FINO

Zázrak úložného priestoru FINO
Séria kancelárskeho nábytku Fino presviedča ako zázrak úložného priestoru pre mimoriadne dobre organizované kancelárie. Jasne štruktúrované pracovné postupy sa môžu úspešne realizovať pomocou praktických skríň.

Vaše filtre
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 26
Fino – výškovo prestaviteľný písací stôl a skriňová stena ako priestorový zázrak
Model Fino presviedča predovšetkým systémom skriňovej steny, ktorá sa postará o správny poriadok v kancelárii. Kancelárska skriňa Fino je v ponuke v troch variantoch regálov, s tromi rôznymi veľkosťami skrine na spisy s integrovanou skriňou na odev, ako aj integrovateľnými roletovými skriňami. Poriadok musí byť, a preto sú všetky skrine Fino uzamykateľné cylindrickým zámkom. Obzvlášť pre systém skriňovej steny sa môže doplnkovo objednať montážny servis, ktorý skriňovú stenu dodá, namontuje ju a zabezpečí aj likvidáciu odpadu. Doplnkové bočné steny a skrine s posuvnými dverami sa môžu, v prípade požiadavky, postarať o ešte väčší úložný priestor. Vhodne k skriniam od Fino ponúkame aj písací stôl, ktorý sa dá prestaviť vo výške. Pracovný stôl je možné prestaviť vo výške v rozsahu 680 a 760 mm. Vďaka tomu sa dá výška stola prispôsobiť telesnej výške, čo len podporí optimálne držanie tela. Káble je možné uschovať zvislo za odoberateľnými lištami a vodorovne vo výklopnej káblovej vani, takže so sériou Fino si zachováte čistý vzhľad kancelárie, ktorý si každý všimne hneď po vstupe do kancelárie. Vhodne k písaciemu stolu ponúka táto séria kancelárskeho nábytku aj pojazdný kontajner v dvoch možných variantoch so závesnou registratúrou alebo bez nej. Pojazdný kontajner Fino je vybavený blokovaním výsuvu a dodáva sa spolu s rukoväťami a kolieskami. So sériou Fino môžete štýlovo zariadiť aj skutočne veľké kancelárie a zdokonaliť ich všetkými možnými modelmi skríň a stolov. Preto patrí táto séria nábytku k našej skupine SELECT – tu si máte z čoho vyberať. Maximálne priestranný úložný priestor získate s Fino zaručene v každom prípade.

Kancelársky nábytok od Fino z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov
Nábytok Fino je kancelársky nábytok s certifikátom FSC, pretože materiál na jeho spracovanie pochádza z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov. FSC nábytok je z hľadiska kvality veľmi hodnotný a zároveň šetrný k životnému prostrediu. S kancelárskym nábytkom Fino ukážete nielen uvedomelú zodpovednosť voči svojim zamestnancom, ale súčasne podporíte aj dobré meno svojho podniku. Vzhľadom na trvalo udržateľné konanie podniku, ako aj z hľadiska štýlového dizajnu sa so sériou kancelárskeho nábytku Fino môžete úspešne prezentovať navonok. Ak teda obchodní partneri a zákazníci vstúpia do vašich kancelárií, určite zabodujete elegantným dizajnom a poriadkom.