Prednáškové steny

Sú skutočným stredobodom mnohých rokovaní: prednáškové steny. Je jedno, či ide o brainstorming v uvoľnenej atmosfére, alebo o interaktívnu prednášku: Prednáškové steny Vám pomôžu zhromaždiť nápady, úvahy a fakty a spoločne tak v rámci skupiny vypracovať najlepšie riešenie. Práca sa tak stáva zábavou!

V kategórii Prednáškové steny Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: MAUL, magnetoplan, eurokraft basic, eurokraft pro.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 41

Prednáškové steny: Na zviditeľnenie vašich myšlienokPodnetná myšlienka pre váš obchodný úspech je často výsledkom intenzívnych brainstormingových schôdzok, na ktorých vaši zamestnanci spoločne rozvíjajú nápady a stratégie. S cieľom perfektného sprevádzania tohto procesu by ste mali staviť na prednáškové steny. Pretože s nimi sú myšlienky viditeľné a pochopiteľné. Aj nad tento rámec si s týmito stenami užívate množstvo výhod počas bežného pracovného dňa.Aké výhody a nevýhody majú prednáškové steny?Na rozdiel od bielych tabúľ a špendlíkových stien sa prednáškové tabule nemontujú na stenu. Vďaka tomu síce zaberajú viac miesta v seminárnej a konferenčnej miestnosti, dajú sa však pohodlne postaviť všade tam, kde ich práve potrebujete.Prednáškové a prezentačné steny plnia v podstate rovnaké úlohy pri prezentácii a prednáške ako flipcharty: majú pomôcť pri vizuálnej podpore myšlienkových pochodov a na konci znázorniť schému, ktorá objasňuje proces a jednotlivé myšlienky.Flipchartové hárky sa síce dajú prepravovať a vešať jednoduchšie ako množstvo kartičiek a lístkov prednáškovej steny. Tu však máte možnosť vždy nanovo usporiadať a navzájom spájať rôzne kartičky s nápadmi, a takto ešte lepšie sprevádzať príslušný proces.Prednáškové steny súčasne dokážu nielen sprevádzať seminár alebo workshop. Dajú sa použiť aj ako deliaca stena alebo ohraničujú improvizovaný veľtržný stánok. A takisto oznamujú dôležité informácie v priestore na trávenie prestávok alebo vstupnej hale.Prečo by mali byť prednáškové steny na kolieskach?Mobilné kancelárske vybavenie je vždy najlepšou voľbou vtedy, ak chcete optimálne využiť svoj disponibilný priestor. Prednáškové steny na kolieskach sa dajú bez problémov používať v celom podniku a aj počas seminára alebo workshopu sa dajú vždy nanovo nasmerovať.Predovšetkým pri našich trojkrídlových stenách sa vyplatia kolieska – tieto sa postarajú o to, aby ste mohli tri stenové prvky kedykoľvek presunúť do požadovanej polohy.Na využitie maxima z vášho príslušenstva na rozvíjanie a prezentáciu myšlienok sme pre vás zostavili poradcu Prezentácia a stránku s prehľadom Prezentácia a prednášanie. Otázky k tejto téme radi zodpovieme osobne.