Servírovacie vozíky

Dobrý servis je dôležitý. Pozná to predovšetkým gastronómia. Ak sa totiž musia v jedálňach, menzách alebo hotelových kuchyniach prepravovať taniere, jedlá alebo nápoje, tak určite niekto zúfalo zvolá: sluha!!! Toho síce nemáme, ale ponúkame Vám skvelé servisné vozíky v najvyššej kvalite.

V kategórii Servírovacie vozíky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Kongamek, EUROKRAFTpro, EUROKRAFTbasic, Gmöhling, Rubbermaid, HelgeNyberg.

Značka
Typ produktu
Dĺžka
Relevantné
Počet výrobkov: 116

Sevírovacie vozíky: Servis bez problémovStudené nápoje, ingrediencie na obed pre zamestnancov alebo výbava na banket sa pomocou servírovacích vozíkov z našej ponuky dostanú obzvlášť rýchlo a jednoducho na miesto použitia. Šikovné funkčné detaily prispievajú k ďalšiemu zdokonaleniu servisu.V ktorých oblastiach sa dajú servírovacie vozíky použiť? Aké varianty sú k dispozícii?Aj keď pojem servírovací vozík evokuje predovšetkým pohostinský sektor a hotelierstvo, títo pojazdní pomocníci sa dajú použiť vo firme takmer kdekoľvek. Ako všestranné dopravné zariadenia urýchľujú napríklad vychystávanie a prispievajú k zjednodušeniu dopravnej logistiky v najrôznejších oddeleniach.Svoje najsilnejšie stránky prejavujú však práve v pohostinských a stravovacích službách. Využiť ich môžete napríklad na bankete alebo kongrese ako mobilné stanice s priehradkami a zásuvkami na príbor pre čašníkov alebo pri dôležitých mítingoch s viacerými účastníkmi ako servírovacie vozíky s odnímateľným podnosom.Vo veľkokapacitných kuchyniach sú policové vozíky žiadané pre možnosť osadenia euro prepravkami, zatiaľ čo v sklade nájdete početné možnosti využitia pre naše všestranné viacúčelové modely.Prečo je servírovací vozík ergonomický?Vždy vtedy, keď vaši pracovníci nemusia prenášať tovary alebo výrobky, ale môžu tieto prepravovať aj vo väčších množstvách na kolieskach, je splnený jeden zo základných predpokladov ergonómie. Okrem toho vysokokvalitné kolesá a kolieska v spojení s ľahkým chodom a bezpečným ovládaním zaručujú bezpečný prenos sily pri minimálne námahe. A toto je z hľadiska ergonomickej výbavy prevádzky taktiež nezanedbateľný bod.Akú nosnosť ponúka servisný vozík?Nosnosť servírovacieho vozíka môže variovať v závislosti od modelu a účelu použitia. Každopádne, veľký dôraz kladieme na to, aby náš sortiment spĺňal vysoké požiadavky remeselného a priemyselného sektora. To je zrejmé na nosnosti vyjadrenej trojciferným číslom. Presnú informáciu nájdete na príslušnej stránke produktu.Objavte aj náš veľký sortiment ergonomických pomocníkov pri práci – od čistiacich vozíkov až po dielenský stôl. Ak máte ďalšie otázky, radi ich s vami osobne prediskutujeme.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Ručné zdvíhacie vozíky | Teleskopické nakladače | Lepiace pásky na mokré lepenie | Počítacie váhy | Hliníkové transportné boxy | Zdvíhacie zariadenia | Podvozky magnetoplan