Dezinfekčné prostriedky

Buďme úprimní: Aj napriek tomu, že sa prechladnutie spočiatku prejavuje len miernymi príznakmi, každý človek sa môže rýchlo stať skutočným rozsievačom choroboplodných zárodkov. Ako dobre, že existujú profesionálne dezinfekčné prostriedky – aby ste mohli chrániť seba aj svojich zamestnancov. Kúpte si zásoby profesionálnych dezinfekčných prostriedkov pre firmy a kancelárie už teraz!

V kategórii Dezinfekčné prostriedky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VAR, CWS, Bio-Circle, eurokraft pro, Rubbermaid.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 20

Dezinfekčné prostriedky: Produkty pre firmyAj keď sa zdá, že Covid-19 už prekonal svoj vrchol, hygiena zostáva naďalej dôležitou témou pre každú spoločnosť. Každý už vie, že dezinfekčné prostriedky na ruky a povrchy sú silnou zbraňou proti ochoreniu. Preto dávkovače dezinfekčných prostriedkov a spol. zostávajú ústredným prvkom vybavenia každej spoločnosti.
Prečo sú dezinfekčné prostriedky na pracovisku dôležité?Len na klávesnici je približne 400-krát viac baktérií ako na verejných toaletách. Okrem toho sa 80 % všetkých typických chorôb prenáša rukami.Pandémia nás naučila, že dôkladné umývanie rúk a používanie dezinfekčných prostriedkov na ruky výrazne znižuje riziko prenosu a infekcie. Pandémia sa tiež postarala o to, že sa pravidelná dezinfekcia pre nás stala samozrejmosťou. Ak tieto hygienické opatrenia zakotvíte v kancelárii a v prevádzke pomocou dezinfekčných prostriedkov, hygienických staníc a dávkovačov dezinfekčných prostriedkov,  • znížite počet prevádzkových výpadkov v dôsledku vysokej práceneschopnosti,

  • zvýšite pocit bezpečnosti a pohody zamestnancov, a to aj pri kontakte so zákazníkmi,

  • optimalizujete celkovú hygienu v podniku,

  • povzbudíte zákazníkov a návštevníkov, aby konali rovnako.Ktoré dezinfekčné prostriedky pre firmy sú najlepšie pre ktorú oblasť?Vaše vybavenie umyvárne, ktoré slúži na zabezpečenie prevádzky bez choroboplodných zárodkov, pozostáva z dezinfekčných prostriedkov na ruky a povrchových dezinfekčných prostriedkov. Vybavte priestory pre zákazníkov a kancelárie štýlovými dávkovacími stĺpmi na jednoduchú dezinfekciu rúk. Vo výrobných priestoroch alebo v podnikoch s veľkou návštevnosťou zákazníkov sú vhodné hygienické stanice s dodatočným priestorom na jednorazové rukavice, papierové uteráky atď.Každý, kto si často dezinfikuje ruky – či už z dôvodu osobnej bezpečnosti alebo kvôli firemným a zákonným predpisom – je vďačný za dezinfekčné prostriedky na ruky s hydratačnými vlastnosťami. V takomto prípade je obzvlášť vhodná dezinfekčná pena na ruky. Výživné peny a gély na ruky však často pôsobia virucídne len v obmedzenej miere. Antiseptické dezinfekčné prostriedky sú na druhej strane účinné proti vírusom všetkého druhu. Ich kvapalné zloženie zaisťuje optimálnu distribúciu pri zatlačení na dávkovač a má vynikajúci účinok pri vtieraní do dlaní. Okrem dezinfekčného prostriedku doprajte zamestnancom, ktorí často používajú tieto prostriedky, aj ošetrujúce emulzie alebo krémy.Povrchové dezinfekčné prostriedky na písací stôl, klávesnice a iné pracovné plochy by mali byť vždy ľahko dostupné a vyberateľné. Papierové utierky by mali byť tiež umiestnené priamo pri dávkovači. Aby nedošlo k zámene dezinfekcie rúk a povrchov, je dobré mať na dávkovači vhodné označenie.O väčšej hygiene na pracovisku sme už veľa premýšľali. Viac sa dozviete v našom poradcovi pre dobre organizované čistenie kancelárií. Sme vždy pripravení odpovedať na vaše otázky – stačí nás kontaktovať .