Páskovacie súpravy, odvíjače pásky

Čo vôbec potrebujem na páskovanie …? To závisí trochu od toho, čo chcete baliť. Celkom určite oväzovaciu pásku, odvíjač, napínací a uzatvárací prístroj a prvok na uzatvorenie pásky. Alebo si to zjednodušíte a rozhodnete sa pre niektorú z našich páskovacích súprav. V nej nájdete všetko, a všetko sa navzájom hodí.

V kategórii Páskovacie súpravy, odvíjače pásky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: eurokraft pro, eurokraft basic.

Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 48

Kompletný balík na bezpečnú prepravu tovarov: Súpravy na páskovanieOdosielaný tovar opáskovaný oväzovacími páskami sa určite dostane bezpečnejšie na miesto určenia. Aby ste mohli okolo nákladu preložiť uzatváraciu pásku, pásku napnúť a zaistiť, potrebujete náradie vyrobené špeciálne pre tento proces. V online predajni kaiserkraft dostanete odvíjače pások, napínacie a uzatváracie zariadenia, kovové svorky a uzatváracie spony nielen jednotlivo, ale aj cenovo výhodne v súpravách.Pre každý dopravovaný tovar zodpovedajúca súprava na páskovanieV závislosti od veľkosti, hmotnosti a povahy balíkov sa na opáskovanie používajú pásky z rôznych materiálov. Špeciálne vlastnosti pásky určujú technológiu a vlastnosti použitých zariadení. Preto máme k dispozícii širokú škálu páskovacích súprav pre pásky vyrobené z ocele, kompozitu alebo plastu. Aký prepravovaný tovar chcete zabezpečiť, skôr ako ho odošlete na cestu? A ako často? Predpokladajme, že odosielate viackrát týždenne námornou dopravou ťažký tovar s ostrými hranami – potom by bola najlepšou voľbou páskovacia súprava s mobilným odvíjačom na oceľové pásky, a napínacie a uzatváracie zariadenie. Alebo musíte občas odosielať menšie balíky a ľahšie kartónové škatule? Odporúčame páskovaciu súpravu pozostávajúcu z jednodielneho napínacieho a uzatváracieho zariadenia s 1000 m PP páskou v dávkovacom kartóne pásky plus uzatváracie spony: Šikovná, lacná, perfektná štartovacia súprava. Ideálna pre vysoké objemy páskovania, pre palety a ťažké kartónové krabice: PET páskovacia súprava s 2000 m polyesterovej pásky na mobilnom odvíjači, napínacie a uzatváracie zariadenie, ako aj uzatváracie spony.Ako vidíte, výber v našej online predajni kaiserkraft je veľký a diferencovaný. Preto si dajte čas pri výbere vašej súpravy. Skôr ako sa rozhodnete pre kúpu, vyhľadajte si optimálne komponenty a vlastnosti produktu, ktoré potrebujete. Oplatí sa to.Ochrana pre odosielaný tovar, obal a mnohé ďalšie…Správna páskovacia súprava by bola zabezpečená. Mimochodom: Spotrebované jednotlivé komponenty, ako sú pásky alebo obaly, si môžete znovu samostatne doobjednať. Želáte si ešte príslušenstvo ako je ochrana hrán alebo ďalší obalový materiál? Máme k dispozícii všetko, čo firmy potrebujú, pričom službe zákazníkom prikladáme kľúčový význam. Kontaktujte nás, pozorne si vás vypočujeme a radi poradíme a pomôžeme.Tieto produkty by vás mohli tiež zaujímať:Lepiaca páska na mokré lepenie | Zmršťovacie fólie | Výplňový materiál | Priemyselné palety | Nevratné palety | tesa Lepiace pásky | tesa Odvíjače lepiacich pások