Ručné zametacie stroje, zametacie stroje

Ľahký chod a dôkladnosť: ručné zametacie stroje sú účinnou alternatívou metiel. Od obratných zametacích strojov na použitie v interiéri až po výkonné modely s motormi na vonkajšie použitie: S ručnými zametacími strojmi od kaiserkraft môžete v okamihu vyčistiť aj väčšie plochy.

V kategórii Ručné zametacie stroje, zametacie stroje Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kärcher, haaga, eurokraft basic.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 16

Ručné zametacie stroje: užitoční pomocníci pri upratovaníÚčinní pomocníci pri čistení: Ručné zametacie stroje spoľahlivo odstraňujú jemné aj hrubé nečistoty. V porovnaní s metlou má zametací stroj s akumulátorom alebo motorom širší rozsah funkcií. Vďaka tomu sú tieto stroje skutočným prínosom pre priemyselné čistenie. Pretože stačí viesť stroj v usporiadaných dráhach po podlahe haly alebo vonkajšej ploche – a aj väčšie plochy vyčistíte rýchlo a efektívne.Špeciálne usporiadanie rotujúcich kief spoľahlivo prenáša nečistoty do zbernej nádoby. V závislosti od modelu má táto nádoba objem až 50 litrov. Niektoré zametacie stroje sú dodatočne vybavené sacím zariadením. Čistenie je tak o to dôkladnejšie. Špeciálne vlastnosti otáčania kefy vysvetľujeme v našom poradcovi pre Princípy zametania a princíp tandemových valcov.Výhody zametacích strojovVeľké plochy sa dajú cielene a efektívne čistiť ručným zametacím strojom. Rôzne povrchy nie sú problémom – pretože mnohé modely sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Vďaka rotácii kefy zachytí zametací stroj aj nečistoty, na ktoré sú typické ručné zariadenia príliš slabé. Patria medzi ne:  • Suché a mokré lístie, ako aj pozostatky zelene v exteriéri

  • Plechovky od nápojov, papier alebo podobné neskladné veci, ktoré skončili vedľa vedier na odpad

  • Jemný prach, ktorý sa nesmie zvíriť


Ručné zametacie stroje z nášho online obchodu pracujú nehlučne a sú veľmi obratné. Ak model disponuje nasávacou jednotkou, je táto podstatne širšia ako pri klasickom podlahovom vysávači. Vďaka tomu je možné cielene zachytiť aj objemné predmety. Takto sa dá zametací stroj použiť v areáli podniku skutočne všestranne.Pre ktoré podlahy sú vhodné rôzne zametacie stroje?Väčšina ručných zametacích strojov z nášho sortimentu je určená na tvrdé podlahy v interiéri aj exteriéri. Podrobné informácie o tom nájdete v príslušnom technickom liste. U nás nájdete zametacie stroje, ktoré sa ovládajú ručne alebo motorom. Existuje aj niekoľko špeciálnych modelov na rýchle občasné čistenie:  • Akumulátorové metly: Ide o motorizované vylepšenie klasických pomôcok do domácnosti. Toto kompaktné zariadenie je účinným pomocníkom do menších interiérov a na kobercové podlahy.

  • Klasické ručné zametacie stroje: Na prehľadné plochy a menší objem nečistôt sú efektívnym riešením ručné verzie.

  • Zametacie odsávače: Čistia mimoriadne dôkladne. Hodia sa na veľké plochy a do prostredia s vysokým výskytom prachu na podlahe, ako v maštali alebo na píle.


Čo je dôležité pri výbere zametacích strojov?Pri výbere zametacieho stroja je dôležité vedieť, kde sa bude používať. Kompaktné ručné zametacie stroje sú vždy pripravené na použitie. Sú mimoriadne obratné a vhodné na čistenie úzkych uličiek, napríklad v skladoch. Naopak, na veľkých plochách sú nevyhnutné motorizované varianty, ktoré čistia rýchlo a efektívne. Okrem voľby medzi manuálnym variantom a zametacím strojom s motorom sú dôležité aj nasledujúce faktory:  1. Zametacia šírka je daná počtom, usporiadaním a štruktúrou kief. Čím väčšia je zametacia šírka, tým rýchlejšie vyčistíte veľké plochy.

  2. Pre efektívne čistenie je rozhodujúca možnosť rýchlosti práce a rýchlosti chôdze s optimálnym čistiacim výkonom.

  3. Ak chcete zistiť účinnosť zametacieho stroja, všímajte si aj uvedený vypočítaný zametací výkon za hodinu. Je to výsledok motorizácie, zametacej šírky a počtu kief.


Ešte stále ste nie ste istí, ktorý ručný zametací stroj bude spĺňať požiadavky na čistenie vo vašom podniku? Náš priateľský servisný tím vám rád poradí a pomôže s výberom. Pomôcť vám môžeme aj pri hľadaní ďalších výrobkov pre čistenie a sanitárne potreby. Kontaktujte nás!
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Čistiace stroje | Nášľapné koše na odpadky | Skrine na čistiace prostriedky | Čistenie podlahy | Podlahové vysávače | Čistiace príslušenstvo starmix