Pracovné plošiny

Pokojne si rozšírte svoju pracovnú plochu. S pracovnými plošinami môžete stáť bezpečne a vykonávať práce v nízkej výške. Alebo poznáte nejakú lepšiu alternatívu ku schodíkom?

V kategórii Pracovné plošiny Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, MUNK, KRAUSE, Altrex, Layher, Telesteps.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 18

Pracovné plošiny – bezpečné, bez závratov, stabilné.Ak niekto musí vykonávať práce vo výške dlhšiu dobu, mal by sa pritom cítiť bezpečne. Pracovné plošiny sa preto často používajú na miestach, kde je potrebné obsluhovať, udržiavať alebo kontrolovať stroj. V porovnaní so schodíkmi je plošina dlhšia a predovšetkým aj širšia. A aj keď sa nepoužívajú vo výške, ktorá by spôsobovala závraty, ich široká pracovná plocha je vždy výhodou: pracovníci stoja oboma nohami pevne na podlahe plošiny. To je dôležité predovšetkým vtedy, keď sa pracuje aj s ťažkými a neskladnými predmetmi. Na skutočne bezpečné státie v každom prostredí sú v ponuke naše pracovné plošiny s rôznou povrchovou úpravou podlahy.Ktorá podlaha je tá správna?Priestorové okolie zohráva dôležitú úlohu aj pri výbere podlahy pracovnej plošiny. Práve pri maliarskych prácach alebo v strojárenstve môžu kvapaliny ako farba alebo olej spôsobiť zvýšené nebezpečenstvo pošmyknutia. Odporúčame vám preto uvedomelý výber podlahy Vašej pracovnej plošiny. V ďalšom texte vám ukážeme výhody príslušných variantov.  • Špeciálna preglejková doska je mimoriadne robustná a môže sa používať na najrôznejšie účely použitia v sklade a prevádzke.

  • Ryhovaná guma: protišmykovosť je zabezpečená ryhovanou gumou. Aj pri rýchlych pohyboch máte s týmto materiálom bezpečnú stabilitu.

  • Mriežkový rošt: kvapaliny môžu odtekať a nezdržiavajú sa na povrchu. To znižuje nebezpečenstvo pošmyknutia.

  • Ryhovaný hliník: ryhovaný vzor na povrchu sa postará o protišmykovú funkciu. Pracovné plošiny z hliníka sa dajú vďaka svojej nízkej hmotnosti okrem toho ľahko prepravovať.


Ktoré varianty sú v ponuke?Pretože chceme spĺňať ergonomické požiadavky, ponúkame vám s našimi pracovnými plošinami EUROKRAFT výškovo prestaviteľné modely. S nimi môžete výškové rozdiely vašich zamestnancov vyrovnať veľmi jednoducho. S pracovnými plošinami vám okrem toho ponúkame možnosť individuálne kombinovať plošinové moduly. Okrem modulov so schodovým výstupom ponúkame aj plošinové predĺženia a rohové moduly. To vám umožňuje rýchle reagovať na rôzne pracovné a priestorové požiadavky. Modulové varianty sú obzvlášť vhodné na maliarske práce a ako montážna plošina, pretože poskytujú mimoriadne vysokú stabilitu. Všetky pracovné plošiny sú k dispozícii v rôznych pevných výškach, resp. rozsahoch výškového prestavenia, šírkach a dĺžkach, podľa ktorých môžete pri výbere filtrovať.Náš tip: Skôr ako sa rozhodnete pre vaše produkty z techniky na vykonávanie prác vo výškach, presne si ich porovnajte. Práca na plošine je vždy bezpečnejšia ako na rebríku. Na práce vo veľkých výškach sú okrem toho vhodné aj lešenia.