037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Konštrukcia
Materiál
Nosnosť pri 4 km/h
Priemer kolesa
Profil pneumatiky
 

Pneumatiky

Naše pneumatiky sú skutočnými umelcami v prispôsobovaní sa, pretože ani väčšie nerovnosti podlahy ich nevyvedú z miery. Vďaka veľmi dobrému tlmeniu nárazov a nízkemu valivému odporu sú dokonale vhodné na prepravu ťažkého tovaru na zlom podklade. A ďalšie plus: naše pneumatiky navyše aj šetria podlahu.
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
| | |
Pneumatika na disku z oceľového plechu
Ø x šírka kolesa 210 x 65 mm
s DPH
od 51,48
bez DPH
od 42,90
Pneumatika na disku z oceľového plechu
Ø x šírka kolesa 260 x 85 mm, profil pneumatiky drážka
s DPH
od 75,48
bez DPH
od 62,90
Pneumatika na disku z oceľového plechu
Ø x šírka kolesa 260 x 85 mm, profil pneumatiky blok
s DPH
od 71,88
bez DPH
od 59,90
Pneumatika na disku z oceľového plechu
Ø x šírka kolesa 200 x 50 mm
s DPH
od 41,88
bez DPH
od 34,90
Pneumatika
koleso s 1-dielnym diskom z oceľového plechu
s DPH
od 40,68
bez DPH
od 33,90
Pneumatika
koleso s 1-dielnym prehĺbeným diskom z oceľového plechu
s DPH
od 65,88
bez DPH
od 54,90
Rady pre nákup tovaru v kategórii Pneumatiky
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
Pneumatiky – perfektné jazdné vlastnosti pre dopravu
Pneumatiky sú profesionálnym riešením na prepravu ťažkých tovarov. Pneumatiky naplnené vzduchom dokážu vyrovnávať rušivé nerovnosti podkladu, čím umožňujú bezproblémový priebeh prepravy. Pneumatiky sú obzvlášť vhodné pri zlom podklade, pretože v dôsledku ich prispôsobenia sa povrchu je citeľný len nízky valivý odpor. Okrem toho sa vzduchom naplnené pneumatiky postarajú o optimálne tlmenie nárazov. K tomu treba pripočítať to, že tieto kolesá sú vďaka vzduchovej náplni veľmi šetrné k podlahám. Pri pneumatikách je vzduch v hadici pod tlakom, pričom dokáže uniesť vozidlo, resp. hmotnosť. Tlak vzduchu je rozhodujúci pre to, akú nosnosť pneumatika má. S klesajúcim tlakom vzduchu sa znižuje táto vlastnosť, čo vedie k tomu, že dopravné zariadenie jazdí ťažšie a dokáže uniesť menšiu záťaž. Preto sa pri týchto pneumatikách odporúča pravidelná kontrola tlaku vzduchu a v prípade potreby dohustenie.

Pneumatiky podľa Vašich požiadaviek v prevádzke
U KAISER+KRAFT nájdete pneumatiky pre akékoľvek požiadavky. Vďaka tomu môžete poškodené zariadenia veľmi rýchlo opäť sprevádzkovať a nemusíte sa obávať strát následkom prestojov. Kolesá sú namontované na disku z oceľového plechu a lesklo pozinkované. Dvojité guľkové ložisko sa postará o ľahký chod pneumatík a o jednoduchú jazdu dopravného vozidla. Na nápravu, ako aj upevnenie kolesa sa používajú výlučne vysokokvalitné materiály, ktoré zaručujú dlhú životnosť pneumatík. Okrem toho máte ešte možnosť výberu medzi profilom pneumatiky s drážkou a blokovým profilom. Veľkosť môže byť od 200 x 50 mm (priemer kolesa x šírka) až po 260 x 85 mm. Pneumatiky sa môžu používať v interiéri, ako aj v exteriéri. Na vyžiadanie môžeme dodať aj iné otvory nábojov kolies, polyamidové klzné ložiská, rôzne veľkosti kolies s plastovými diskami a iné obutie vozidiel. Spýtajte sa nás, k dispozícii máte rôzne možnosti naviazania kontaktu. Ak niektorá pneumatika nie je pre Vás tá správna, jednoducho sa rozhliadnite v rubrike Kolesá a kolieska, určite nájdete vhodný produkt.
Porovnanie produktov