Regály na špeciálne náklady, regály na pneumatiky

Kam len so všetkými tými pneumatikami, sudmi či malými nádobami? Bežné regály neprichádzajú do úvahy. Práve naopak: Potrebujete regál na špeciálne materiály! A takýto regál nájdete práve tu. Vaňový regál, regál na pneumatiky, regál na sudy, regál na malé nádoby − naše špeciálne regály sú perfektným miestom na uskladnenie vášho špeciálneho tovaru.

V kategórii Regály na špeciálne náklady, regály na pneumatiky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: hofe, eurokraft pro.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 17

Regály na špeciálne náklady a regály na pneumatiky: Len žiadne obavy!Nie každý tovar sa dá skladovať a triediť tak jednoducho ako debny alebo palety. Pri niektorých produktoch sa vyžaduje zvýšená bezpečnosť a špeciálna základná konštrukcia z hľadiska špeciálnych rozmerov a vlastností. Naše regály na špeciálne náklady spĺňajú prísne predpisy pre manipuláciu s nebezpečnými látkami a riešia tak bez obáv mnohé problémy so skladovaním – napríklad otázku pneumatík.Aké regály na špeciálne náklady existujú?Regály na pneumatiky sú dobre premysleným riešením pre autoopravovne, autoservisy a garáže. Na špeciálnych stojanoch môžete skladovať pneumatiky a disky šetrne z hľadiska materiálu, prehľadne a predovšetkým bezpečne. Vratké stohy pneumatík tak patria minulosti. Môžete si zvoliť medzi rôznymi vyhotoveniami, ktoré môžete rozšíriť podľa vlastných predstáv a modelu.Okrem toho ponúkame rôzne vaňové regály a regály na sudy, ktoré sú nevyhnutné na bezpečné skladovanie nebezpečných látok v regáloch. Vaňové regály zabraňujú neočakávaným incidentom a znečisteniam vytečenými kvapalinami. Regály na sudy alebo malé nádoby spĺňajú špeciálne požiadavky bezpečnosti práce, ktoré platia pre obidva varianty uskladnenia.Čo musia regály pre manipuláciu s nebezpečnými látkami zvládať?Zásobníky, kade a sudy, ktoré sú povolené na skladovanie nebezpečných kvapalín v regáloch, musia byť príslušne zaistené. Na tento účel existujú regály so špeciálnymi stojanmi, do ktorých sa dajú jednotlivé sudy umiestniť stojato alebo ležato a ktoré súčasne zvyšujú bezpečnosť pri odbere kvapalín zo sudu.Dôležité sú aj vhodné záchytné vane, ktoré musia zachytávať prípadne unikajúce kvapaliny pri pretáčaní alebo skladovaní. Tieto sú už buď súčasťou rozsahu dodávky príslušného regálu alebo si ich u nás môžete objednať samostatne podľa konkrétnych rozmerov regálu.Naše regály na špeciálne náklady sa dajú zvoliť väčšinou v sudovej verzii alebo vo verzii pre malé nádoby. Vyhotovenie pre malé nádoby má ako odstavnú plochu predpísaný mriežkový rošt. Je samozrejmé, že všetky regály na malé nádoby a sudy sú vyrobené z príslušne bezpečného materiálu. Sú otestované a schválené pre zápalné kvapaliny kategórií GHS 1 až 3 alebo pre vodu ohrozujúce kvapaliny kategórií GHS 1 až 4. Presnejšie informácie nájdete na príslušnej stránke produktu.U nás nájdete aj ďalšie ponuky pre manažment únikov a bezpečnú manipuláciu s nebezpečnými látkami v závode. S prípadnými otázkami sa obráťte osobne na nás.