Značka
Typ produktu
Dĺžka

Skriňové vozíky, pojazdné vozíky

Želáte si riešenie na nekomplikovanú, ručnú prepravu v malom? Trafili ste správne! Ponúkame Vám veľa rôznych skriňových vozíkov – od drôteného mriežkového koša alebo drôteného skriňového vozíka až po uzamykateľný plechový skriňový vozík s výklopnou pozdĺžnou stenou. Zvoľte si teraz svoju vhodnú prepravnú pomôcku, podľa účelu použitia, nosnosti a priestorového obsahu.

V kategórii Skriňové vozíky, pojazdné vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, Gmöhling, HelgeNyberg, Kongamek, ZARGES, EUROKRAFTbasic, QUIPO, PRESTAR.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 170
Zobrazenie:

Let it roll! Skriňové vozíky, ktoré nesú nákladBez našich univerzálnych mobilných pomocníkov si už podnikovú logistiku ani nevieme predstaviť: Vozíky s drôtenou mriežkou, predajné kontajnery, logistické boxy, pojazdné vozíky– na stránke KAISER+KRAFT ponúkame vhodné pojazdné nosiče nákladov pre každú možnú oblasť použitia. A tak ako pri všetkých produktoch z nášho sortimentu aj pri dopravných vozíkoch slúžia konštrukcia, materiál a veľkosť príslušnému účelu. A nadradenému cieľu: Maximálnej úžitkovej hodnote pre podnik a jeho personál.Klinicky čisté alebo robustné pre hrubý náklad? Skriňové vozíky pre každú potrebuMusíte dodržiavať hygienické normy? Skriňový vozík z hliníka je odolný voči korózii, pachovo neutrálny a ľahko sa čistí. S odklápateľnou bočnou stenou nakládka a vykládka nie sú problémom a s 1050-litrovým objemom sa do nich skutočne aj čosi zmestí. Alebo hľadáte praktické dopravné zariadenie do vášho expedičného oddelenia? Čo by ste povedali na vychystávací vozík s mriežkovými stenami? Takto funguje efektívny tok materiálu: Súčasne štíhly, obratný a zaťažiteľný vďaka stabilnej konštrukcii z oceľovej rúrky na dvoch ľahkobežných otočných a pevných kolieskach z polypropylénu. A pritom si nemusíte robiť žiadne starosti ani o svoje podlahy, pretože pojazdné vozíky z našej online predajne bežia na oderuvzdorných dopravných kolieskach aj pri ťažkom náklade bez zanechávania stôp.Mimochodom, v prevádzke sa ťažké náklady vyskytujú nezriedka a aj pre tento prípad máme pre vás ponuku: Robustné skriňové vozíky v konštrukcii z oceľových uholníkov so stenami z MDF dosiek sú vhodné obzvlášť vtedy, keď je niečo potrebné zlikvidovať. Nosnosť až do 500 kg je solídnou ponukou aj na dočasné skladovanie, predovšetkým vtedy, ak by sa v skladovom zariadení vyskytol nedostatok úložného miesta. A keď sa dá niečo odstrániť hneď, máme v ponuke pestrý sortiment vedier na odpadky.Zakryjeme to vekom. Alebo jazdíte radšej otvorene?Bezpečnosť na prvom mieste – aby bol prepravovaný tovar v našich skriňových vozíkoch aj bezpečne uschovaný, ponúkame ich s uzamykateľným vekom. Visací zámok presuňte cez kruhové závesné oká a všetko bude v poriadku. Ináč to vyzerá v prípade, ak požadujete ľahký prístup k prepravovanému tovaru alebo ak majú vaše pojazdné kontajnery slúžiť na prezentáciu tovaru. Či s odklápateľnými stenami alebo s bočným otváraním, nespočetné množstvo našich mnohostranne využiteľných „priestorových klzákov'' splní takmer akékoľvek želanie. Mali by ste predsa ešte nejaké? Kontaktujte nás, radi vám vystavíme ponuku.