Transportné boxy

Od prepravy drobných súčiastok až po prepravu ťažkých bremien − s transportným boxom dostanete vždy všetko tam, kam potrebujete. Náš sortiment je pritom rovnako rôznorodý, ako je použiteľnosť samotných transportných boxov: Či už skladovacie nádoby, sortimentové kufríky alebo hliníkové prepravné debny, neexistuje takmer nič, čo by ste u nás nenašli.

V kategórii Transportné boxy Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: ZARGES, eurokraft pro, CEMO, KS Tools, eurokraft basic, VISO.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 171

Transportné boxy pre akékoľvek potrebyNa čom sa dá merať pokrok? Napríklad na našich transportných boxoch. Veď napokon nie je to tak dávno, čo sa tovary, náradie a konštrukčné diely prepravovali z bodu A do bodu B v rachotiacich drevených debnách a ťažkých železných skriniach. Našťastie sú tieto časy preč, aspoň u kaiserkraft. U nás dostanete boxy s nízkou hmotnosťou a prepravné debny z moderných materiálov. Stabilné, odolné a s praktickým doplnkovým vybavením.Prepravné boxy: Komfort a bezpečnosť pri prepraveK pokroku patria aj žeriavy, stohovače a iné moderné dopravné prostriedky. Preto sa dajú mnohé z našich boxov stohovať na palete. Niektoré nádoby majú doplnkové praktické žeriavové oká a stohovacie tašky. Zdvíhanie a prenášanie peši uľahčujú rukoväti alebo kolieska a vyťahovacie rukoväti.Robíte si starosti, či sa obsah pri stohovaní, nosení a ťahaní nepoškodí? Transportné boxy od kaiserkraft sú v závislosti od modelu  • tvarovo stále a nárazuvzdorné

  • odolné voči teplu a chladu

  • necitlivé na vlhkosť

  • odolné proti mnohým kyselinám a lúhom

  • uzamykateľné


Pri výbere správneho transportného boxu si všímajte informácie k produktu alebo nás kontaktujte. Pri zariaďovaní skladov vám radi pomôžeme.Kufre na malé diely, náradie a citlivé zariadeniaAk je debna príliš veľká, môžte použiť kufor. Napríklad niektorý z našich montážnych a servisných kufrov. Kufre na sortiment sú ideálne na organizovanú prepravu malých dielov. Na praktické uschovanie nájdete u nás v obchode viaceré kufre na sortiment s príslušnou stohovacou vežou v súprave.


U nás nájdete takisto: bezpečnostné kufre s kockovou penou, plastové kufre a nerozbitné tvrdé škrupinové kufre na obzvlášť citlivé materiály, ako sú elektronické a optické zariadenia. V jednom z našich biznis kufríkov alebo pilotných kufrov budú laptop a dôležité podklady na obchodných cestách dobre uschované. Aj v tomto prípade je pokrok nezadržateľný.