037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Výška
Šírka
Šírka plošiny
Pracovná výška
Nosnosť
Materiál
Dĺžka
Zobraziť viac
 

Servírovacie vozíky

Dobrý servis je dôležitý. Pozná to predovšetkým gastronómia. Ak sa totiž musia v jedálňach, menzách alebo hotelových kuchyniach prepravovať taniere, jedlá alebo nápoje, tak určite niekto zúfalo zvolá: sluha!!! Toho síce nemáme, ale ponúkame Vám skvelé servisné vozíky v najvyššej kvalite.
Našli sme 205 artikel/-e/-ov
| | |
Našli sme 205 artikel/-e/-ov
Servírovacie vozíky
Servírovací vozík sa stal neodmysliteľnou súčasťou gastronómie. Či bufet, jedáleň alebo hotelová kuchyňa, keď je potrebné mať efektívne zakryté a upratané, keď sa musia prepraviť taniere, jedlá a nápoje a keď izbový servis prináša večeru na 8. poschodie, je kuchynský vozík skutočným pokladom. Predovšetkým v servisnej oblasti a oblasti služieb sa vyžaduje rýchlosť a efektivita. Krátke a rýchle cesty sa vykonávajú s dopravným vozíkom a nie s plnými rukami. Okrem klasického servírovacieho vozíka sú aj tu policové vozíky so špeciálnou funkciou. Napríklad existujú vozíky na podnosy na jednoduché vloženie a vyberanie podnosov alebo špeciálne dopravné vozíky na debny s nápojmi. Vďaka rôznym funkciám sú servisné vozíky skutoční profesionáli v rôznych oblastiach. Napríklad dobrý servírovací vozík pre gastronomické zariadenia a slávnostné hostiny je vybavený protišmykovým povrchom, buď protišmykovou vrstvou alebo protišmykovou rohožkou. Kuchynský pojazdný vozík je maximálne teplotne stabilný a často je vyrobený z ušľachtilej ocele. Objednajte si v našom online obchode dopravný vozík, ktorý bude vyhovovať Vašim požiadavkám. Rozhodnite sa, koľko políc by mal mať Váš policový vozík, či by mal byť vyrobený z drôtenej mriežky alebo oceľového plechu a aké by malo byť jeho maximálne plošné zaťaženie.

Rôzne servírovacie vozíky so skvelými funkciami
Ponúkame dokonca aj servírovacie vozíky s nosnosťou do 1000 kg a celkom mimochodom majú tieto dopravné vozíky skutočne veľmi nízku vlastnú hmotnosť. Servisné vozíky sú vyrobené z kvalitných materiálov ako hliník, plast a ušľachtilá oceľ a presviedčajú vysokou životnosťou a nízkym opotrebovaním. Základom toho je napríklad celoobvodová PVC ochrana proti nárazom a použitý materiál odolný proti nárazom, ako aj pevné drevotrieskové dosky. Pevné kolieska so zaisteniami zafixujú servírovací vozík na mieste, otočné kolieska s ľahkým chodom zaručujú bezpečnú a jednoduchú prepravu, odoberateľné podnosy umožňujú flexibilné používanie a čistenie. Pri dopravných vozíkoch sa zohľadňujú aj ergonomické aspekty, takže ich využívanie skutočne zjednodušuje každodennú prácu. So servírovacími vozíkmi z našej ponuky pokrývame nielen potreby gastronomických zariadení a závodných kuchýň, ale aj potreby kancelárií a cateringových podujatí. So stolovým vozíkom, prípravným vozíkom a ostatnými prepravnými zariadeniami od KAISER+KRAFT nájdete vhodného pomocníka na rozmanité použitia. Objavte veľkú pestrosť špeciálnych poštových vozíkov alebo pojazdných dielenských stolov, čistiacich vozíkov a vychystávacích vozíkov v tejto výnimočnej ponuke.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov