VIOLA

Zadná stena a pultový nadstavec s radom VIOLA
Rad kancelárskeho nábytku Viola je mimoriadne vhodný do prijímacích priestorov a vstupných priestorov s vysokým pohybom zákazníkov. Zadná stena a pultový nadstavec poskytujú súkromnú sféru a celkový uprataný vzhľad.

Vaše filtre
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 24
So sériou kancelárskeho nábytku Viola sa z písacieho stola stane pult
Séria kancelárskeho nábytku Viola ponúka písacie stoly a voľne tvarované stoly vrátane prepojovacích dosiek a prídavných stolov. Kedykoľvek môžete pracovné stoly, ktoré sú v ponuke v piatich rôznych variantoch, prestavať na pracovný stôl s pultom. Preto patrí táto séria do našej skupiny VARIETY, ktorá stelesňuje rozmanitosť a možnosť kombinovania. Ku každému rozmeru stola Vám preto pri sérii kancelárskeho nábytku Viola ponúkame doplnkovo vhodné zadné steny písacích stolov a vhodný pultový nadstavec. Takéto pulty k písacím stolom môžeme odporučiť predovšetkým do prijímacích priestorov s vysokou frekvenciou návštevnosti zákazníkov. Lekárske ordinácie, kancelárie, úrady a podniky so starostlivosťou o zákazníkov priamo na mieste preto môžu siahnuť po sérii kancelárskeho nábytku Viola s jej pultovými nadstavcami. Pultový nadstavec zabezpečí nielen ochranu pred pozorovaním a ochranu súkromnej sféry, ale aj dodatočný úložný priestor pre Vašich zamestnancov. Pod príslušenstvom nájdete voliteľne ponúkanú káblovú vaňu. Séria kancelárskeho nábytku Viola ponúka okrem výškovo prestaviteľných písacích stolov aj pojazdné kontajnery a stojace kontajnery, ktoré buď susedia so stolom alebo sa môžu umiestniť pod stôl. Po priložení k pracovnému stolu môže stojaci kontajner slúžiť aj ako rozšírenie pracovného stola. V časti Príslušenstvo nájdete voliteľné šikmé odkladacie plochy a deliace priečky, s ktorými môžete zásuvky kontajnerov lepšie rozdeliť.

Série kancelárskeho nábytku Viola – skriňové prvky v siedmich vyhotoveniach
Séria kancelárskeho nábytku Viola ponúka takisto dostatok úložného priestoru vo forme skríň a regálov. Séria VARIETY obsahuje sedem rôznych skriňových prvkov, ktoré umožňujú flexibilné a individuálne zariadenie kancelárie. Roletové skrine sa dajú spojiť s kombináciami skríň a regálov, skriňami s krídlovými a skladacími dverami a jednoduchými regálmi. Dvere skrine sú vždy vybavené elegantnými uchopovacími tyčami. Vďaka Viole rastie Vaša kancelária spolu s Vašimi požiadavkami a Vašou klientelou – a Vy môžete optimálne využívať disponibilné priestorové možnosti. Pri plánovaní kompletného zariadenia Vám môže ochotne pomôcť náš CAD plánovací servis. Kancelársky nábytok Viola pochádza zo zodpovedného obhospodarovania lesov a bol ocenený pečaťou FSC. Séria kancelárskeho nábytku presviedča okrem toho vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Trendové farby svetlošedá a vzor buk sú farbami série kancelárskeho nábytku Viola. Dodávka pojazdných kontajnerov sa vykonáva v zmontovanom stave s priloženými rukoväťami a kolieskami. Všetok ďalší kancelársky nábytok sa dodáva v demontovanom stave. V prípade potreby si môžete priobjednať náš profesionálny montážny servis.