037 – 65 23 633 

Kancelársky nábytok

Pracujete v prevádzke s dvomi zamestnancami, alebo vo veľkej spoločnosti? V podstate to pre nás vôbec nie je dôležité, pretože v každom prípade Vám vieme ponúknuť správny výber kancelárskeho nábytku: od regálových systémov cez písacie stoly a kancelárske stoličky až po skrine a všetko, čo k nim patrí. A ak by ste mali konkrétne otázky, náš plánovací servis CAD Vám rád pomôže a poradí.
Naše produktové kategórie
Kancelárske otočné stoličky
Sadnite si, prosím! Seďte, prosím, vzpriamene! Hýbte sa, prosím, počas sedenia! ...
Kancelárske regály, prístavné regály
Miesto jednoducho pre všetko: zakladače, spisy, dokumenty … v kancelárskych ...
Kancelárske skrine
Stoh tu, stoh tam, všade kopa stohov. Vľavo stoh spisov, vpravo halda podkladov ...
Kartotékové skrine
V našej digitalizovanej dobe pôsobia už takmer anachronicky: kartotékové skrine. ...
Kompletné kancelárie
Čo potrebuje človek, aby mal radosť z kancelárskej práce? Správne! Peknú ...
Konferenčné stoličky, rokovacie stoličky
Aby každé sedenie sedelo: konferenčné stoličky musia byť pohodlné, ergonomické a ...
Konferenčné stoly
Konferenčné stoly od spoločnosti KAISER+KRAFT ponúkajú jasný dizajn, ktorý ...
Písacie stoly
Stredobodom každej kancelárie je …? Hádajte. Nie, nie je to šéf … je to písací ...
Pojazdné kontajnery
Malé, kompaktné a dokonale slúžiace svojmu účelu: pojazdné kontajnery poskytujú ...
Rady kancelárskeho nábytku
Podnikateľský úspech sa teraz ponúka sériovo: Objavte na tomto mieste ...
Skrine so závesnou registratúrou
Otvoriť! Zatvoriť! Otvoriť! Zatvoriť! Otvoriť… Skrine so závesnou registratúrou ...
Skrinky na kľúče
Sme o tom presvedčení: naše skrinky na kľúče zachránili už nejeden termín so ...
Trezory
Uložiť do sejfu! Najlepším miestom na úschovu cenných predmetov a peňazí boli v ...
Výškovo prestaviteľné písacie stoly
Výškovo prestaviteľné stoly na prácu v stoji vám ponúkajú presne to, čo mnohí v ...

Kancelársky nábytok – zdravšia práca, lepšia motiváciaAko môže písací stôl prispieť k zdraviu zamestnancov? Koľko pojazdných kontajnerov pre každé pracovisko má význam? Aj keď sa zdá, že téma kancelársky nábytok je predovšetkým otázkou technického vybavenia, tak v produktoch, ktoré používajú vaši zamestnanci sa skrýva oveľa viac. V našej sekcii produktov Kancelária nájdete všetky produkty, ktoré vám pomôžu podporiť zdravie a motiváciu vašich zamestnancov a takto všetkým spríjemniť ich prácu.Ktoré (zdravotné) aspekty zohrávajú úlohu pri výbere kancelárskeho nábytku?Dlhé sedenie v (neprirodzenej) polohe na písanie prináša so sebou z dlhodobého hľadiska zdravotné následky. Ktoré to sú a ako im zabránite, zistíte v našom poradcovi „Zdravé sedenie''.Ak začínate nejaký projekt pre nové kancelárske priestory, ako sme realizovali aj my s firmou CWS-boco, alebo ak chcete modernizovať svoje aktuálne vybavenie, venujte dôkladnú pozornosť ergonomickému hľadisku: • Správna kancelárska stolička je alfou a omegou zdravého držania tela.

 • Písací stôl by nemal byť statický, ale mal by sa dať svojou výškou a nastavením prispôsobiť požiadavkám zamestnanca.

 • Naše pojazdné kontajnery od výrobcu Mauser a iných značiek podporujú ergonomickú prácu, pretože majú zásuvky s ľahkým chodom, dajú sa jednoducho presúvať a tak vytvárajú pracovisko v ľubovoľnom rozčlenení a zároveň umožňujú zaujať pri práci akúkoľvek polohu.


Premyslené usporiadanie vášho kancelárskeho nábytku by malo zamestnancov podnecovať k tomu, aby častejšie menili svoje držanie tela, občas vstali a pohybovali sa.Ale pri všetkej ergonómii: Každý človek je iný. A teoreticky perfektne vybavené pracovisko nemusí automaticky spĺňať nároky tej osoby, ktorá na ňom denne sedí. Preto je nákup kancelárskeho nábytku procesom dialógu.


Ktoré predpisy platia pre vybavenie a usporiadanie kancelárskeho nábytku?Zákonodarca dbá veľmi presne na ochranu rastúceho počtu zamestnancov pri počítačoch a písacích stoloch prostredníctvom zodpovedajúcich predpisov. K nim patria: • Technické smernice pre pracoviská (predtým nariadenie o pracoviskách) ASR A1.2

 • DGUV 215-410 a 215-441 Nemeckého zákonného úrazového poistenia


Tu sa stanovuje, koľko miesta musí mať zamestnanec k dispozícii, ako musia byť upravené pracovné cesty a ktoré bezpečnostné opatrenia sa musia vykonať. Toto sú minimálne podmienky, ktoré však v prípade navzájom zosúladených sérií kancelárskeho nábytku môžete kľudne prekročiť.Ktoré faktory by som mal ešte zohľadňovať pri nákupe môjho kancelárskeho nábytku?Odhliadnuc od všetkých otázok týkajúcich sa zdravia zamestnancov by mal kancelársky nábytok spĺňať aj mnohé ďalšie požiadavky – ako si to môžete prečítať napríklad v nákupnom poradcovi k správnemu výberu kancelárskej stoličky: • Dlhá životnosť a robustnosť na každodenné intenzívne používanie

 • Vysokokvalitný vzhľad a príjemná haptika

 • Hygiena a jednoduché čistenie povrchov, čalúnenia atď.


Okrem toho sme identifikovali ďalšie dôležité aspekty: • Myslite dlhodobo: kancelársky nábytok by ste mali vymeniť približne každých desať rokov, predpisy sa menia každých päť rokov.

 • Optické trendy by nemali pri výbere zohrávať takmer žiadnu úlohu, aby váš nábytok vzájomne ladil aj po rokoch. Nadčasový dizajn je tromf a ten vám ponúkame so všetkým naším kancelárskym nábytkom a sériami kancelárskeho nábytku.

 • Pôdorys a nábytok by mali byť vzájomne zladené. Pri otázke, ktorý nábytok je ideálny do vašej kancelárie, vám radi poradíme.


Ako vám môžeme pomôcť?V mnohom ohľade! Téme kancelárskeho nábytku a výbavy sa v spoločnosti KAISER+KRAFT intenzívne venujeme. Napríklad tým, že vám detailne predstavíme moderné produkty, akým je elektricky výškovo prestaviteľný písací stôl Upliner 2.0. Alebo vám v našich nákupných poradcoch poskytneme mnohé tipy pre bežný deň v kancelárii. Tu je potrebné uviesť poradcov k: • vhodným kancelárskym zariadeniam pre počítačové pracoviská

 • výberu správneho trezora


Pri špeciálnych požiadavkách a špeciálnych potrebách je tu pre vás aj náš CAD plánovací servis. A aj v tom prípade, ak máte len stručné otázky, môžete nás kontaktovať prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo zákazníckeho chatu.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov