Servírovacie vozíky

Praktickí pomocníci v jedálni, kaviarni a hotelovej kuchyni: servírovacie vozíky. Uľahčujú prepravu jedál, tanierov a nápojov z bodu A do bodu B. Od stabilných modelov do kuchyne cez odpratávacie vozíky pre hotely a gastronómiu až po univerzálne vozíky na logistiku prepravy – na kaiserkraft nájdete kvalitné modely. Objavte teraz vhodné servírovacie vozíky pre váš podnik.

V kategórii Servírovacie vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kongamek, eurokraft pro, B.PRO, eurokraft basic, Rubbermaid, HelgeNyberg.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Dĺžka
  Dĺžka plošiny
  Materiál
  Nosnosť
  Šírka
  Šírka plošiny
  Výška
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 109

  Servírovací vozík: použitie v gastronómii  Servírovacie vozíky sa používajú predovšetkým v stravovacích službách a hotelierstve. Či už ide o servírovanie nápojov alebo pokrmov – s mobilnými pomocníkmi prepravíte pohostenie pohodlne. Univerzálny vozík so zásuvkami na príbory a priehradkami na podnosy môže na druhej strane fungovať aj ako mobilná stanica pre čašníkov. Okrem toho kovový servírovací vozík pre gastronómiu predstavuje hygienickú možnosť prepravy pre kateringové služby vo vašom podniku.  Keď sa hostia dosýta najedia, môžete použiť odpratávací vozík, aby ste použitý riad šetrne dopravili späť do kuchyne. Servírovací vozík, ktorý je výškovo nastaviteľný, sa dá individuálne prispôsobiť výške zamestnanca, a preto šetrí chrbát. Tieto modely sú užitočnými pomocníkmi aj v samotnej kuchyni na prepravu surovín na miesto ich použitia. Servírovacie vozíky s 2 alebo 3 policami sú v priemysle žiadané aj na osadzovanie euro prepravkami.  Univerzálne vozíky: Ako zjednodušujú logistiku vo vašom podniku  Univerzálne vozíky aj mimo oblasti gastronómie podporujú procesy vo vašej spoločnosti. Ako všestranné prepravné zariadenia urýchľujú napríklad vychystávanie objednávok a prispievajú k nekomplikovanej logistike prepravy na rôznych oddeleniach. Výškovo nastaviteľné modely sú v tomto prípade tiež prínosom pre ergonomické vybavenie podniku, pretože sa dajú individuálne prispôsobiť potrebám vašich zamestnancov.  Univerzálne vozíky s vysokokvalitnými kolesami a kolieskami v kombinácii s bezpečnou manévrovateľnosťou s ľahkým chodom uľahčujú prepravu ťažkých nákladov. Podporujú totiž optimálny prenos sily pri minimálnej námahe. Rešpektujte pritom maximálnu nosnosť. V našom sortimente máme mnoho univerzálnych a servírovacích vozíkov z robustnej ušľachtilej ocele, ktoré majú nosnosť v trojcifernom rozsahu. To z nich robí stabilných pomocníkov s mnohými možnosťami použitia.  Váhate, ktorý servírovací vozík bude spĺňať požiadavky vášho podniku? Potom nás kontaktujte. Náš priateľský servisný tím vám rád pomôže s výberom.  Tieto výrobky by vás mohli tiež zaujímať:  Ručné zdvíhacie vozíky | Teleskopické nakladače | Počítacie váhy | Hliníkové transportné boxy | Zdvíhacie zariadenia | Podvozky magnetoplan