Vrecia na odpad

Na bezproblémovú likvidáciu: Papier, zvyškový odpad, bioodpad a ťažký odpad sa dajú ľahko zlikvidovať vo vreciach na odpadky odolných voči roztrhnutiu. Vrecia na odpadky majú variabilný plniaci objem a farbu. Navyše sťahovacia šnúra a držiak na odpad mimoriadne uľahčujú manipuláciu. Objavte sortiment vriec na odpadky v internetovom obchode na kaiserkraft!

V kategórii Vrecia na odpad Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Deiss, CEMO, Rubbermaid, VAR, Justrite, Unger, Wolf.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 92

Vrecia na odpad na hladké likvidovanie odpadu


Už žiadne miesto a už sa nič nedá robiť? S vrecami na odpad od kaiserkraft udržíte likvidáciu v pohybe a zabránite, aby sa odpad hromadil.


U nás v obchode dostanete malé vrecia pre kancelárie a veľké pre sklady, všestranných pomocníkov a špecialistov na prepravu ťažkých bremien alebo biologického odpadu. V kombinácii s vhodnými nádobami je to ideálny predpoklad pre fungujúcu likvidáciu odpadu.Správne vrece pre každý sud a každé vedro


S objemom od 6 do vyše 1000 litrov sú naše nádoby na odpadky vhodné pre každý prepravovaný objem.


Máme však pripravené nielen vhodné veľkosti. Ponúkame vám vrecia a vrecká na odpad z rôznych materiálov do zberačov druhotných surovín v kancelárii, vedro na odpad v dielni a kontajnery na odpad v skladovacej hale:


  • plastové vrecia odolné proti pretrhnutiu z ekologického polyetylénu pre vedrá na odpadky v rôznych veľkostiach

  • vrecia na bioodpad z papiera na kompostovateľné odpadky

  • extra silné vrecia na ťažký odpad z PE-LD

  • vrecia do skríň na zber bielizne

  • špeciálne vrecia na odpadky s hliníkovou povrchovou úpravou pre kombinované nádoby na odpadky a popolníky

Viac o rozdieloch medzi vrecami na odpadky z rôznych materiálov nájdete v našom poradcovi pre výber správnych vriec na odpad.Príslušenstvo pre uskladnenie a dopravu


Všetko vo vreci? Rýchloupínače sa postarajú, aby tam všetko aj zostalo. Alebo použite prístroj na zakrúcanie. Zatočiť, drôtenú slučku preložiť okolo vreca, zavesiť prístroj na zakrúcanie. S tým nemôže súťažiť žiadny uzol.


U kaiserkraft nájdete, samozrejme, aj vhodné nádoby, do ktorých môžete použiť naše vrecia na odpad. Rovnako ako drapáky na odpad a popolníky alebo zberné vozíky na odpadky – aby všetko okolo vás pri práci bolo čisté.