Stojany na vrecia na odpad, držiaky na vrecia na odpad

Vyžaduje sa viac čistoty? Rozmiestnite držiaky vriec na odpad a stojany na vrecia na odpad! Takto funguje triedenie odpadkov.

V kategórii Stojany na vrecia na odpad, držiaky na vrecia na odpad Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, VAR, eurokraft basic, Hailo, Kongamek, Rubbermaid.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 63

Stojany na vrecia na odpadky a držiaky vriec na odpad: Flexibilná a čistá alternatíva k nádobám na odpadLen čistý podnik je fungujúci podnik. Preto máme v ponuke množstvo vedier na odpadky pre každú oblasť podniku. Všade tam, kde chcete priestorovo úsporne zhromažďovať odpadky, sú na použitie určené stojany na vrecia na odpad a držiaky vriec na odpad. Tieto sa koncentrujú na podstatu – vysoký zberný objem a bezpečnú likvidáciu.Aké výhody má držiak vriec na odpad?Stojany na vrecia na odpad majú jasnú úlohu: Ponúkajú čistú a komfortnú možnosť na umiestnenie odpadkov do príslušného vreca na odpadky. Nič viac, nič menej. Keďže vrece na odpad nie je obmedzované kovovým alebo plastovým krytom, dá sa naplniť viac, než ako by to bolo možné pri klasických nádobách na odpad.Namiesto prenášania plného vreca na odpadky z držiaka, čo je ťažkopádne a s rizikom roztrhnutia, v prípade stojana pre vrecia na odpad môžete vrece bez námahy uvoľniť z upínacieho držiaka a naboku ho vybrať. V prípade ťažkostí stojan jednoducho vyzdvihnite nad vrece.Vďaka tejto efektívnej kombinácii stojana a držiaka s vhadzovaním potrebuje držiak vriec na odpad menej stojnej plochy ako nádoba na odpad alebo kôš na papier s porovnateľným záchytným objemom. Profitujú z toho najmä oblasti s veľkým výskytom odpadu a obmedzeným priestorom – napríklad v gastro kuchyni.Táto konštrukcia zaisťuje zároveň nižšiu hmotnosť – preto sa mnoho držiakov vriec na odpad dá bez problémov posúvať na kolieskach. Preto sú ideálne na používanie pri udržiavaní a čistení miestností.Na čo mám dbať pri kúpe stojana na vrecia na odpad?Náš sortiment riešení na odpadky je odstupňovaný podľa požiadaviek rozpočtu a kapacitou. Základné riešenia s kapacitou do 120 litrov odpadu sú vhodné na zberné miesta s priemerným výskytom odpadu a nízkou rýchlosťou plnenia.V kuchyni alebo v podobných priestoroch, kde sa držiaky vriec na odpad rýchlo plnia ťažkými odpadkami a musia sa často vymieňať, by ste mali staviť na obzvlášť pevné stojany na vrecia na odpad.Dôležité je aj to, aký druh odpadu sa zhromažďuje. Pri separovaní druhotných surovín stavte na držiaky vriec na odpad s farebne kódovanými dvojitými alebo trojitými stojanmi. Na veľkoobjemový odpad potrebujete variant s extra veľkým plniacim otvorom.Základný tip znie: Stojan na vrecia na odpad sa prispôsobí vášmu výskytu odpadu – nie naopak. Ak vám môžeme poradiť pri výbere produktu, neváhajte nás kontaktovať!