Prvá pomoc

Byť perfektne pripravený v prípade núdze – s našimi produktmi z oblasti prvej pomoci. Od fliaš na vyplachovanie očí, až po skrinku na obväzy, od skrinky na lieky, až po nosidlá, od kufra prvej pomoci, až po záchranársky stĺp … v našom sortimente nájdete všetko na perfektné vybavenie prvej pomoci.

V kategórii Prvá pomoc Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: SÖHNGEN, mauser.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 87

Vybavenie na poskytnutie prvej pomoci vždy porukeVšetko obsahujúce vybavenie na poskytnutie prvej pomoci patrí k základným a najdôležitejším veciam, ktoré musia byť k dispozícii v každom podniku. Principiálne by mal byť materiál prvej pomoci vždy rýchlo a jednoducho dostupný a po použití by sa mal znova doplniť. Potrebný obsah vybavenia sa pritom určuje podľa počtu zamestnancov a podľa druhu podniku. V nákupnom poradcovi na tému Prvá pomoc zistíte viac o potrebnom počte lekárničiek.Lekárničky si vyžadujú bezpečné uschovanieV podnikoch sa používajú tak malé lekárničky podľa DIN 13157, ako aj veľké podľa DIN 13169. Okrem uschovania obsahu v kufroch na obväzy alebo lekárničkách ponúkajú špeciálne lekárničky bezpečné miesto na uschovanie. V rôznych rozmeroch a s možnosťou uschovania doplnkových liekov a ďalšieho zdravotníckeho vybavenia chránia vaše produkty prvej pomoci spoľahlivo pred škodlivými poveternostnými vplyvmi, ako je priame slnečné žiarenie alebo vlhkosť.Ďalšie rozumné možnosti vybavenia v oblasti prvej pomociLežadlá do odpočívarne sú rozumným doplnením zariadenia sociálnych miestností. Unavení zamestnanci si môžu oddýchnuť, zranení získajú potrebnú starostlivosť alebo môžu počkať na sanitku. Pre prípad, že už pacient nedokáže chodiť sám, prepravuje sa na nosidlách. Očné sprchy alebo núdzové telové sprchy dopĺňajú vybavenie pre núdzové prípady predovšetkým v tých podnikoch, v ktorých sa používajú nebezpečné látky. V našom poradcovi Fľaše na vyplachovanie očí zistíte ďalšie užitočné tipy a upozornenia k téme.Aby sa dal materiál na poskytnutie prvej pomoci kdekoľvek v podniku rýchlo nájsť, musia sa zodpovedajúce kufre, skrinky alebo skrine pre núdzové prípady umiestniť a označiť tak, aby boli dobre viditeľné. Či s bielym krížom na zelenom podklade alebo v signálnej červenej farbe, kaiserkraft vám ponúka pre všetky oblasti vysokokvalitné a účelné vybavenie na poskytnutie prvej pomoci! Prečítajte si teraz nášho poradcu Príručka Prvej pomoci.Poučiť zamestnancov, zabrániť úrazom!Prvá pomoc je často potrebná vtedy, ak sa správne nedodržali zásady bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Poučte svojich zamestnancov hneď pri nástupe vo vašom podniku o všetkých nebezpečenstvách a predovšetkým o tom, ako môžu zabrániť nebezpečenstvám.
Kedy by ste mali vykonávať bezpečnostné poučenia?  • Minimálne raz ročne na obnovenie poznatkov

  • Pri prijatí do podniku

  • Pri preložení na iné pracovisko

  • Pri určitých príležitostiach

  • Ak sa zistia nebezpečné situácie


Zabrániť úrazom – s ochranným pracovným odevomÚrazy sa stávajú, ale so správnym ochranným pracovným odevom môžete úrazom zabrániť. V našom internetovom obchode nájdete pracovné rukavice, ochranný pracovný odev, ochranu dýchacích ciest, zraku, hlavy a sluchu a bezpečnostnú obuv.
Kam so starými lekárničkami alebo produktmi po exspirácii?Je samozrejmé, že staré lekárničky by sa už nemali používať vo vážnych prípadoch, pretože rukavice môžu byť porézne, obväzová gáza už nemusí byť elastická alebo náplasť môže byť nesterilná. Svoju starú lekárničku však môžete darovať! Namiesto vyhodenia do odpadu potom vaša stará lekárnička poputuje do spolkov, ktoré napr. organizujú kurzy prvej pomoci – produkty po exspirácii tu poskytnú dobré služby!