Zásuvkové skrine, skrine so závesnou registratúrou

Skrine so závesnou registratúrou sú jednoducho nenahraditeľné v lekárskych ordináciách, kanceláriách, úradoch a podobných priestoroch, pretože umožňujú poriadkumilovne zakladať závesné zložky na spisy, pekne zoradené od A po Z. A rovnako poriadkumilovný je aj náš pestrý sortiment: U nás nájdete skrine so závesnou registratúrou pre akékoľvek potreby.

V kategórii Zásuvkové skrine, skrine so závesnou registratúrou Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: BISLEY, C+P, mauser, eurokraft basic, eurokraft pro.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 112

Skrine so závesnou registratúrou: robustné a s dlhou životnosťou. Vysokovýkonní športovci pre vašu kanceláriu.Nebolo by to praktické? Jedna zásuvka v skrini, dostatočne hlboká na závesné mapy vo formáte DIN A4, ktorá umožňuje zatriediť a znova vytriediť dokumenty a formuláre z prebiehajúcich projektov rýchlo, ale napriek tomu organizovane. Dovtedy, kým nebude celý proces ukončený a zrelý na uloženie do zakladača. Áno, máte pravdu: to už poznáme a volá sa to závesná registratúra.U kaiserkraft nájdete v pravom zmysle slova pestrú ponuku skríň so závesnou registratúrou v rôznych šírkach a výškach, jednodrážkové alebo dvojdrážkové, s až štyrmi zásuvkami. A vybavenie nenechá žiadne želania nesplnené: značková kvalita od Bisley, mauser, alebo EUROKRAFTpro, s práškovým nástrekom alebo oceľový plech s vypaľovacím lakom v mnohých farbách, plne vysúvateľné zásuvky, vždy v závislosti od modelu s tlmeným samostatným vťahovaním – a o bezpečnosť údajov sa postará centrálny uzáver s cylindrickým zámkom.Od účtovníctva až po manažment v praxi: aj poriadok sa dá urobiť rýchlo.Takto to ide deň čo deň: otvoriť zásuvku, vybrať mapu, zatvoriť zásuvku, znova otvoriť, prelistovať registratúru, vybrať dokument, zatvoriť zásuvku – skriňa so závesnou registratúrou toho musí zvládnuť mnoho. A tak to má byť, pretože ako súčasť funkčného kancelárskeho vybavenia prispieva k tomu, aby aj pod tlakom vládol poriadok. Aby však napriek štruktúre neprerástla kopa údajov niekomu cez hlavu, pomôže, ak občas niečo zlikvidujete. Pomocou skartovačky z nášho internetového obchodu zbavíte svoje skrine na spisy toho, čo sa už nemusí archivovať.Kúpte si zámok – pretože bezpečnosť je vecou uzamykania!Apropo sklady. Nielen citlivé údaje je potrebné chrániť. Váš podnik pracuje s nebezpečnými látkami alebo uschováva cenné predmety? U kaiserkraft si môžete zakúpiť zámky a kľúče v rôznych vyhotoveniach na všetko, čo nemá byť prístupné pre každého, od poistky proti krádeži až po elektronický zámok s hlavným kódom. Samozrejme, že vieme, že každý podnik je jedinečný a práve váš podnik môže požadovať riešenie na mieru: či už je to pri závesných registratúrach vo veciach bezpečnosti alebo pri kancelárskych materiáloch: Kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.