037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Hĺbka
Šírka
Výška
 

Skladovacie kontajnery

Potrebujete veľa uskladniť a máte málo priestoru? Skladovacie kontajnery môžu byť pre Vás tým správnym riešením, pretože poskytujú maximálnu mieru flexibilného využitia priestoru a stabilnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi − vnútri, ako aj vonku.
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
| | |
Izolovaný kontajner
pozinkované, s drevenou podlahou
s DPH
od 4.668,-
bez DPH
od 3.890,-
Kontajner na rýchlu výstavbu
pozinkované, rozobraté, bez drevenej podlahy
s DPH
od 1.290,-
bez DPH
od 1.075,-
Kontajner na rýchlu výstavbu
pozinkované, rozobraté, s drevenou podlahou
s DPH
od 1.350,-
bez DPH
od 1.125,-
Kontajner na rýchlu výstavbu
pozinkované, zmontované, s drevenou podlahou
s DPH
od 1.494,-
bez DPH
od 1.245,-
Kombinácia kontajnerov na materiál
pozinkované, bez drevenej podlahy
s DPH
od 4.260,-
bez DPH
od 3.550,-
Kombinácia kontajnerov na materiál
pozinkované, s drevenou podlahou
s DPH
od 4.620,-
bez DPH
od 3.850,-
Našli sme 6 artikel/-e/-ov
Skladovacie kontajnery – na bezpečné uskladnenie
V tejto kategórii na Vás čakajú skladovacie kontajnery, kontajnery na materiál, izolované kontajnery a kontajnery na rýchlu výstavbu vo variabilnej konštrukcii a veľkostných vyhotoveniach. Kontajnery na materiál na použitie vo vonkajších priestoroch umožňujú nezávisle od vlhkosti a poveternostných podmienok bezpečné uskladnenie stavebných materiálov, pracovného zariadenia a tovaru. Skladovacie kontajnery, ktoré sú konštruované stohovateľne, umožňujú vysokú mieru využitia priestoru. Prefabrikované miestnosti, ktoré sa zhotovujú vo forme panelovej rýchlostavby, sú schopné zabezpečiť v prijateľnom čase dodatočný skladovací priestor aj pre krátkodobé projekty. Skladovacie kontajnery sú bezpečné a funkčné nielen vďaka ich pevnosti a materiálu, ale aj ich bezpečnostným zámkom a dobrej izolácii. Pre logistiku a na dočasné uskladnenie sú preto skladovacie kontajnery ideálnou voľbou pre najrozličnejšie využitia a predovšetkým na bezpečné skladovanie.

Kontajnery na materiál, skladovacie kontajnery a priestorové systémy
Kontajnery na materiál a priestorové systémy sa dodávajú predmontované alebo v jednotlivých dieloch. Majú drevenú podlahu, ľahko sa čistia a udržiavajú v čistote. Či predstavuje najlepšiu voľbu pozinkovaný, lakovaný alebo iný variant kontajneru, to môže závisieť rovnako od miesta inštalácie, ako aj od tovaru, ktorý má byť v kontajneri na materiál uskladnený. Pre skladovacie kontajnery v závislosti od konkrétnej konštrukcie nie sú potrebné vlastné základy. Kontajnery na rýchlu výstavbu s patentovanou panelovou rýchlostavbou sa dajú jednoducho inštalovať bez dodatočného náradia. Jedným z príkladov je tento kontajner na rýchlu výstavbu z pozinkovaného trapézového plechu. Predovšetkým vtedy, ak má byť existujúci skladovací priestor zväčšený o presne kalkulovateľné úložné plochy, sú kontajnery na materiál a kontajnery na rýchlu výstavbu skutočnej funkčnou možnosťou na rozširovanie. Tieto kontajnery sa dajú postaviť na ľubovoľnom mieste na dvore, v hale alebo na príjazdovej ploche, jednoducho tam, kde je to najúčelnejšie. Vďaka jednoduchej konštrukcii je možná ich rýchla inštalácia. Podnikatelia teda môžu skladovacie plochy, ktoré majú k dispozícii, prispôsobiť vždy svojim aktuálnym požiadavkám. Informujte sa o všetkých detailoch ohľadne skladovacích systémov tu v kvalitnej ponuke KAISER+KRAFT a vyberte si svoje nové skladovacie kontajnery, prefabrikované miestnosti alebo komfortné zväčšenie skladu u KAISER+KRAFT v prípade požiadavky aj ako kombinovateľné systémy, z ktorých sa dá vytvoriť slušný malý sklad s plochou do 30 m².
Porovnanie produktov