Stohovače s ojom

Hochštaplerov nemá rád nikto. Tento výraz, prevzatý z nemčiny, však znamená aj stohovač. Stohovače s ojom, ručné stohovače alebo širokorozchodné stohovače máme radi všetci. Pri vnútropodnikovom obehu, uskladňovaní a preprave tovaru sú dnes stohovače jednoducho nepostrádateľné. U nás preto dostanete stohovače v najrôznejších vyhotoveniach, všetky však v tej najlepšej, technicky dokonalej kvalite.

V kategórii Stohovače s ojom Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Pramac, eurokraft pro.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 16

Stohovače s ojom: Stavte na tieto zdvíhače veľkých váhNapriek tomu, že silový tréning prospieva telu, zdvíhanie vysokých hmotností v sklade a v prevádzke by ste radšej mali prenechať moderným zdvíhacím mechanizmom a zdvíhacím zariadeniam. Naše stohovače s ojom nájdu uplatnenie tam, kde je príliš málo miesta pre veľké stroje. Aj z iných dôvodov dopĺňa náš sortiment flexibilná skladisková logistika, ktorá uľahčí vašim zamestnancom prácu.V čom sa líšia jednotlivé typy stohovačov?Okrem klasických stohovačov so zdvíhacím stĺpom s kabínou pre vodiča existujú mnohé typy stohovačov s ojom, ktoré sú podstatne menej motorizované, o to flexibilnejšie však v použití. V štandardnom sortimente sa preto koncentrujeme na tieto typy:  • Elektrické zdvíhacie vozíky sú výkonnostnou aktualizáciou klasických vidlicových zdvíhacích vozíkov, a preto vhodné aj na dlhšie prepravné trasy v rámci podniku.

  • Ručné stohovače sú cenovo výhodnou, manuálnou pomôckou predovšetkým pri nakladaní a vykladaní kamiónov. Ich nosnosť je síce menšia, sú však obratnejšie, nenáročné na údržbu a flexibilne použiteľné.

  • Vysokozdvižné stohovače vďačia za svoj názov vysokým výškam zdvihu charakteristickým pre túto triedu zariadení, ktorá môže v našom sortimente siahať až do troch metrov. Vďaka kompaktným rozmerom môžete tieto stohovače navigovať aj cez veľmi úzke rady regálov.

  • Širokorozchodné stohovače sú ideálne na citlivú manipuláciu s chúlostivými tovarmi na paletách. Obídu paletu s opornými nohami a majú šírkovo prestaviteľné vidlice umožňujúce bezpečné priečne uchytenie.

  • (Elektrické) stohovače s ojom sú priestorovo šetrnou a na oji ovládateľnou alternatívou ku klasickým vidlicovým stohovačom a presviedčajú svojou obzvlášť kompaktnou konštrukciou a rôznymi rozsahmi zdvihu zodpovedajúcimi vašim požiadavkám. Obsluha je komfortná a bezpečná.


Hrozí pri prevádzkovaní stohovačov s ojom nebezpečenstvo preklopenia?Každý model, ktorý sa dostane cez certifikačný inštitút TÜV do predaja, musí vykazovať početné bezpečnostné prvky. K nim patrí napríklad aj špeciálna konštrukcia, ktorá je prispôsobená maximálnym výškam zdvihu v kombinácii s prípustnou záťažou. Ak teda používate stohovače s ojom v súlade s príslušnými predpismi, nebezpečenstvo preklopenia nehrozí.Aký olej mám používať do vysokozdvižných stohovačov?Aby bol hydraulický systém vysokozdvižného stohovača neustále funkcie schopný, používajte hydraulické oleje zodpovedajúce norme DIN 51524. Tieto oleje sa líšia vo svojom teplotnom rozsahu a musia byť presne prispôsobené príslušnému pracovnému prostrediu.V prípade vašej požiadavky vám radi poskytneme špeciálne stohovače, ktoré sú vhodné napríklad aj pre mriežkové boxy alebo majú miesto pre vodiča V prípade akýchkoľvek otázok alebo požiadaviek nás neváhajte kontaktovať.