Škrabáky, kelne, špachtle

Na hladké steny a podklady: Špachtle, kelne a škrabky vám pomôžu naniesť škárovaciu hmotu alebo hmotu na obklady v presných vrstvách. To z nich robí ideálne náradie, ak chcete dosiahnuť čo najhladší a najpresnejší výsledok. V internetovom obchode kaiserkraft objavíte špachtle, kelne a škrabky v rôznych vyhotoveniach – vďaka nim môžete v okamihu pracovať na akomkoľvek povrchu.

V kategórii Škrabáky, kelne, špachtle Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KS Tools.

Škrabky, kelne, špachtle – všestranní pomocníci v podniku a dielniŠkrabky, kelne a špachtle sú vhodné na rôzne úlohy, či už ide o obkladanie, tapetovanie alebo všeobecné renovačné práce. Pri správnom použití náradia spolu s vyrovnávacou hmotou odstránia nerovnosti, ako aj malé praskliny a diery v stenách a podlahách. Takto môžete vytvoriť optimálny základ pre ďalšie práce na príslušnom povrchu.Na čo sú vhodné škrabky, kelne a špachtle?Na jemné praskliny použite malé a praktické špachtle. Získate tak maximálnu kontrolu nad hmotou a podkladom. Jemné a škárovacie špachtle sú vhodné na škáry alebo rohy. Sú obzvlášť úzke, a preto sa dostanú aj na ťažko prístupné miesta. Navyše s týmito modelmi môžete vždy pracovať presne, a to aj pri prácach s malými dielmi. S podobnou presnosťou môžete pracovať aj pomocou škrabky. Tá je vhodná na odstraňovanie ostrých hrán a rohov.Pomocou špachtlí a kelní nanesiete hmotu na obklady alebo stierkovaciu hmotu a rovnomerne ju rozmiestnite. Na odstránenie nežiaducich zvyškov zo stien alebo podláh môžete použiť aj praktické ručné náradie. Všeobecne platí, že špachtle z neželezných zliatin sú vhodnou voľbou pre priemyselné využitie. Sú odolné voči opotrebovaniu a zlomeniu. Na maľovanie a tapetovanie používajte murárske špachtle z plochej ušľachtilej ocele alebo šetrnej penovej gumy.Čo je potrebné zohľadniť pri používaní špachtle?Okrem správnej stierkovacej hmoty potrebujete pri prácach so špachtľou aj správny typ náradia. Pri väčších opravách pracujte so širokou plošnou špachtľou. Najlepšie funguje, ak hmotu najprv nanesiete nahrubo na veľkú plochu. Potom ju ľahkým tlakom a polkruhovými pohybmi stiahnite zhora nadol.Hľadáte vhodné náradie na sadrokartónové konštrukcie, obkladanie alebo tapetovanie? Potom si prezrite našu širokú ponuku špachtlí, kelní a škrabiek. Ak máte otázky k jednotlivým modelom, jednoducho nás kontaktujte. Náš servisný tím vám rád osobne poradí so všetkými druhmi ručného náradia.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Náradie na čistenie rúr | Rezné nástroje | Videoskopová technika | Vysávače | Čistiace stroje | Čistiace utierky