Počítačové skrinky, počítačové vozíky

Poskytujú miesto pre tlačiareň, klávesnicu a ostatný hardvér, šetria miesto a niekedy sú dokonca pojazdné: naše praktické PC skrinky, počítačové skrine, informačné terminály a pracovné stanice do dielne, prevádzky a skladu. Ach áno … v našom sortimente máme aj skrinky na laptopy. Vyberte si teraz Vašu novú PC skriňu!

V kategórii Počítačové skrinky, počítačové vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: RAU, eurokraft pro, ANKE, eurokraft basic, DURABLE, Twinco.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 71

Počítačové skrinky a počítačové vozíky: takto sa IT pracovisko dostane priamo k vámRýchle porovnanie údajov, dôležitá zmena v expedičnej zákazke: vo výrobe alebo v sklade nič nejde bez využívania počítača. Osobitné výzvy tohto pracovného prostredia však predstavujú veľké nároky na organizáciu pracoviska. S PC skrinkami a PC vozíkmi prichádza IT k vám.Kde a prečo sa používajú mobilné PC skrinky v podniku?Terminálové stoly, PC vozíky a PC skrinky sa používajú všade tam, kde potrebujete podporu IT, ale v centre pozornosti sú iné úlohy. Platí to predovšetkým vo výrobných a skladovacích halách, ako aj na montážnych pracoviskách v dielni a priemysle.Kancelárie v kompaktnom úzkom formáte pojmú všetky zariadenia na evidenciu a výstup údajov, ale zaberú len minimum miesta. Súčasne sa dajú v mnohých prípadoch takisto rýchlo premiestniť na nábytkových kolieskach. Ich najpodstatnejšou výhodu je výroba z robustného oceľového plechu a podobne zaťažiteľných materiálov, ktoré chránia techniku proti všetkých nebezpečenstvám tohto pracovného prostredia.Kedy sú mobilné PC vozíky lepšou voľbou ako pracoviská s písacím stolom?Pracovisko s písacím stolom nájdeme vo výrobe alebo v sklade nanajvýš v plánovacej kancelárii. Pretože na jednotlivých pracoviskách by stôl a pod. úplne zbytočne zaberali miesto – veď napokon priestor je tu potrebný na iné pracovné kroky.Počítačové vozíky ponúkajú okrem toho aj optimálnu pracovnú výšku, aby ste mohli údaje spracovávať v stoji. Zamestnanci preto môžu prechádzať medzi svojou hlavnou úlohou a evidenciou údajov bez toho, aby museli absolvovať dlhé cesty do kancelárie alebo sa zohýbať.Okrem toho znova platí: počítače nie sú na písacích stoloch takmer vôbec chránené pred možným poškodením vplyvom pracovného prostredia skladu alebo výroby, ako je tomu v robustných a uzamykateľných PC skrinkách.Prečo sa počítačové skrinky používajú častejšie ako mobilné koncové zariadenia, napr. tablety?Mnohé pracovné kroky – predovšetkým v skladovom hospodárstve – sa dnes vykonávajú pomocou tabletov, smartfónov alebo príručných zariadení. Títo pomocníci sú perfektní napríklad na to, aby skenovali kódy tovarov alebo porovnávali objednávky.V každom prípade sú tieto počítačové systémy obmedzené vo svojej výkonnosti a musia sa vždy prepájať s hlavnou sieťou. Mini obrazovky a virtuálna klávesnica sú okrem toho vhodné len na určité pracovné kroky. Dlhšie výkazy alebo dôležité grafiky sa dajú lepšie spracovať na termináli a PC vozíku.Mimochodom: Naše mobilné alternatívy k písacím stolom sú obľúbené aj v kancelárii a administratíve – tam, kde zamestnanci potrebujú rýchlo prístup na počítač. Alebo ak chcete zvýšiť ergonómiu pomocou pracovísk na prácu postojačky. V prípade otázok ku všetkým týmto produktom nás kontaktujte.