Zahradzovacie mriežky, stavebné ploty

Na ochranu zamestnancov alebo ako bariéra pre neželaných hostí: zahradzovacie mriežky a stavebné ploty bránia vstupu do oblastí, ktoré nie sú z dôvodu stavebných prác alebo v prípade nehôd momentálne prístupné. Postarajte sa s nimi o bezpečnosť!

V kategórii Zahradzovacie mriežky, stavebné ploty Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Schake, VISO, Rubbermaid.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 39

Zahradzovacie mriežky a stavebné ploty – flexibilné zahradenie a prevencia nehôdOpatrnosť je vždy namieste. Ale keď je potrebné počas všedného pracovného dňa všetko robiť rýchlo, tak sú aj profesionáli na meditáciu nekoncentrovaní. Naše zahradzovacie mriežky a stavebné ploty zabraňujú, aby sa zamestnanci dostali do takejto situácie v nebezpečných oblastiach a zabezpečujú staveniská pred vstupom neoprávnených osôb. A skvelé na tom je: Tak rýchlo, ako sa dajú postaviť, sa dajú aj znova odstrániť.Zahradzovacie mriežky chránia človeka a strojZahradzovacie mriežky slúžia predovšetkým týmto trom cieľom:  • Zabraňujú, aby došlo k zraneniu zamestnancov alebo prechádzajúcich osôb, ak sú v nesprávnom čase na nesprávnom mieste.

  • Chránia drahé stroje a zariadenia, napríklad pred nárazmi stohovačom.

  • Bránia prístupu neoprávnených osôb.


Podľa potreby sa dajú zahradzovacie mriežky a stavebné ploty použiť na zahradenie nebezpečných miest v prevádzkach, na zaistenie stavenísk, ako aj na rôznych podujatiach. Pritom sú na rozdiel od pevných zahradení obratom ruky postavené a znova demontované. U kaiserkraft nájdete mriežky podľa konkrétnych požiadaviek.Tieto vlastnosti sa zohľadňujú pri výbereOpatrní ľudia to vedia: záleží na detailoch. Platí to aj pri výbere správnych zahradzovacích mriežok a stavebných plotov. Tu je niekoľko tipov, ktoré detaily sú obzvlášť dôležité:  • S kolieskami alebo bez koliesok: Zahradzovacie mriežky s kolieskami sú mimoriadne komfortné, obzvlášť vtedy, ak mriežku často prekladáte, resp. prestavujete.

  • Plast alebo oceľ: Plastové mriežky sú ľahké a lacné, mriežky z ocele odolajú aj ťažkým zaťaženiam.

  • Reflexné alebo nie: Na túto otázku existuje rýchla odpoveď: Ak zahradenie stojí na mieste, popri ktorom prechádzajú ľudia aj v noci, potrebujete reflexné zahradzovacie mriežky.

  • Skladovanie: Priestorovo úsporné pri skladovaní sú napríklad nožnicové mriežky, ktoré sa dajú „poskladať''.


Okrem toho nájdete u kaiserkraft dverné prvky a prvky na upevnenie na stenu. Kompletné súpravy a ďalšie produkty z oblasti zahradenia a značenia: retardéry, káblové mostíky, stĺpiky a mnoho ďalších. A ak presne neviete, čo potrebujete, opýtajte sa nás!