037 – 65 23 633 

Výber značky

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Značka
Farba
Šírka
Šírka dverí max.
Veľkosť ôk
Výška
Výška dverí
 

Ochranné mreže

Bezpečnostné oplotenie alebo ochranná mreža sú pri bežiacich strojoch a zariadeniach nepostrádateľné na ochranu osôb a zariadení. Či je to flexibilná mriežková deliaca stena alebo pevne nainštalovaná ochranná mreža pre stroje – tu zaručene nájdete ten správny model!
Našli sme 14 artikel/-e/-ov
| | |
s DPH
od 85,56
bez DPH
od 71,30
s DPH
od 102,84
bez DPH
od 85,70
Axelent - Rohový prvok CONTOUR 90°
na ochrannú mrežu pre stroje X-GUARD CLASSIC
s DPH
od 500,40
bez DPH
od 417,-
Axelent - Podlahová podpera
na ochranné mreže pre stroje X-GUARD LITE
s DPH
od 81,12
bez DPH
od 67,60
s DPH
od 78,72
bez DPH
od 65,60
s DPH
od 67,32
bez DPH
od 56,10
s DPH
od 126,72
bez DPH
od 105,60
s DPH
od 379,20
bez DPH
od 316,-
Axelent - Podlahová podpera
pre systém deliacich priečok X-STORE
s DPH
od 33,18
bez DPH
od 27,65
s DPH
od 122,28
bez DPH
od 101,90
s DPH
od 125,04
bez DPH
od 104,20
s DPH
od 105,36
bez DPH
od 87,80
s DPH
od 80,40
bez DPH
od 67,-
Našli sme 14 artikel/-e/-ov
Ochranné mriežky na optimálne rozčlenenie priestoru
Ochranné mriežky, prefabrikované miestnosti a deliace steny ponúkajú optimálne rozčlenenie priestoru v podniku, ktoré zodpovedá aj komplexným bezpečnostným požiadavkám. V tejto internetovej predajni nájdete priestorové systémy, ktoré Vám pri atraktívnom pomere ceny a výkonu umožnia zadovážiť si takéto vybavenie do Vašej prevádzky. KAISER+KRAFT poskytuje už roky firemné riešenia od vybraných výrobcov a dodávateľov, ktoré vyhovujú maximálnym požiadavkám. Stačí prvý pohľad, aby ste rozpoznali mnohostrannú flexibilitu týchto priestorových systémov. Na jednoduchú ochranu osôb a zariadení predstavujú praktické riešenie prenosné ochranné mriežky, akou je napríklad mriežková deliaca stena. Rozhodnúť sa môžete aj pre deliace steny a ochranné mreže pre stroje, ktoré sa inštalujú do výšky osôb alebo až po strop. Vybavené špeciálnym bezpečnostným sklom umožňujú tieto deliace systémy voľný výhľad, čo napomáha v neposlednom rade aj dobrým svetelným pomerom vo vnútornom priestore. Kompletné prefabrikované miestnosti ponúkajú okrem toho spoľahlivú ochranu pred prachom pre citlivé technické zariadenia a stroje.

Ochranné mriežky rýchlo inštalované – ľahko demontované
V protiklade s rozsiahlymi priestorovými systémami uzavretej konštrukcie sú mobilné ochranné mriežky (ako napríklad ochranná mreža pre stroje od Axelentu) vďaka svojej rýchlej montáži a demontáži vhodná aj pre eventuálne dočasné uskladnenia. Jednotlivé mriežky sa vyzdvihnú len v prípade potreby a potom znovu zmiznú. To umožňuje miesto pre všetky práce, ktoré je potrebné medzičasom vykonať a ktoré nevyžadujú žiadnu dodatočnú ochranu. Tieto deliace systémy umožňujú optimálne reagovať aj na zmenený strojový park alebo nové zariadenie na jednotlivých pracoviskách. Ochranné mriežky sú v ponuke z ocele s povrchovou práškovou úpravou a v ďalších variáciách. Objednajte si Vaše vysokokvalitné priestorové systémy teraz online s 3-ročnou minimálnou garanciou a využite dobrú ponuku príslušenstva a ďalších prídavných prvkov.
Porovnanie produktov