Pojazdné kontajnery, stojacie kontajnery

Malé, kompaktné a dokonale slúžiace svojmu účelu: pojazdné kontajnery poskytujú voľný priestor na kolieskach. Tento šikovný kus nábytku postavíte vždy presne tam, kde ho potrebujete. Pojazdné kontajnery sa však postarajú nielen o viac flexibility, ale zabezpečia aj poriadok. A určite to nie je jednotvárny kus nábytku − u nás ich nájdete vyhotovené z rôznych materiálov a v rôznych farebných variantoch.

V kategórii Pojazdné kontajnery, stojacie kontajnery Vám ponúkame produkty nasledovných značiek: BISLEY, mauser, eurokraft pro, eurokraft basic, Paperflow, RAU.

Vaše filtre
Značka
Typ produktu
Trvalá udržateľnosť
Relevantné
Počet výrobkov: 179

Mobilné, flexibilné a s dostatkom miesta: pojazdné kontajneryToto ešte viac poteší: zavesenie jednotlivých koliesok, hlbšie uložené, skutočne dostatok miesta pre kompaktný model. Variabilné rozdelenie priestoru, navyše dostupné v mnohých farbách a samozrejme s centrálnym uzamykaním: s kontajnerom k písaciemu stolu funguje každá kancelária lepšie.Väčšinou zaparkované pod písacím stolom udržiavajú mobilné pojazdné kontajnery od kaiserkraft všetko na dosah ruky, čo potrebujete počas bežného pracovného dňa – a tým uvoľňujú povrch písacieho stola. Zásuvka na pomôcky slúži ako dobre triedený zásobník na uschovanie písacích a menších kancelárskych potrieb. A až štyri zásuvky na materiál ponúkajú miesto podľa individuálnych požiadaviek, od popisovacieho prístroja cez expedičnú tašku až po závesnú registratúru. Chcete chrániť citlivé údaje? Obratom ruky. Vytiahnite kľúčik a je to.Od pojazdného kontajnera až po kompletné vybavenie kancelárieZmena usporiadania alebo krátkodobá zmena pracovísk v kancelárii? S pojazdnými kontajnermi žiaden problém. A rôznorodosť materiálov, farieb alebo dekorov umožňuje integráciu do prakticky každého kancelárskeho dizajnu. Jednoducho objednať, už len namontovať kolieska a úchytky, hotovo. A získavate na to tri roky záruky.Písací stôl, kancelárska stolička, pojazdný kontajner – základné trio je len začiatok. V online obchode kaiserkraft dostanete všetko, čo vaša kancelária potrebuje, od kancelárskeho nábytku až po kompletné vybavenie kancelárie. To, že ponúkame len vysokohodnotné kvalitné produkty renomovaných značiek, je samozrejmosťou. A platí to o to viac, ak ide o všetky tie technické pomôcky do kancelárie, ktoré vašim zamestnancom uľahčujú prácu.Znova nastal čas na vypratanie skríň? So skartovačkami od HSM, Ideal alebo Shredcat je to maličkosť. Zub času sa zahryzol do dôležitých dokumentov? Laminovacie prístroje od GBC alebo Leitz zahalia vaše papiere do ochranných fólií. Ale kam so zariadeniami? Protiotázka: A čo tak použiť stojace kontajnery? Vnútri množstvo úložného priestoru, celkom ako jeho mobilný brat, hore miesto na rôzne praktické zariadenia – a práca ide ako po masle. Ako vidíte, naše nápady sú nevyčerpateľné. Želáte si poradenstvo pri plánovaní vašej kancelárie? Jednoducho nás kontaktujte. Máme radosť z toho, že vám môžeme pomôcť.