Skriňové vozíky, pojazdné vozíky

Praktické riešenie prepravy: pojazdné vozíky sú nevyhnutnou súčasťou prevádzkovej logistiky. Umožňujú bezproblémovú prepravu malého až stredne veľkého tovaru. Od skriňových vozíkov s drôteným mriežkovým košom až po uzamykateľné pojazdné vozíky a vozíky na balíky so sklopnými bočnicami: na kaiserkraft vám ponúkame rôzne varianty.

V kategórii Skriňové vozíky, pojazdné vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, Gmöhling, ZARGES, HelgeNyberg, eurokraft basic, Kongamek, PRESTAR.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 165

Pojazdné vozíky: praktickí pomocníci pri skladovaní a prepraveMobilné nosiče nákladu zjednodušujú logistiku vo vašej spoločnosti. Pretože pomocou pojazdného vozíka môžete prepravovať tovar z bodu A do bodu B bez väčšej námahy. V našom online obchode máme pre vás k dispozícii rôzne vyhotovenia. Určite nájdete tých správnych pomocníkov pre vašu firmu.Vozík s bočnými koľajnicami podporuje efektívne nakladanie nákladných vozidiel a zjednodušuje tok tovaru. Pomocou vozíka na prepravu balíkov môžete prepravovať menší tovar v rámci vašej firmy. V uzamykateľnom skriňovom vozíku môžete ľahko dopraviť materiál alebo náradie na požadované miesto použitia a zároveň ich bezpečne uložiť.Pojazdné vozíky na rôzne účely použitiaPri výbere pojazdného vozíka sú dôležitými kritériami úložný priestor, materiál a nosnosť. Ukážeme vám rôzne typy vozíkov na krabice a balíky a na aké účely sú tieto vhodné.  • Hliníkové skriňové vozíky: Sú odolné voči korózii, pachovo neutrálne a ľahko sa čistia. Tieto odolné modely sú zároveň veľmi ľahké a majú objem až 1050 litrov – na efektívnu prepravu tovaru.

  • Vozíky s elektrickým pohonom: Sú vhodné, keď je potrebné premiestňovať ťažšie predmety. Vďaka ergonomicky tvarovaným rukovätiam a ľahkému ovládaniu zamedzujú únave.

  • Vozíky na balíky: Špeciálne vozíky do skladu sú vhodné na malé alebo veľké balíky. Pri mnohých modeloch sú obe pozdĺžne steny odnímateľné. To uľahčuje nakladanie a vykladanie. Vďaka pevne privareným manipulačným rukovätiam a otočným a pevným kolieskam môžete vozík na balíky pohodlne premiestňovať.

  • Uzamykateľné vozíky: So stenami z MDF dosiek sú vhodné na odvoz tovaru. Vďaka uzamykateľnému veku môžete tieto skriňové vozíky použiť aj na bezpečné dočasné uskladnenie – praktický doplnok k skladovému vybaveniu.


Či už ide o skriňový vozík s veľkým objemom alebo pojazdný vozík na kolieskach, ktorý sa dá uzamknúť: Všetky modely v našom online obchode sa pohybujú na prepravných kolieskach odolných voči oderu. To znamená, že sa po podlahe vašej firmy presúvajú bez toho, aby zanechali stopy, a to aj pri veľkom zaťažení.Máte otázky týkajúce sa tejto kategórie produktov alebo chcete poradiť? V tom prípade nás kontaktujte. Náš ústretový servisný tím vám rád pomôže pri výbere.
Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Nábehové kliny | Hliníkové debny | Ručné zdvíhacie vozíky | Teleskopické nakladače | Rudly na vrecia | Lepiace etikety