Kancelárske skrine

V kancelárii by mal byť poriadok aj bez byrokracie. Čo tým myslíme? Tak, ako hovoríme − pretože na výber Vašich kancelárskych skríň Vám neurčujeme žiadne pravidlá. Môžete sa rozhodnúť celkom podľa Vášho vkusu, v konečnom dôsledku Vy najlepšie viete, čo potrebujete.

V kategórii Kancelárske skrine Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: mauser, C+P, eurokraft pro, BISLEY, eurokraft basic, Paperflow, Wolf.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 335

Sila organizácie: Kancelárske skrinePísací stôl, pojazdný kontajner, regál a skriňa. Ak hovoríme o základnom kvartete kancelárskeho nábytku, nesmieme zabudnúť na kancelársku skriňu. A to nielen ako skriňu na spisy v nadmernej veľkosti so šiestimi výškami zakladačov a piatimi regálovými policami. Kancelárske skrine tvoria základný nábytok na uschovanie, zabezpečujú štruktúru a organizáciu v kancelárii, nezávisle od rozmeru, vzhľadu alebo konštrukčných špecifík.Či ako samostatný hráč alebo sériová hviezda: Dizajn a technika podľa individuálneho vkusu.Ponúkame kancelárske skrine špičkových predajcov na trhu, nezávisle od veľkosti vášho rozpočtu. Úprava, materiál a pôvab nami ponúkaných modelov vám otvárajú možnosť napríklad integrovať skriňu na spisy do existujúcich sérií kancelárskeho nábytku, alebo doplniť vašu súčasnú kancelársku architektúru o vhodné skrine.Drevotriesková doska s melamínovou povrchovou úpravou vo vzore javor, buk alebo orech, klasická biela alebo svetlošedá alebo aj masívny lakovaný oceľový plech vo farbách RAL, ako sú napríklad antracitová šedá alebo ultramarínová modrá – aký dizajn si predstavujete? Obmedzenia pritom neexistujú takmer žiadne: V našej ponuke máme produkty pre najrôznejšie požiadavky, od mobilnej podstavcovej skrine cez oceľovú skriňu s ohňovzdornými dvermi až po model s krídlovými dvermi so 4 policami a dvermi s priehľadným okienkom. Želáte si flexibilitu do vašich kancelárskych skríň? Vďaka jednotlivo výškovo prestaviteľnými plastovým nohám vyrovnanie nerovností podlahy nie je žiadnym problémom. Pri skriniach s dierovými rastrovými otvormi sa dajú výškové úrovne políc meniť individuálne v rozpätí 32 mm.A aby sme nezabudli, bezpečnosť má samozrejme najvyššiu prioritu, aj pre citlivé údaje. V skrini z oceľového plechu s trojzávorovým uzáverom a bezpečnostným otočným cylindrickým zámkom s výmennou vložkou budú vaše dokumenty určite dobre zabezpečené. A keď už sme pri tom, u kaiserkraft dostanete samozrejme aj uzamykateľnú skriňu so závesnou registratúrou na predpisom zodpovedajúce uschovanie zdravotných kariet vašich pacientov.Ak nie je dostatok miesta pre krídlové dvere: Sú tu skrine s posuvnými dverami, roletové skrine. A mnohé ďalšie.Pri úzkych priechodných plochách riešia rolety alebo posuvné dvere priestorový problém spôsobený výklopnými polomermi krídlových dverí. Teda, o kancelárske skrine je postarané, v našej ponuke však máme ešte celé množstvo iných užitočných produktov z produktovej oblasti Kancelária – máte konkrétnu požiadavku? Kontaktujte nás a my vás zariadime.