Priemyselné rohože

A ide sa na rohožku, na priemyselnú rohož. Sotva by niekto uveril, aké množstvo výhod tento produkt ponúka: viac bezpečnosti, viac ergonómie, viac pohybu. A to najlepšie: U nás si môžete vybrať priemyselnú rohož presne podľa svojich požiadaviek a charakteru podlahy.

Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
  • Nie udržateľné (137)
  • Trvalo udržateľný (9)
Povrch
Relevantné
Počet výrobkov: 146
Priemyselné rohože – ergonómia a bezpečnosť na pracovisku
Priemyselné rohože by nemali chýbať na žiadnom pracovisku, na ktorom trávi zamestnanec väčšinu svojho pracovného času v stoji. Existuje na to mnoho dobrých dôvodov: Prekrvenie svalstva nôh a chrbtového svalstva podporíte vysokými, napenenými rohožkami alebo profilovanými povrchmi, pretože zamestnanec zostane vďaka mäkkej ploche na státie stále v pohybe. Pomocou ergonomických priemyselných rohoží sa súčasne zabráni rýchlej únave. Profilované povrchy poskytujú takisto ochranu proti nebezpečným úrazom následkom pošmyknutia. Správnym použitím priemyselných rohoží preto môžete predísť veľkému počtu dní práceneschopnosti v dôsledku problémov s chrbticou alebo pracovných úrazov. Ergonómia na pracovisku a prevencia úrazov sú síce dva hlavné ciele, ktoré možno dosiahnuť využitím priemyselných rohoží, ale existuje aj množstvo iných funkcií, ktoré sú opísané v našom Poradcovi k podlahovým rohožkám. Pre špeciálne pracoviská existujú špeciálne funkcie, aby ste si mohli aj online zakúpiť podlahové rohožky, ktoré budú úplne vyhovovať vašim požiadavkám. Okrem rohoží nájdete v internetovom obchode aj špeciálne produkty ako tento samolepiaci protišmykový pás, ktorý môže takisto prispieť k prevencii úrazov.

Priemyselné rohože pre pracoviská v stoji
Rôzne priemyselné rohože z nášho internetového obchodu sa dajú použiť pre každé pracovisko v stoji a majú mnohé ďalšie pozitívne vlastnosti. Na zaolejovaných alebo vlhkých pracoviskách poskytujú podlahové rohožky s dierovaným povrchom vynikajúci drenážny efekt. Využitým priemyselných rohoží zabránite aj úrazom následkom pošmyknutia, pretože kvapaliny môžu odtekať. V sortimente máme aj rohožky pre pracoviská so zatvoreným povrchom, ktoré sú rezistentné proti väčšine olejov, tukov a chemikálií. Plastové podlahové rošty sa odporúčajú hlavne na prejazd s čiastočne ťažkými dopravnými zariadeniami. Ďalšie špeciálne povrchové úpravy sú vhodné napríklad pre zváračské alebo montážne pracoviská, na ktorých je potrebné zabrániť statickému nabitiu. V našom online sortimente sa ponúkajú takisto rohože do mokrých priestorov a rohožky na zachytávanie nečistôt. Veľká časť priemyselných rohoží je v ponuke aj ako tovar v bežných metroch a dá sa prirezať špeciálne na vaše pracovisko. S podlahovými rohožkami dostupnými ako metrový tovar môžete zariadiť prevádzku presne na mieru. V našom internetovom obchode sa určite nájde aj priemyselná rohož na vaše individuálne požiadavky. Náš poradca k podlahovým rohožkám alebo zamestnanci nášho expertného poradenstva vám pri vašom výbere radi pomôžu.