Čistiace príslušenstvo

A teraz zatočíme s prachom a špinou! A keď sa minie príslušenstvo na čistenie, žiaden problém – postaráme sa o univerzálne zásobovanie, ponúkame Vám však aj špeciálne príslušenstvo a originálne náhradné diely priamo od výrobcov.

V kategórii Čistiace príslušenstvo Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kärcher, Vikan, starmix, Elma, Sprintus, Unger, eurokraft pro, PRESSOL, Rubbermaid, Skipper, Vermop, CEMO, IBS Scherer, TORK.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 168
  Čistiace príslušenstvo
  Zvoľte si vhodné čistiace príslušenstvo pre Váš podnik. Príslušenstvo od kaiserkraft je často univerzálne použiteľné a vhodné pre čistiace zariadenia rôznych výrobcov. V sortimente však nájdete, samozrejme, aj špeciálne príslušenstvo a originálne náhradné diely viazané na konkrétnych výrobcov. Nehrá žiadnu rolu, či treba objednať príslušenstvo pre malé podniky alebo pre potreby vo veľkých firmách. kaiserkraft ponúka zodpovedajúce expedičné jednotky ako pre veľkých odberateľov, tak aj pre menšie samostatné objednávky. Platí to pre čistiace utierky, rovnako ako pre vedrá akéhokoľvek druhu. Sortiment zahŕňa aj čistiace štetce, ako aj okrúhle kefy.

  Optimálne príslušenstvo na rôzne účely použitia
  Čistiace príslušenstvo sa dá cielene zvoliť na konkrétne účely použitia. Aby boli skutočne splnené požiadavky hygieny, odporúča sa v závislosti od účelu použiť jednorazové utierky, alebo príslušenstvo na viacnásobné použitie. Či používate chemické čistiace prostriedky, biologicky odbúrateľné alebo iné prostriedky na čistenie, pri výbere je potrebné dbať aj na vhodné príslušenstvo. Ak potrebujete zabezpečiť novú výbavu a skompletizovanie čistiacich vozíkov, nájdete u kaiserkraft voliteľné čistiace príslušenstvo, ako sú napr. lisy na mopy alebo košíky na pomôcky. Aj v prípade, ak sa niektorá jednotlivá časť zlomila, možno takýmto spôsobom vozík znovu dokonale sfunkčniť. V sortimente spoločnosti kaiserkraft nájdete tiež vrecia na odpadky v správnych veľkostiach. Je jedno, či na prvú výbavu, na dodatočnú náhradu čistiaceho príslušenstva: kvalitné produkty predstavujú dlhodobú investíciu do hygieny a zdravia. Všetky jednotlivé produkty môžete objednať s dodávkou na miesto určenia (prepravné náklady hradí dodávateľ).