Kancelárske vozíky

Praktické a flexibilné: Kancelárske vozíky sú všestranní pomocníci, ktorí vám uľahčia prácu v kancelárii. Postarajú sa o väčší poriadok a prehľadnosť a sú určené aj na mobilné použitie. Objavte kancelárske vozíky v rôznych vyhotoveniach na kaiserkraft – od pochrómovaných vozíkov na spisy a zakladače až po priestorovo úsporné vozíky na závesné šanóny.

V kategórii Kancelárske vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kongamek, eurokraft pro, HelgeNyberg, DURABLE.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 61

Flexibilné kancelárske vozíky pre plynulé procesyČi už ide o závesné registratúry, kancelárske potreby alebo zakladače: Vďaka flexibilným kancelárskym vozíkom môžete bez námahy a šetriac svoj chrbát prenášať pracovné prostriedky z jedného pracoviska na druhé. Navyše vám poskytujú ďalší úložný priestor. Títo praktickí kancelárski pomocníci tak prispievajú k tomu, aby boli kancelárske procesy efektívne, prehľadné a komfortné. Okrem toho sú kancelárske vozíky prospešné aj v mnohých iných oblastiach. Môžu sa používať napríklad aj na doručovanie pošty v závode alebo ako úložná plocha pre spotrebné materiály.Kancelárske vozíky v rôznych vyhotoveniachKancelárske vozíky sú k dispozícii v mnohých variantoch, ktoré ponúkajú rôzne výhody v závislosti od ich účelu použitia. Zatiaľ čo spisy a zakladače možno priestorovo úsporne usporiadať na vozíkoch na spisy, vozíky na závesné šanóny sú vhodné najmä na uschovanie závesných registratúr a závesných šanónov.Kancelársky vozík s policami vytvára mobilný úložný priestor pre najrôznejšie kancelárske potreby. Modely s vysokou nosnosťou do 150 kg môžu poskytovať priestor aj pre ťažké náradie alebo sa môžu používať ako vozíky na rozvoz pošty. Kancelárske vozíky s mriežkovými boxmi sú vhodné na prepravu malých, ľahkých predmetov. Ak vám klasický pojazdný kontajner nestačí, alternatívou môže byť aj kancelársky vozík s väčším úložným priestorom.Zakúpte si kancelárske vozíky online na kaiserkraftVšestranné a spoľahlivé: V našom sortimente vám ponúkame vysokokvalitné kancelárske vozíky pre každú potrebu. Objavte robustné konštrukcie z ocele, lakované vo farbách RAL podľa želania, MDF dosky s povrchovou úpravou, ako aj vozíky na spisy s kolieskami, ktoré nezanechávajú stopy. Máte nejaké otázky? V tom prípade nás kontaktujte. Radi vám poradíme a pomôžeme.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Kanistre | Lepiace etikety | Zdvíhacie zariadenia | Transportné kufre | Ručné zdvíhacie vozíky | Skladacie kartóny