Vrecká

Vrecká a balenia na najrôznejšie použitie – tu nájdete všetko na zabalenie, naplnenie, prezentáciu a expedíciu: Počnúc praktickými vreckami s prítlačným uzáverom a stojanovými vreckami až po vrecká z bublinkovej fólie a hadicovými fóliami. Baliace vrecká si teraz môžete kúpiť v našom online obchode!

Baliace vrecká: Baliace multitalenty na všestranné účelyBaliace vrecká sú všestranným pomocníkmi na balenie a zabalenie: Vychystávajú diely, udržiavajú tovar čerstvý, postarajú sa o poriadok a predovšetkým bezpečnosť na prepravnej trase.Aké vrecká a baliace vrecia existujú?Dôraz kladieme na bezpečnosť a kvalitu – ale aj na pohodlnú manipuláciu. Okrem klasických štandardných vreciek máme v našom rozsiahlom sortimente aj udržateľné alternatívy z recyklovaných materiálov, ekologického plastu alebo papiera:  • Opätovne uzatvárateľné vrecká s prítlačným uzáverom na drobné súčiastky a náhradné diely, príslušenstvo, dokumenty, textílie alebo potraviny poskytujú optimálnu ochranu pred prachom a vlhkosťou. Vrecká s popisovacím políčkom sľubujú rýchlu identifikáciu obsahu svojím jednoznačným označením etiketami. Vďaka posuvnému uzáveru sú vaše výrobky rýchlo a vzduchotesne uzavreté. Ideálne aj na cestovanie lietadlom!

  • Otvorené ploché vrecká sú ideálne na vychystávanie, zoskupovanie a skladovanie. Ploché vrecká udržiavajú poriadok v sklade, slúžia ako ochrana proti prachu a ochrana povrchov a dajú sa obratom ruky uzavrieť pomocou sťahovacích pásiek alebo lepiacej pásky. Ľahké vrecká s hrúbkou fólie 25 µm sú ideálne na skladovanie drobných súčiastok a náhradných dielov a na porciovanie potravín. Ploché vrecká s hrúbkou fólie 50 µm možno použiť na balenie, ochranu a prezentáciu dokumentov, koženého tovaru a textílií. Vrecká s hrúbkou fólie 100 µm predstavujú dokonalú ochranu pred prachom a vlhkosťou pre citlivé tovary.

  • Vrecká na potraviny a termovrecká zabezpečujú chladiaci reťazec pre teplotne stabilnú prepravu potravín, liečiv a iného citlivého tovaru.

  • Vrecká z bublinkovej fólie poskytujú optimálnu ochrannú vrstvu pre tovar citlivý na nárazy počas prepravy a v sklade. Nepriepustné vrecká z 3-vrstvovej LDPE fólie sú vynikajúcou polstrovanou ochranou pre ploché predmety, ako sú rámy alebo notebooky. Balíte pri odosielaní viacero výrobkov do jedného kartónu? S 2-vrstvovými vreckami so vzduchovými vankúšmi možno odosielať viacero prepravovaných tovarov naraz.

  • Papierové vrecká sú moderným a udržateľným riešením na balenie a skladovanie potravín, korenín alebo vzoriek tovarov. S pevným blokovým alebo krížovým dnom a vyrobené z kraftového alebo natronového papiera odolného proti roztrhnutiu sa dajú použiť aj na ťažkú zeleninu a ovocie.

  • Hadicové fólie na použitie s prístrojmi na zváranie fólií pre rôzne dĺžky a geometrie uľahčujú balenie prispôsobené na mieru.

  • Vrecká s bočnými záhybmi a výstelky do kartónov alebo mriežkových boxov optimalizujú odosielanie prepravovaného tovaru akéhokoľvek objemu.


Nákup baliacich vreciek: Ako si vybrať optimálne vrecko?To závisí v prvom rade od situácie pri balení: Pre potraviny a čerstvé výrobky platia zákonné predpisy a nie každé fóliové vrecko sa tu dá použiť. Vo všeobecnosti však platí nasledovné: Ak váš výrobok potrebuje ochranu pred znečistením, vlhkosťou alebo nárazmi, odporúčame použiť fóliové alternatívy. Naopak, baliace vrecká vyrobené z papiera sú vizuálne príťažlivé a v zákazníkovi navodzujú dojem udržateľnosti a ekologického povedomia.Vo všeobecnosti je najdôležitejšou vlastnosťou presnosť prispôsobenia. Drobné súčiastky by sa nemali vo vrecku posúvať, aby nemohli poškodiť ďalší obsah balíka. Dôležité dokumenty sa vo vrecku DIN nemôžu ohnúť. Tašky so vzduchovými vankúšmi môžu správne plniť svoju funkciu airbagov len vtedy, ak presne obopínajú balík.Aby sa váš tovar doručil nielen bezpečne, ale aj cenovo výhodne, pripravili sme pre vás tipy a trendy v oblasti balenia. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.