Záchytné vane

Či už na bezpečné skladovanie, ako zberné zariadenie v prípade úniku alebo na bezpečnú prepravu: záchytné vane a podlahové vane sú nevyhnutné pri manipulácii s kvapalinami ohrozujúcimi vody. Objavte záchytné vane na rôzne potreby u kaiserkraft – od univerzálnych vaní na malé nádoby cez pozinkované podlahové vane až po pojazdnú záchytnú vaňu.

V kategórii Záchytné vane Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, eurokraft basic, CEMO, asecos, Justrite, PRESSOL, hofe.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 236

Záchytné vane a podlahové vane –zhromažďovanie, skladovanie, preprava nebezpečných kvapalínČi už ide o údržbu strojov alebo o prevenciu nebezpečenstva: Pokiaľ ide o kvapaliny škodlivé pre životné prostredie, na ich skladovanie a likvidáciu sú povinné špeciálne nádoby: záchytné vane. Vo všetkých oblastiach priemyslu, strojárstva a stavebníctva, kde sa používajú palivá, chladiace kvapaliny, mazivá, oleje, laky, zásady alebo kyseliny, sa používajú záchytné vane alebo podlahové vane rôznych typov.Záchytné vane pre každú potrebuVýber správnej záchytnej vane závisí od rôznych faktorov. Preto vám ponúkame záchytné a podlahové vane vo všetkých možných veľkostiach a hrúbkach a s rôznym objemom. Na aké kvapaliny má byť vaňa, napríklad, vhodná? Bude umiestnená v regáli alebo na paletách? Chcete skladovať alebo prepravovať jednotlivé sudy, malé nádoby alebo niekoľko veľkých sudov naraz?V zásade platí nasledovné: Materiál záchytnej vane musí byť odolný voči skladovanej kvapaline. Pre kvapaliny ohrozujúce vodu a horľavé kvapaliny je správnou voľbou vaňa z ocele. Na druhej strane, na agresívne chemikálie, ako sú žieravé kyseliny, sú vhodné záchytné vane z plastu alebo nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele.Pri výbere však nie je rozhodujúci len materiál, od oceľového plechu cez polyetylén až po PVC. V závislosti od typu nebezpečného materiálu a skladovania si môžete vybrať medzi záchytnými vaňami s odtokom, vaňami na kolieskach, s nožičkami alebo vo forme regálu na sudy a malé nádoby. Ak chcete bezpečne vyložiť celé podlahové plochy, máte k dispozícii veľkoplošné podlahové vane.Manipulácia s nebezpečnými materiálmi: Kúpte si záchytné vane a spol. na kaiserkraftOkrem záchytných a podlahových vaní nájdete na stránke kaiserkraft množstvo ďalších produktov na profesionálnu manipuláciu s nebezpečnými materiálmi. Ponuka zahŕňa kontajnery všetkých druhov, ako sú sudy, kade alebo nádrže, skrine na nebezpečné materiály a mnohé ďalšie. Zavolajte nám, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výberu záchytných vaní alebo iných predmetov pre vaše nakladanie s nebezpečnými látkami.Chcete sa dozvedieť viac o skladovaní nebezpečných látok? Všetko, čo potrebujete vedieť, si môžete prečítať v našom poradcovi k skladovaniu nebezpečných látok v súlade s predpismi. Informujte sa okrem toho špeciálne o skladovaní zápalných a vodu ohrozujúcich látok v záchytných vaniach.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Sudy so širokým hrdlom | Kontajnery IBC | Očné sprchy | Čistiace stroje | Absorbenty olejov | Elektrické čerpadlá | Bezpečnostné nádoby Justrite