Veľkoobjemové stohovacie prepravky

S mriežkovými boxami a stohovacími prepravkami budete mať v sklade určite hneď viac miesta a prehľadu. A pretože úlohy týkajúce sa skladovania sú tak rôznorodé, zahŕňa náš sortiment rôzne typy stohovacích prepraviek a mriežkových boxov. Zatvorené a otvorené, rôznej nosnosti, veľkoobjemové a maloobjemové … garantujeme, že aj Vy nájdete model, ktorý Vám najlepšie vyhovuje.

V kategórii Veľkoobjemové stohovacie prepravky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Heson, Eichinger, eurokraft pro.

Relevantné
Počet výrobkov: 121

Mriežkové boxy, stohovacie prepravky: využitie priestoru, prehľadné skladovanie, bezpečná preprava.Ako vlastne prišiel New York k svojim mrakodrapom? Nuž, keď je plocha drahá, stavia sa do výšky. A čo to znamená pre výrobu, skladovanie a prepravu? V podstate to isté, z čoho vyplýva: materiály každého druhu sa stohujú. Centrálnym aspektom je pritom mobilita. U kaiserkraft nájdete rozsiahlu ponuku mriežkových boxov a stohovacích prepraviek v rôznych veľkostiach, vyhotoveniach a z rôznych materiálov. Nádoby sú vyhotovené tak, aby sa dali postaviť na seba, vložiť do seba a pomocou závesných ôk pre žeriav zavesiť a zdvíhať vertikálne. Šírka sortimentu produktov pokrýva rozmanité podnikové požiadavky, od výroby a skladovania cez dodanie až po prezentáciu tovaru na úseku predaja.Mriežkové boxy a stohovacie prepravky: robustná konštrukcia precízne vymyslená: inteligencia sa skrýva v koncepteLogistika na úrovni perfekcie – pri pohľade na produkty by ste to nepredpokladali, ale práve s tým tu máme do činenia. Stohovať môžete napríklad až 20 mriežkových boxov v poskladanom stave, tri mriežkové boxy v naloženom stave, rozloženie a zloženie je vybavené niekoľkými pohybmi rúk. Pri rovnakej základnej ploche sú dostupné vyhotovenia v rôznych užitočných výškach, na prezentáciu tovaru sa núkajú modely s rozdelením priečinkov. A tvar ide ruka v ruke s funkčnosťou: dva zvárané mriežkové boxy s nízkou konštrukciou sú v stohovanom stave také vysoké ako normalizovaný EURO box, zberné nádoby sú dimenzované tak, aby sa optimálne využili nakladacie plochy nákladných automobilov. Aspekt variabilita: stohovacie prepravky s rôznymi výškami stien si môžete zakúpiť vo vzájomne zosúladených základných plochách od 500 – 2000 kg. A pri všetkých je samozrejmosťou: výšky podjazdu sú prispôsobené bežným zdvíhacím a prepravným zariadeniam.Stohovacie prepravky: cieľové využitie určuje technické vyhotovenieChcete uschovať malé diely? Správnou voľbou by boli plnostenné stohovacie nádoby. Želáte si prístup k skladovanému tovaru aj pri stohovaných mriežkových boxoch? Ponúka sa model s klapkou. Skladujete rúry alebo nosníky? Vidlicový stohovač ich bezpečne prepraví z bodu A do bodu B v otvorenom podstavci na dlhý materiál.Teraz ste na ťahu vy. Vyberte si z množstva možností optimálne riešenie pre svoju prevádzku – aj nad rámec prepraviek. Potrebujete ešte správne prepravné zariadenia? Želáte si podporu pri plánovaní svojho zariadenia skladov? Kontaktujte nás. Zamestnanci kaiserkraft sú vám k dispozícii s radou aj konkrétnou pomocou.