Značka
Typ produktu
Dĺžka

Kancelárske vozíky

Ešte stále prenášate spisy alebo zakladacie mapy v rukách? Výhodnejšie pre podnikanie sú naše kancelárske vozíky. Vďaka mnohým praktickým funkciám sa dajú kancelárske vozíky používať všestranne a uľahčujú prácu v kancelárii: Postarajú sa o lepší poriadok, prehľad a funkčnosť na pracovisku.

V kategórii Kancelárske vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: EUROKRAFTpro, DURABLE, HelgeNyberg, Kongamek.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 26
Zobrazenie:

Optimalizujte svoju kancelársku logistiku pomocou kancelárskych vozíkovPresne vzaté je vaša kancelária dopravným uzlom. Je to prekladisko pre digitálne údaje každého druhu: písomnosti a číselné stĺpce putujú z pracoviska na pracovisko, spisy sa odovzdávajú ďalej, pošta sa triedi. Aby všetko bežalo maximálne hladko, sú navrhnuté kancelárske vozíky od KAISER+KRAFT. Špecializácia je čarovné slovíčko, neexistuje takmer žiadna oblasť, pre ktorú by náš online obchod nedokázal ponúknuť špecificky vhodnú prepravnú pomôcku na kolieskach. Výber je obrovský.Vaša organizácia stojí, ak sa všetko hýbe – na kancelárskych vozíkoch každého druhuZačína to praktickými policovými vozíkmi na vaše kancelárske materiály – a potom sa to skutočne rozbehne. Ukladáte zdravotné karty pacientov do závesných registratúr? Vozík na závesné mapy s dvomi poschodiami s výsuvom alebo bez výsuvu vytvorí mobilný úložný priestor, na 80, 100 alebo až 200 kariet. Vaša pošta má byť štruktúrovaná podľa abecedy? Poštový vozík podporí vstup a výstup rôznych formátov, čisto triedených a organizovane stohovaných – a to až do hmotnosti 150 kg. Počet procesných spisov sa znova nekonečne zvyšuje? Vozíky na zakladače alebo vozíky na spisy z ocele v troch poschodiach odľahčia vaše regály na spisy a pomôžu pri presune na miesto, kde sú práve potrebné. A ak je klasický pojazdný kontajner pre vašu kanceláriu príliš malý a nie je dostatočne variabilný: kancelársky vozík so zásuvkami a rastrom na regálové police a deliace prvky ponúka maximálnu flexibilitu. A ďalšie veľké plus: približne polovica metra kubického úložného priestoru, ktorý môžete využívať podľa svojich požiadaviek.Zoznam sa dá kedykoľvek rozšíriť, aj na špeciálne požiadavky ponúkame vhodnú pomôcku na prepravu po miestnosti. Na mobilnú dostupnosť formátov do DIN A0 je vozík na výkresy ozajstným spoločníkom prvej voľby. A náš jedinečný dopravný a čistiaci vozík s košíkmi a držiakom vreca na odpadky uľahčí prácu každej čistiacej zložke.Vy máte požiadavku, my máme produktyRozmanitosť dopravných zariadení a vozíkov od KAISER+KRAFT presvedčí. A s technickým vybavením je to rovnaké: pevné konštrukcie z ocele, lakované vo farbách RAL podľa želania, laminované MDF dosky, kolieska nezanechávajúce stopy, ktoré šetria vaše podlahy – a mnoho ďalšieho. Máte špeciálne požiadavky? Oslovte nás. Určite pre vás nájdeme perfektný kancelársky vozík, ktorý vyhovie vašim konkrétnym potrebám.