037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Dĺžka plošiny
Materiál
Pracovná výška
Šírka plošiny
Výška plošiny
 

Pracovné plošiny

Pokojne si rozšírte svoju pracovnú plochu. S pracovnými plošinami môžete stáť bezpečne a vykonávať práce v nízkej výške. Alebo poznáte nejakú lepšiu alternatívu ku schodíkom?
Našli sme 14 artikel/-e/-ov
| | |
Novinka
s DPH
366,-
bez DPH
305,-
s DPH
od 427,20
bez DPH
od 356,-
s DPH
od 292,80
bez DPH
od 244,-
s DPH
od 317,40
bez DPH
od 264,50
s DPH
od 435,-
bez DPH
od 362,50
s DPH
od 324,60
bez DPH
od 270,50
s DPH
od 300,-
bez DPH
od 250,-
Novinka
s DPH
80,40
bez DPH
67,-
s DPH
od 912,-
bez DPH
od 760,-
Hliníková pracovná plošina
sklápací, s bezpečnostným zablokovaním
s DPH
226,80
bez DPH
189,-
s DPH
od 622,80
bez DPH
od 519,-
QUIPO - Plošinový modulový systém
predĺženie plošiny dlhé
s DPH
od 934,80
bez DPH
od 779,-
QUIPO - Plošinový modulový systém
predĺženie plošiny krátke
s DPH
od 550,80
bez DPH
od 459,-
s DPH
od 634,80
bez DPH
od 529,-
Našli sme 14 artikel/-e/-ov

Pracovné plošiny – bezpečné, bez závratov, stabilné.Ak niekto musí vykonávať práce vo výške dlhšiu dobu, mal by sa pritom cítiť bezpečne. Pracovné plošiny sa preto často používajú na miestach, kde je potrebné obsluhovať, udržiavať alebo kontrolovať stroj. Pracovné plošiny sú dlhšou a širšou verziou schodíkov. A aj keď sa nepoužívajú vo výške, ktorá by spôsobovala závraty, ich výhodou je široká pracovná plocha: pracovníci stoja oboma nohami pevne na podlahe plošiny. To je dôležité predovšetkým vtedy, keď sa pracuje s ťažkými a neskladnými predmetmi. Pre bezpečné státie v každom prostredí sú v ponuke naše pracovné plošiny s rôznou povrchovou úpravou podlahy.Ktorá podlaha je tá správna?Priestorové okolie zohráva dôležitú úlohu aj pri výbere podlahy pracovnej plošiny. Práve pri maliarskych prácach alebo v strojárenstve môžu kvapaliny ako farba alebo olej spôsobiť zvýšené nebezpečenstvo pošmyknutia. Odporúčame vám preto uvedomelý výber podlahy vašej pracovnej plošiny. V ďalšom texte vám ukážeme výhody príslušných variantov.  • Špeciálna preglejková doska je mimoriadne robustná a môže sa používať na najrôznejšie účely použitia v sklade a prevádzke.

  • Ryhovaná guma: protišmykovosť je zabezpečená ryhovanou gumou. Aj pri rýchlych pohyboch máte s týmto materiálom bezpečnú stabilitu.

  • Mriežkový rošt: kvapaliny môžu odtekať a nezdržiavajú sa na povrchu. To znižuje nebezpečenstvo pošmyknutia.

  • Ryhovaný hliník: ryhovaný vzor na povrchu sa postará o protišmykovú funkciu. Pracovné plošiny z hliníka sa dajú vďaka svojej nízkej hmotnosti ľahko prepravovať.


Ktoré varianty sú v ponuke?Pretože chceme spĺňať ergonomické požiadavky, ponúkame vám s našimi pracovnými plošinami EUROKRAFT výškovo prestaviteľné modely. S nimi môžete výškové rozdiely vašich zamestnancov vyrovnať veľmi jednoducho. S pracovnými plošinami QUIPO vám okrem toho ponúkame možnosť individuálne kombinovať plošinové moduly. Okrem modulov so schodovým výstupom ponúkame aj plošinové predĺženia a rohové moduly. To vám umožňuje rýchle reagovať na rôzne pracovné a priestorové požiadavky. Všetky pracovné plošiny sú k dispozícii v rôznych pevných výškach, resp. rozsahoch výškového prestavenia, šírkach a dĺžkach, podľa ktorých môžete filtrovať.

Porovnanie produktov