Ochrana zraku

Aj drobné čiastočky dokážu v oku narobiť veľké škody. Pri správnej ochrane očí sa tieto do oka nedostanú.

V kategórii Ochrana zraku Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Uvex, 3M.

Značka
Typ produktu
Oblasť použitia
Relevantné
Počet výrobkov: 28

Ochrana očí – ochranné okuliare a ochrana tváreNič len horúci vzduch? Ale kdeže. Kde sa tvrdo pracuje, poletujú v okolitom vzduchu všelijaké čiastočky. Aby sa tieto nedostali do oka a nenapáchali tam škody, potrebujú vaši zamestnanci správnu ochranu očí. Tá ich ochráni, v závislosti od konkrétneho modelu, aj pred chemickými vplyvmi a škodlivým svetlom.Kde je rozumné nosiť okuliareHlavne tam, kde sa spracováva kov, drevo alebo prírodný kameň, sú ochranné okuliare nevyhnutné. Aj pri zváraní alebo pri práci s chemickými látkami potrebujú zamestnanci ochranu očí. Skrátka všade tam, kde by sa mohlo vo vzduchu nachádzať niečo, čo očiam škodí alebo kde je potrebná ochrana pred UV žiarením, respektíve ostrým svetlom.Tipy pre výber okuliarovMajte oči otvorené aj pri kúpe okuliarov. Nasledujúce tipy vám pomôžu nájsť perfektnú ochranu očí:


  • Oblúkové ochranné okuliare sú podobne tvarované ako bežné okuliare. Dajú sa ľahko nasadiť a sňať a chránia dobre pred mechanickými rizikami, napríklad poletujúcimi časticami. S bočnou ochranou chránia aj pred plynmi, parami alebo striekancami kvapalín.

  • Panoramatické ochranné okuliare vyzerajú ako lyžiarske okuliare. Tým že kompletne uzatvárajú oblasť očí, neprepustia ani kvapaliny, výpary, dym a plyny a chránia pred teplotnými rizikami.

  • Ochranné okuliare pre zváračov chránia oči pred oslepujúcim svetlom.


Okuliare s UV ochranou a bez UV ochrany nájdete pomocou našej funkcie filtrovania. V opise produktu si všímajte aj presné oblasti použitia, ako aj doplnkové vlastnosti, ako je vysoká odolnosť proti nárazom alebo vetracie ventily pri panoramatických okuliaroch. Každá ochrana očí v našom obchode spĺňa požiadavky všeobecnej normy EN 166.Chceli by ste dostávať ďalšie informácie o ochrane očí alebo iných produktoch od kaiserkraft? Náš zákaznícky servis vám rád pomôže osobne.