Držiaky na prospekty, reklamné stojany

Bez stojanov na prospekty, reklamných stojanov a držiakov na prospekty by nám v tomto našom svete jednoducho niečo chýbalo. Pretože kam by sme umiestňovali všetky tie letáčiky, informačné brožúrky a ostatný reklamný materiál určený zákazníkom, návštevníkom a záujemcom? Ako dobre, že u nás nájdete veľký výber rôznych reklamných stojanov a držiakov na prospekty.

V kategórii Držiaky na prospekty, reklamné stojany Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: helit, DURABLE, eurokraft pro, magnetoplan, MAUL.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 58

Stojany na prospekty a reklamné stojany: S nimi ukážete tlačové produkty z ich najlepšej stránkyPrintové médiá to síce majú ťažké, napriek tomu tlačové materiály aspoň ako reklamné a imidžové prostriedky nestratili nič zo svojho účinku. Platí to predovšetkým vtedy, ak pri úprave brožúr, prospektov alebo katalógov stavíte na najnovšie dizajnérske trendy. No len vtedy, ak dokážete tieto perfektne upravené tlačové produkty takisto perfektne prezentovať, budú aj prečítané a vzaté so sebou. A tu vstupujú do hry naše stojany na prospekty a reklamné stojany.Ktoré stojany na prospekty a reklamné stojany mám použiť a kde?Ponúkame vám veľký výber rôznych modelov, ktoré môžete perfektne zladiť s vaším propagačným účelom a vašim podnikom.Priestranné stojany na prospekty a regály na prospekty sa núkajú pre rozsiahle sortimenty reklamných materiálov – vyžadujú si však veľa priestoru, aby pôsobili lákavo.


Nástenné displeje z priehľadného alebo nepriehľadného polystyrolu tento problém nepoznajú. V každom prípade by ste mali vždy dbať na to, aby reklamný materiál z hľadiska svojho formátu a uloženia (na výšku alebo na šírku) zodpovedal držiaku. Inak bude pôsobiť nedbanlivo a neusporiadane. Pretože tento variant má trochu menší reklamný účinok, mali by ste v ňom ponúkané podklady upraviť dostatočne nápadne, aby si ich okoloidúci vzali so sebou.Stolné stojany sú ideálnym doplnkom k pultom vo vstupných priestoroch alebo na veľtrhoch a kongresoch. Aj v čakárňach vám umožnia atraktívne usporiadať napríklad katalógy vo formáte DIN A4.Mimochodom, všetky tieto produkty sú vhodné nielen na to, aby zásobovali návštevníkov alebo zákazníkov na veľtrhoch dôležitými propagačnými materiálmi. Tieto produkty môžete použiť aj na vnútropodnikovú prezentáciu a informovanie, napríklad na atraktívne prezentovanie firemného časopisu.Čo musím zohľadniť pri umiestňovaní stojanov na prospekty a reklamných stojanov?Maximálny účinok dosiahnete, keď držiak na prospekty nebude mať žiadnu optickú konkurenciu v podobe iných informačných nosičov. Môžu to byť napríklad informačné tabule alebo informačné skrinky. Výnimka: Ak obsah informačnej skrinky poukazuje priamo na brožúry alebo prospekty na stojane, stúpa šanca, že osoba sledujúca informačnú skrinku siahne po ponúkaných materiáloch!Máte ešte nejaké otázky? Kontaktujte nás – radi vám poskytneme osobné poradenstvo.