Čistiace stroje

Zapnutý gombík, čistá firma? To by bolo pekné, keby to bolo také jednoduché. Ale s našimi produktmi na tému čistiacich strojov môžete ľahko bojovať so špinou. Tu v obchode nájdete čistiace stroje na podlahy, stroje a vonkajšie zariadenia – objednajte si teraz online!

Profesionálne čistiace stroje pre priemyselný a remeselný sektorDrhnutie, zametanie, polírovanie? Môžete si ušetriť námahu. Priemyselné čistiace stroje vyčistia podlahy, zariadenia a dôležité pracovné nástroje vo firme jednoducho stlačením tlačidla. Vďaka maximálnemu výkonu a spoľahlivej životnosti sa čistota vo firme stane vašou najjednoduchšou úlohou.
Aké čistiace stroje sú k dispozícii pre remeselný a priemyselný sektor?Priemyselné čistiace stroje sú viac než len výkonnejšie verzie známych čistiacich prostriedkov pre domácnosť. Postarajú sa o špeciálne požiadavky v priemyselnom/remeselnom sektore – či už vo vašich vlastných halách alebo u vašich zákazníkov. Medzi najdôležitejšie kategórie strojov patria:


Na čo musím dbať pri výbere čistiacich strojov?Väčší výkon, väčší akčný rádius, všetky čistiace funkcie? To sa oplatí len vtedy, ak tieto funkcie aj využijete. Primeraný výkon – napríklad pri mokrých a suchých vysávačoch alebo pri ultrazvukových čističoch – zaručuje jednoduchú manipuláciu pri každodennej práci a efektívne výsledky čistenia.Ak sa vo firme čistí veľa rôznych podláh, oplatia sa najmä kombinované zariadenia s funkciou mokrého/suchého čistenia. Z dlhodobého hľadiska sú výkonnejšie verzie cenovo výhodnejšou voľbou. S čističmi podláh a kobercov ušetríte hneď niekoľko pracovných krokov.Rovnako ako v iných odborných oblastiach sa pred obstaraním opýtajte odborníkov: facility manažéri a odborníci na upratovanie presne vedia, ktoré zariadenia môžete použiť, aby vaša spoločnosť zažiarila až do posledného póru. V prípade čističov malých dielov alebo ultrazvukových čističov ste na správnej adrese u svojich zamestnancov pracujúcich v dielni.Okrem toho sa veľký stroj nemusí spúšťať pri každom čistení. S ručným čistiacim náradím sú vaši zamestnanci vždy pripravení na mini čistiacu akciu. Nezabudnite tiež zvýšiť účinok čistiacich strojov pre priemysel a remeselný sektor pomocou koordinovaných priemyselných čistiacich prostriedkov.Ak potrebujete pomôcť a poradiť s výberom, radi sa vám budeme venovať osobne. Jednoducho nás kontaktujte.