Konferenčné stoly

Tu sa stretávajú vedomosti a hodnoty, múdre hlavy a budovanie kariéry, ale aj pokoj a utiahnutie sa na dosiahnutie vyššej koncentrácie. Rokovacie stoly poskytujú miesto na prácu, priestor pre nové myšlienky a miesto na konzultácie. Teraz stačí už len domyslieť vhodné stoličky a vaša konferenčná miestnosť je hotová!

V kategórii Konferenčné stoly Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft basic, Paperflow, eurokraft pro, Tojo.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 139

Rokovacie stoly: správne miesto na vaše najdôležitejšie rozhovoryPri najväčších rozhodnutiach v histórii hospodárstva a ľudstva bol vždy v hre určitý druh viacúčelového stola. Rokovacie stoly sú v konečnom dôsledku alfou a omegou dôležitých rokovaní, intenzívnych pracovných jednotiek a veľkých prezentácií. Nielen z tohto dôvodu by ste si mali pri ich výbere položiť niekoľko presných otázok.Na čo sú určené jednotlivé typy rokovacích stolov?Zatiaľ čo priestranné rokovacie stoly s príslušným dizajnom sú takpovediac doma predovšetkým v konferenčnej miestnosti, mali by ste menšie modely umiestniť takisto v iných oblastiach podniku.Potom sa môžu zamestnanci stretávať na projektových mítingoch alebo takisto viesť rozhovor v kaviarni. Ak pritom uprednostníte robustné, ale ľahké materiály, môžu si používatelia prestaviť a zostaviť rokovacie stoly úplne podľa svojich požiadaviek. Platí to predovšetkým pre modely na kolieskach.Viacúčelové stoly vôbec nezískali svoje meno náhodou a dajú sa používať prakticky všade, kde je potrebné vybaviť rozhovory alebo vykonávať duševné práce. V neposlednom rade by ste mali mať v rezerve niekoľko stolov na semináre, konferencie, podujatia a stretnutia, ktoré môžete zoradiť úplne podľa požadovaných stoličiek.Čo je potrebné rešpektovať pri výbere rokovacích stolov?Rokovacie stoly majú vysokú symboliku. Svojou veľkosťou, vysokokvalitným dizajnom a tvarom by mali vyjadrovať, že sa pri nich stretávajú dôležité rozhodujúce osoby podniku. Pritom záleží na detailoch. Rozmer stola musí byť perfektne zladený s miestnosťou, ponúkané miesto by sa malo kalkulovať veľkoryso, ale nie príliš veľkoryso.Žiadna voľnosť však neplatí z hľadiska dizajnu: mal by byť atraktívny a štýlový, čo sa dá jednoducho dosiahnuť pomocou vysokokvalitných dosiek stola a podstavcov s pekným dizajnom.Základný tvar stola takisto o niečom vypovedá: okrúhle a oválne modely predstavujú rovnocennú spoluprácu a hodia sa na intenzívne pracovné porady. Klasické hranaté tvary symbolizujú hierarchické začlenenie, sú však vhodné aj na prednášky a prezentácie.Ak ste už tieto výberové kritéria označili háčikom, je potrebné ešte vybrať vhodné stohovacie a konferenčné stoličky. Radi vám poskytneme poradenstvo aj ohľadom našej ponuky stolov osvedčených značiek. Kedykoľvek nás oslovte.