Viacúčelové rebríky, teleskopické rebríky

Všeumelci medzi rebríkmi sú viacúčelové rebríky a teleskopické rebríky. Vďaka ich nosnosti, vysokokvalitnému spracovaniu a enormnej stabilite sa dostanete aj do najvyššie položenej pracovnej oblasti.

V kategórii Viacúčelové rebríky, teleskopické rebríky Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: KRAUSE, Altrex, HYMER, MUNK, Telesteps, Hailo, euroline, Layher.

Vaše filtre
  Značka
  Typ produktu
  Trvalá udržateľnosť
  Materiál
  Pracovná výška
  Vlastnosť
  Vyhotovenie výstupu
  Zaťažiteľnosť
  Cena s DPH
  Cena bez DPH
  Relevantné
  Počet výrobkov: 31

  Viacúčelové rebríky a teleskopické rebríky – všestranné možnosti na vystupovanie  Stojaci rebrík alebo príložný rebrík? Túto otázku si môžete ušetriť, ak sa rozhodnete pre viacúčelový rebrík od kaiserkraft. Tieto rebríky sa totiž ponúkajú so stenou a bez steny.
  Jeden rebrík pre všetky prípady  Mnohé viacúčelové rebríky sa skladajú z troch dielov s vysúvateľným dielom rebríka. Iné sa dajú postaviť ako stojaci rebrík a v prípade potreby vyklopiť na príložný rebrík. Okrem toho existujú modely, ktoré sú takisto vhodné ako schodiskové rebríky alebo dokonca ako dvojité rebríky. Pri všetkých variantoch je výhodné, že potrebujete len jeden rebrík na rôzne prípady použitia. Flexibilita je zachovaná aj z hľadiska výšky. Prečítajte si k tomu aj nášho poradcu s názvom Doplnkové informácie k výberu veľkosti rebríka.  Ešte niečo majú naše rebríky spoločné – rozsiahle bezpečnostné vybavenie. Moderné systémy závesov, protišmykové pätky a možnosti doplnenia protišmykových nášľapných plôch: viacúčelové rebríky a teleskopické rebríky ponúkajú všetko, čo potrebujete vy alebo vaši zamestnanci na stabilné státie. A to, čo by ste mali rešpektovať pri bezpečnom zaobchádzaní s rebríkmi a z hľadiska ergonómie, sa dozviete v našich nákupných poradcoch.
  Ešte viac možností vystupovania nahor  Nie je podstatné, či pol metra alebo desať metrov nad zem, či na natieranie alebo skrutkovanie: u nás nájdete veľký výber rebríkov a lešení na rôzne prípady použitia, od schodíkov až po plošinové a podestové rebríky. Prehliadnite si ich teraz a vystúpte nahor.