Značka
+
Dĺžka
+
Dĺžka plošiny
+

Servírovacie vozíky

Dobrý servis je dôležitý. Pozná to predovšetkým gastronómia. Ak sa totiž musia v jedálňach, menzách alebo hotelových kuchyniach prepravovať taniere, jedlá alebo nápoje, tak určite niekto zúfalo zvolá: sluha!!! Toho síce nemáme, ale ponúkame Vám skvelé servisné vozíky v najvyššej kvalite.

V kategórii Servírovacie vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kongamek, EUROKRAFTpro, HelgeNyberg, Knuerr, EUROKRAFTbasic, PRESTAR, Gmoehling, QUIPO, Rubbermaid.

Najpredávanejšie
Počet výrobkov: 206
Servírovacie vozíky
Servírovací vozík sa stal neodmysliteľnou súčasťou gastronómie. Či bufet, jedáleň alebo hotelová kuchyňa, keď je potrebné mať efektívne zakryté a upratané, keď sa musia prepraviť taniere, jedlá a nápoje a keď izbový servis prináša večeru na 8. poschodie, je kuchynský vozík skutočným pokladom. Predovšetkým v servisnej oblasti a oblasti služieb sa vyžaduje rýchlosť a efektivita. Krátke a rýchle cesty sa vykonávajú s dopravným vozíkom a nie s plnými rukami. Okrem klasického servírovacieho vozíka sú aj tu policové vozíky so špeciálnou funkciou. Napríklad existujú vozíky na podnosy na jednoduché vloženie a vyberanie podnosov alebo špeciálne dopravné vozíky na debny s nápojmi. Vďaka rôznym funkciám sú servisné vozíky skutoční profesionáli v rôznych oblastiach. Napríklad dobrý servírovací vozík pre gastronomické zariadenia a slávnostné hostiny je vybavený protišmykovým povrchom, buď protišmykovou vrstvou alebo protišmykovou rohožkou. Kuchynský pojazdný vozík je maximálne teplotne stabilný a často je vyrobený z ušľachtilej ocele. Objednajte si v našom online obchode dopravný vozík, ktorý bude vyhovovať Vašim požiadavkám. Rozhodnite sa, koľko políc by mal mať Váš policový vozík, či by mal byť vyrobený z drôtenej mriežky alebo oceľového plechu a aké by malo byť jeho maximálne plošné zaťaženie.

Rôzne servírovacie vozíky so skvelými funkciami
Ponúkame dokonca aj servírovacie vozíky s nosnosťou do 1000 kg a celkom mimochodom majú tieto dopravné vozíky skutočne veľmi nízku vlastnú hmotnosť. Servisné vozíky sú vyrobené z kvalitných materiálov ako hliník, plast a ušľachtilá oceľ a presviedčajú vysokou životnosťou a nízkym opotrebovaním. Základom toho je napríklad celoobvodová PVC ochrana proti nárazom a použitý materiál odolný proti nárazom, ako aj pevné drevotrieskové dosky. Pevné kolieska so zaisteniami zafixujú servírovací vozík na mieste, otočné kolieska s ľahkým chodom zaručujú bezpečnú a jednoduchú prepravu, odoberateľné podnosy umožňujú flexibilné používanie a čistenie. Pri dopravných vozíkoch sa zohľadňujú aj ergonomické aspekty, takže ich využívanie skutočne zjednodušuje každodennú prácu. So servírovacími vozíkmi z našej ponuky pokrývame nielen potreby gastronomických zariadení a závodných kuchýň, ale aj potreby kancelárií a cateringových podujatí. So stolovým vozíkom, prípravným vozíkom a ostatnými prepravnými zariadeniami od KAISER+KRAFT nájdete vhodného pomocníka na rozmanité použitia. Objavte veľkú pestrosť špeciálnych poštových vozíkov alebo pojazdných dielenských stolov, čistiacich vozíkov a vychystávacích vozíkov v tejto výnimočnej ponuke.