Nábytok do spoločenských priestorov, nábytok na recepciu

Pripravte sa na stratégiu Práca 4.0 – s nábytkom do spoločenských priestorov, vstupnej haly a na recepciu, ktorý podporuje nové formy spolupráce. Nájdete tu klasické kreslá, nezvyčajné sedacie vaky a vysokokvalitný nábytok do spoločenských priestorov pre vašu kanceláriu alebo recepciu.

V kategórii Nábytok do spoločenských priestorov, nábytok na recepciu Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: BISLEY, Tojo, Topstar.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 23

Spoločenský priestor, vstupná hala a recepcia: prvý dojem je rozhodujúciFarebné sedacie vaky, útulný nábytok do spoločenských priestorov alebo atraktívny nábytok do vstupnej haly sú len pre začínajúce podniky? V žiadnom prípade! Prvý dojem je rozhodujúci – a so správnym nábytkom vo vstupných priestoroch dokážete svojim zákazníkom už na prvý pohľad, že viete, na čom záleží. So starostlivo zariadenými priestormi pre tímy, zákazníkov, čakacími alebo recepčnými priestormi zabodujete na celej čiare.Čím je moderný nábytok do spoločenských priestorov, na recepciu alebo aj do kancelárií taký výnimočný?Dizajnové myslenie, kreativita pri stretnutiach, zdravie zamestnancov a jednoducho dobrý prvý dojem: zatiaľ čo väčšina kancelárskeho nábytku sa zameriava na jasnú funkciu, sedací a recepčný nábytok do čakacích priestorov a pod. by mal podporiť väčšiu spoluprácu, umožniť uvoľnené myslenie, zvýšiť súdržnosť a presvedčiť zákazníkov o vašej spoločnosti.Prostredníctvom recepcie alebo spoločenských priestorov vysielate komplexné signály. Nielen návštevníkom a zákazníkom, ale aj svojim zamestnancom:  • Vyvolávate priateľskú, nie príliš prísnu atmosféru.

  • Pozývate na zdržanie sa a komunikáciu.

  • Zdôrazňujete, že práca sa nemusí vykonávať len za písacím stolom.

  • Ukazujete, že zamestnanci môžu byť sami sebou.

  • Chcete spojiť kreativitu, produktivitu a inšpiráciu.

  • Odoberáte čakaniu jeho nepríjemný charakter.


Ako navrhnúť spoločenský priestor, vstupnú halu a recepciu?Sedací vak ešte neurobí spoločenský priestor, príručný stolík nerobí čakací priestor pohodlným pre čakajúcich návštevníkov. V závislosti od priestoru, ktorý máte k dispozícii, musíte zabezpečiť, aby menšie skupiny mohli sedieť spolu a konzultovať s dostatočným súkromím. Na obmedzenom pôdoryse radšej usporiadajte menej sedacích súprav so štýlovým nábytkom do spoločenských priestorov namiesto toho, aby ste priestor úplne preplnili kusmi nábytku.Nie všetky miesta na sedenie musia byť v spoločenskej miestnosti. Výklenky na poschodiach sú ideálnym miestom pre rýchle stretnutia v rámci oddelení. Dve kreslá alebo pohodlné stoličky, malý stolík, rastlina a dobré svetlo – ad hoc stretnutia vám prinesú rýchlejšie výsledky a kreatívne nápady.Musíte tiež zvážiť, kto má v týchto priestoroch sedieť alebo pracovať. Sedacie vaky možno síce považovať za útulný nábytok do spoločenských priestorov, ale sotva sa hodia na recepciu spoločnosti B2B – sedenie a vstávanie v obleku či kostýme je tu skutočnou výzvou.V konečnom dôsledku je dizajn reprezentatívnych priestorov vždy o tom, čo chcete povedať o svojej spoločnosti. Preto vždy vyberajte farby čalúnenia, štýly nábytku atď. tak, aby zodpovedali vášmu firemnému dizajnu a pri zariaďovaní radšej uprednostnite zdržanlivosť.Chcete zistiť, ako vytvoriť príjemné prostredie na pracovisku? Prečítajte si poradcu alebo nás kontaktujte, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho sortimentu!