Elektronické skútre

S e-skútrom pre firmy sa môžete rýchlo pohybovať po firme bez ohľadu na to, či ide o prepravu osôb alebo menšieho tovaru – akúkoľvek vzdialenosť v areáli firmy prekonáte v priebehu niekoľkých sekúnd. Elektrické dopravné plošinky pre firmy sú pre zamestnancov pri ich každodennej práci čoraz obľúbenejšie.

Elektrické dopravné plošinky: Voľná cesta k novej mobilite na pracoviskuFiremné bicykle neponúkajú dostatok prepravného priestoru, bežné prepravné zariadenia sú pre vás príliš pomalé a v priestoroch vašej firmy by to mohlo ísť ešte rýchlejšie? Naskočte na trend e-skútrov! Pretože tieto obratné dopravné prostriedky kombinujú výhody novej mobility v každej firme.Čo sú elektrické dopravné plošinky?E-skútre sú vlastne typické elektrické kolobežky, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou pouličnej scény. Avšak e-skútre pre firmy toho dokážu viac. Ako kombinácia e-bicykla, prepravného zariadenia, kolobežky a nákladného bicykla dostanú z bodu A do bodu B viac ako ich kolegovia:  • Komfortné sedadlo s rýchlym výstupom a zostupom

  • Konštrukcia s 3 kolieskami odolná proti preklopeniu

  • Dlhý dojazd na jedno nabitie akumulátora

  • Prenášanie drobných súčiastok a malých nádob v prepravnom koši alebo na ložnej ploche


Pre koho sú vhodné elektrické dopravné plošinky?E-skútre sú vhodné najmä pre výrobné podniky alebo firmy s veľkým areálom prevádzky a výrobnými halami. Tu zamestnanci denne prekonávajú veľké vzdialenosti. Pomocou dopravnej podpory sa dajú dlhé vzdialenosti prekonať rýchlejšie ako pešo – šetrí to čas a námahu. Okrem toho sa na ložnej ploche dajú prepravovať aj predmety.Elektrický skúter je vďaka svojej kompaktnej konštrukcii aj šikovnou alternatívou pre vychystávanie, ktorý zrazu zmení dlhé skladové uličky na krátke vzdialenosti. Takmer mimochodom, objednávka je vďaka e-skútrom aj oveľa rýchlejšie pripravená na ďalšie spracovanie.Kde smú e-skútre určené pre firmy jazdiť?Vo vašich továrenských halách platia všeobecné bezpečnostné pravidlá, ktoré s testovaným e-skútrom, cestným značením, ako aj pravidlami správania sa vo vnútropodnikovej doprave, spĺňate.Už v priestoroch vonkajšieho areálu, ako aj na verejných komunikáciách však platia predpisy zákona o cestnej premávke. Na používanie e-skútrov v cestnej premávke je preto potrebné príslušné povolenie.Nezabudnite: Ak prevádzate svoje vnútropodnikové vozidlá alebo vozový park na e-mobilitu, budete zároveň potrebovať dostatočnú nabíjaciu infraštruktúru. Radi vám poskytneme komplexné informácie o našom e-programe. Jednoducho nás kontaktujte.