Popolníky

Porozhadzované ohorky pred vašimi vstupnými dvermi? Nemusí to tak byť. Ponúknite fajčiarom popolník, napr. stojací popolník. Predovšetkým pred vstupmi do verejných budov a v podnikoch poskytujúcich služby je popolník veľmi užitočným vybavením.

V kategórii Popolníky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VAR, Rubbermaid, eurokraft pro, Justrite.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 87

Popolníky pre čistý vstupný priestorAk chýba v dosahu vhodná nádoba, skončia na podlahe. Cigaretové ohorky vo vstupnom priestore alebo nádvorí rýchlo zničia dobre udržiavaný vzhľad vonkajšieho priestoru. So stojacími popolníkmi od kaiserkraft zhodnotíte svoje vonkajšie priestory a okrem toho zabránite nebezpečenstvu požiaru.
Opticky atraktívne nástenné popolníky a stojace popolníky s ohňovzdorným korpusomV našej predajni dostanete nástenné popolníky, ktoré zaberú málo miesta a zmestia sa do každého fajčiarskeho kútika. Štíhle stĺpové popolníky z ušľachtilej ocele bodujú vo vstupnom priestore svojím reprezentatívnym vzhľadom. Pre nechránené miesta na voľnom priestranstve odporúčame stojace popolníky alebo popolníky so strieškou.Nezávisle od toho, kde stoja alebo visia, zahasia naše popolníky požiar už v zárodku. O to sa postarajú ohňovzdorné korpusy. Modely hasiace plamene zabraňujú výmene kyslíka a takto zabraňujú aj silnému dymeniu. A aj pri vyprázdňovaní kladieme dôraz na čisté pomery. Umožňuje to napríklad praktický preklápací prípravok pri nástenných popolníkoch alebo jednoducho vyberateľná vnútorná nádoba.
Nádoby na odpad plus popolníky pre čistotu bez kompromisovU kaiserkraft nájdete okrem popolníkov nádoby na všetky druhy odpadkov, od decentných vedier na odpad cez zberače druhotných surovín až po nádoby s obzvlášť veľkou kapacitou. Preto máte veľkú šancu, že vaše vonkajšie priestory presvedčia ako vizitka vašej firemnej budovy na celej čiare.Nechce sa vám samostatne umiestňovať popolníky a nádoby na odpad? Kombinované popolníky zjednocujú oba v jednom – predstavujú elegantné a priestorovo úsporné kompletné riešenie.