripojením v areáli spoločnosti – a hľadanie vhodnej zásuvky.Máte nezodpovedané otázky týkajúce sa elektrických prepravných vozíkov? Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme a poradíme!