Farebné značenia

Vezmeme značkovaciu farbu alebo značkovací sprej a značkovací vozík a môžeme začať: Jeden okruh okolo futbalového ihriska, jedna jazda cez sklad alebo jedna cesta okolo staveniska. Takto jednoducho a pohodlne môžete označiť všetko dôležité. Nájdete tu aj farbu na značenie v halách, ručné značkovacie prístroje a celé súpravy na farebné značkovanie.

V kategórii Farebné značenia Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: Ampere.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 55

Značkovacia farba a značkovací sprej – žiadne veľké umenie, avšak veľká bezpečnosť!Nemusíte byť druhým Picassom alebo Van Goghom, aby ste mohli pomocou farby zanechať trvalý dojem. Najmä, ak ide o bezpečnosť procesov a o orientáciu vo vašom podniku. Pretože stačí už aj niekoľko správne umiestnených čiar, aby ste mohli bezpečne viesť osoby, stroje a dopravné prostriedky – podarí sa vám to napríklad so značkovacími sprejmi od kaiserkraft. My vám prezradíme, čo je pritom dôležité.
Ktoré značkovacie farby alebo značkovacie spreje sa kam hodia?Človek sa naučil, že na určité farby má reagovať určitým spôsobom. A práve to využite vo svojom podniku. Farebné čiary sú pritom nielen dlhodobým riešením pre podlahy hál alebo vonkajšie priestory, ale ušetria aj množstvo miesta a redukujú potrebu výstražných tabúľ a štítkov, smerových tabúľ alebo zahradení.Každá červená čiara a príslušne šrafovaná plocha znamená pre pozorovateľa len jeden signál: stoj, stop, potiaľto a nie ďalej! Žltá značkovacia farba sa osvedčila napríklad v skladoch, pretože má vysoký kontrastný účinok a priťahuje pozornosť. Preto sú žlté čiary najlepšou voľbou na vymedzenie cestičiek pre chodcov a jazdných dráh, polôh regálov a strojov, prípadne vyznačenie sektorov.Biela je farebným odtieňom cestnej dopravy a používa sa preto predovšetkým vo vonkajších priestoroch – alebo pri značení jednotlivých hál závodu alebo návštevníckych zón. A ak chcete vyznačiť ďalšie zóny, prekryť staré značenia alebo potrebujete iné kontrastné pomery, pritom vám tiež radi pomôžeme.
Konajte progresívne, so značkovacou farbou a značkovacím sprejomNie je žiadnym tajomstvom, že značkovacia farba zohráva veľkú úlohu pri bezpečnosti v podniku. Tajomstvom nie je ani to, že čisté čiary sa najlepšie nanášajú pomocou vhodných značkovacích zariadení.Nakoľko dôležitá je kvalita značkovacej farby, to sa väčšinou preukáže až po dlhšej dobe. Nakoniec, určite máte aj niečo lepšie na práci, ako po každom lejaku alebo dôkladnom vyčistení podlahy haly doťahovať vyznačené čiary. U kaiserkraft preto dostanete farby optimalizované na priemyselné a komerčné použitia s extrémne vysokou odolnosťou proti oderu a odolnosťou voči mnohým chemikáliám. Smieme vám poradiť? Tak nás, prosím, kontaktujte.