Priemyselné rohože

A ide sa na rohožku, na priemyselnú rohož. Sotva by niekto uveril, aké množstvo výhod tento produkt ponúka: viac bezpečnosti, viac ergonómie, viac pohybu. A to najlepšie: U nás si môžete vybrať priemyselnú rohož presne podľa svojich požiadaviek a charakteru podlahy.

V kategórii Priemyselné rohože Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: COBA, NOTRAX, EHA, eurokraft basic, Justrite.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 151

Priemyselné rohože – aby bol základ správnyTo, čo priemyselné rohože dokážu, závisí, samozrejme, od príslušnej rohože: Kvalitné rohože na pracovisku zabraňujú úrazom, prispievajú k zdravému držaniu tela a zabezpečujú, aby sa zamestnanci neunavili tak rýchlo.Priemyselné rohože to dosahujú tým, že zabraňujú pošmyknutiu. Protiúnavové rohože sú obzvlášť vysoké a mäkké alebo sú opatrené nopkami. Takto sa vytvorí pružný povrch, ktorý je šetrný ku kĺbom, svalom, šľachám a väzom – najmä počas dlhých pracovných zmien. Rohože s perforovaným povrchom uľahčujú odtekanie kvapalín, ako je olej alebo voda. Na stránke kaiserkraft nájdete aj drevené podlahové rošty, cez ktoré môžete prechádzať vysokozdvižným vozíkom, stolové rohožky na dielenské stoly a mnoho ďalšieho.Priemyselné rohože: Správna rohož na každý účelRozhodujúcim faktorom pri výbere priemyselných rohoží je to, kam budú umiestnené a kto a akú činnosť na nich bude vykonávať:  • Na mnohých pracoviskách vo výrobe alebo v dielni je dobrou voľbou protiúnavová rohož.

  • Ako je známe, výnimky potvrdzujú pravidlo. Najmä pri presnej práci odporúčame používať rohož, ktorá umožňuje pevné státie.

  • Na prácu s kvapalinami sa ponúkajú otvorené rohože. Ak chcete chrániť podlahu pod rohožami, použite rohože uzavreté.

  • Ak osoba na rohoži pracuje s chemikáliami, je nevyhnutné, aby rohož odolávala príslušným chemikáliám.

  • Zváračské pracoviská si vyžadujú nehorľavé priemyselné rohože, ktoré sa nepoddávajú ani pri vysokých teplotách.

  • Zásuvné systémy sa čo do veľkosti dajú individuálne prispôsobiť príslušnému pracovisku.


Ako vám pomôžeme pri výberePrvý prehľad o vlastnostiach priemyselných rohoží získate pomocou nášho vodiaceho systému – Podlahové rohože. Takto na prvý pohľad rozpoznáte, čo ktorá rohož dokáže. Ak hľadáte priemyselnú rohož, ktorá odolá chemikáliám, najlepšie spravíte, ak kontaktujete priamo nás. Pretože tu zohráva rozhodujúcu úlohu druh chemikálie. Ako vidíte, výber rohože je potrebné dobre zvážiť. Ale žiaden strach, nenecháme vás v tom samých. Platí to, samozrejme, aj pre rohože do mokrých priestorov, rohože na zachytávanie nečistôt a mnohé ďalšie veľké a malé výrobky z nášho online obchodu.
Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:Kotúčové rezačky | Ručné zdvíhacie vozíky | Balíkové váhy | LED displeje | Rohožky pre pracoviská | Uloženie kľúčov