Odpadkové koše do exteriéru

Všetko vo firme má svoje miesto, a to sa prirodzene týka aj odpadkov. A aby bol aj vonkajší areál vždy uprataný a čistý, odporúčame vám naše odpadkové koše určené do vonkajších priestorov: otvorené alebo uzavreté odpadkové koše, odpadkové koše s popolníkom, so strieškou alebo s vnútornou nádobou, vyrobené z kovu, plastu alebo dreva. U nás zaručene nájdete ten správny odpadkový kôš, ktorý sa postará o čistotu vonkajších priestorov a uprataný vzhľad areálu firmy – zároveň nájdete tiež všetky potrebné tipy a triky týkajúce sa témy udržiavania poriadku vo vonkajších priestoroch.

V kategórii Odpadkové koše do exteriéru Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: VAR, PROCITY, Rubbermaid.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 86

Odpadkové koše do exteriéruV reprezentatívnom vonkajšom areáli firmy odpad nemá čo hľadať, avšak miesto na jeho likvidáciu je nevyhnutné. S dostatkom odpadkových košov určených do vonkajších priestorov výrazne zvýšite kvalitu pobytu. Pôsobivý je aj zisk z hľadiska imidžu. Z nášho rozsiahleho sortimentu si môžete vybrať hneď teraz!Čím sa vyznačujú nádoby na odpadky pre vonkajšie priestory?Vietor, počasie a zub času: odpadové systémy pre vonkajšie zariadenia musia toho vydržať veľa. A to nielen jednu sezónu. Odpadkové koše určené do vonkajších priestorov na montáž na stenu alebo na umiestnenie na podlahu sú na to ideálne pripravené: • Odolný pozinkovaný oceľový plech (aspoň vo vnútornej nádobe) s obmedzením nebezpečenstva požiaru pri vhadzovaní horúcich/horiacich cigariet

 • Pevné ukotvenie pomocou podstavcových platní alebo vďaka možnostiam montáže na stenu a stĺpiky

 • Veľké vhadzovacie otvory na vhadzovanie rôznych druhov odpadkov a malé otvory, ktoré signalizujú, že do nich veľké odpadky nepatria

 • Kryty na ochranu pred mokrom

 • Odtok pre vodu a vlhkosť

 • Uzamykateľné vyberacie zariadenia s jednoduchými vyprázdňovacími mechanizmami

 • Množstvo dizajnov pre akýkoľvek tvar a formu zariadenia a vizuálny efekt


Ako si vybrať odpadkové koše do exteriéru? 1. Počet: Čím viac odpadkových košov je k dispozícii, tým lepšie. Nádoby na odpadky určené do exteriéru rozmiestnite pri všetkých vchodoch a východoch, miestach na oddych ako sú lavičky, na parkoviská a chodníky vždy v primeranej vzdialenosti.

 2. Veľkosť: Čím väčšia je nádoba na odpadky, tým menej často ju musíte vyprázdňovať. Z odpadu však môže unikať zápach a tiež nie všade má veľká nádoba zmysel z vizuálneho a funkčného hľadiska. Čím je vonkajší zberač odpadkov umiestnený bližšie k reprezentatívnym priestorom, tým by mal byť decentnejší a menší.

 3. Montáž: Zberače odpadkov na umiestnenie na podlahu potrebujú nielen určitú základnú plochu, aj okolo seba by mali mať dostatok priestoru na vhadzovanie s istotou zásahu a umožňujúce jednoduché vyprázdnenie. Odpadkové koše do vonkajších priestorov určené na montáž na stenu sú flexibilné – ich montáž je možná aj na stĺpiky. To však ide na úkor objemu.

 4. Funkčnosť: Ak by ste radi optimalizovali likvidačný cyklus, dôležitou súčasťou sú nádoby na odpadky s recyklačným triedením. Tieto však patria medzi konštrukčne najväčšie. Dobrou kombináciu sú aj nádoby s popolníkom, pričom však samostatné popolníky sú diskrétnejšie a často aj bezpečnejšie.

 5. Vzhľad a dizajn: Výber tvarov a foriem je skutočne veľký. Nádoby na odpadky do vonkajších priestorov vyrobené z plastu síce nie sú také atraktívne ako odpadkové koše taktiež určené do vonkajších priestorov, ktoré sú vyrobené z dreva alebo ušľachtilej ocele. Vďaka žiarivým farbám však plastové koše možno najrýchlejšie identifikovať ako miesto určené na odpadky. Inak je vhodné všetko, čo sa hodí do vášho exteriéru.

 6. Vhadzovací otvor: Do odpadkového koša vedľa piknikového priestranstva alebo priestoru, kde zamestnanci trávia svoje prestávky, sa musí zmestiť množstvo obalov od potravín a prázdnych plechoviek od nápojov. Malý otvor by tu bol kontraproduktívny. Naopak, nikto si neželá, aby sa veľké kartónové obaly vyhadzovali do odpadkového koša priamo pri vstupných priestoroch do firmy.


Vonkajší areál vašej spoločnosti je viac ako len voľné priestranstvo. Preto vonkajším priestorom a téme likvidácie odpadkov venujeme veľkú pozornosť a uverejňujeme veľa článkov v rôznych časopisoch s množstvom tipov a nápadov:

Tešíme sa na vašu spätnú väzbu a kedykoľvek radi zodpovieme vaše ďalšie otázky. Stačí, ak nás jednoducho kontaktujete .