037 – 65 23 633 

Zjemniť výber
(možný viacnásobný výber)

Cena s DPH

Cena s DPH ohraničiť

-
Cena bez DPH

Cena bez DPH ohraničiť

-
Farba
Rozsah dodávky
Šírka čiary max.
Šírka čiary min.
Vyhotovenie kolesa
 

Farebné značenia

Vezmeme značkovaciu farbu alebo značkovací sprej a značkovací vozík a môžeme začať: Jeden okruh okolo futbalového ihriska, jedna jazda cez sklad alebo jedna cesta okolo staveniska. Takto jednoducho a pohodlne môžete označiť všetko dôležité. Nájdete tu aj farbu na značenie v halách, ručné značkovacie prístroje a celé súpravy na farebné značkovanie.
Našli sme 16 artikel/-e/-ov
| | |
Výhodná cena
Ručný značkovací prístroj
pre farebné značkovanie
s DPH
44,28
bez DPH
36,90
Prístroj na farebné označovanie
ručný značkovací prístroj s krátkym držadlom
s DPH
95,88
bez DPH
79,90
Prístroj na farebné označovanie
ručný značkovací prístroj s dlhým držadlom
s DPH
105,48
bez DPH
87,90
Značkovací prístroj v spreji
s variabilnou šírkou čiary
s DPH
od 142,80
bez DPH
od 119,-
Prístroj na farebné označovanie
značkovací prístroj s kolieskami
s DPH
186,-
bez DPH
155,-
Súprava na farebné značkovanie
značkovací prístroj, 2 plechovky na farbu, šnúra na označenie, krieda
s DPH
198,-
bez DPH
165,-
Značkovacia farba
objem 750 ml, OJ 6 plechoviek
s DPH
202,80
bez DPH
169,-
Značkovacia farba
objem 750 ml, OJ 12 plechoviek
s DPH
358,80
bez DPH
299,-
Súprava na farebné značkovanie
značkovací vozík PREMIUM
s DPH
298,80
bez DPH
249,-
s DPH
322,80
bez DPH
269,-
s DPH
238,80
bez DPH
199,-
s DPH
od 150,-
bez DPH
od 125,-
Súprava na farebné značkovanie
značkovací vozík BASIC
s DPH
174,-
bez DPH
145,-
s DPH
210,-
bez DPH
175,-
Výhodná cena
s DPH
117,48
bez DPH
97,90
Farebná značkovacia súprava
vozík na farebné značkovanie BASIC s 1 dózou s farbou žltou a 12 prídavnými dózami s farbou
s DPH
286,80
bez DPH
239,-
Našli sme 16 artikel/-e/-ov

Značkovacia farba a značkovací sprej – žiadne veľké umenie, avšak veľká bezpečnosť!Nemusíte byť druhým Picassom alebo Van Goghom, aby ste mohli pomocou farby zanechať trvalý dojem. Najmä, ak ide o bezpečnosť procesov a o orientáciu vo vašom podniku. Pretože stačí už aj niekoľko správne umiestnených čiar, aby ste mohli bezpečne viesť osoby, stroje a dopravné prostriedky – podarí sa vám to napríklad so značkovacími sprejmi od KAISER+KRAFT. My vám prezradíme, čo je pritom dôležité.
Ktoré značkovacie farby alebo značkovacie spreje sa kam hodia?Človek sa naučil, že na určité farby má reagovať určitým spôsobom. A práve to využite vo svojom podniku. Farebné čiary sú pritom nielen dlhodobým riešením pre podlahy hál alebo vonkajšie priestory, ale ušetria aj množstvo miesta a redukujú potrebu výstražných tabúľ a štítkov, smerových tabúľ alebo zahradení.Čo má byť označené akou formou a v akom rozsahu, to vám mimochodom presnejšie vysvetlí nariadenie o pracoviskách § 17.Každá červená čiara a príslušne šrafovaná plocha znamená pre pozorovateľa len jeden signál: stoj, stop, potiaľto a nie ďalej! Žltá značkovacia farba sa osvedčila napríklad v skladoch, pretože má vysoký kontrastný účinok a priťahuje pozornosť. Preto sú žlté čiary najlepšou voľbou na vymedzenie cestičiek pre chodcov a jazdných dráh, polôh regálov a strojov, prípadne vyznačenie sektorov.Biela je farebným odtieňom cestnej dopravy a používa sa preto predovšetkým vo vonkajších priestoroch – alebo pri značení jednotlivých hál závodu alebo návštevníckych zón. A ak chcete vyznačiť ďalšie zóny, prekryť staré značenia alebo potrebujete iné kontrastné pomery, pritom vám tiež radi pomôžeme.
Konajte progresívne, so značkovacou farbou a značkovacím sprejomNie je žiadnym tajomstvom, že značkovacia farba zohráva veľkú úlohu pri bezpečnosti v podniku. Tajomstvom nie je ani to, že čisté čiary sa najlepšie nanášajú pomocou vhodných značkovacích zariadení.Nakoľko dôležitá je kvalita značkovacej farby, to sa väčšinou preukáže až po dlhšej dobe. Nakoniec, určite máte aj niečo lepšie na práci, ako po každom lejaku alebo dôkladnom vyčistení podlahy haly doťahovať vyznačené čiary. U KAISER+KRAFT preto dostanete farby optimalizované na priemyselné a komerčné použitia s extrémne vysokou odolnosťou proti oderu a odolnosťou voči mnohým chemikáliám. Smieme vám poradiť? Tak nás, prosím, kontaktujte.

ŽELÁTE SI MOBILNE OPTIMALIZOVANÝ NÁHĽAD?

Internetový obchod KAISER+KRAFT existuje teraz aj v novej mobilnej verzii, ktorú pre Vás neustále ďalej zdokonaľujeme.
Testovať mobilný náhľad
Porovnanie produktov